Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

depecko
21. máj 2009

musia nejako zredukovať postavy,niekde som čítala že sa zmenili tvorcovia seriálu tak asi robia čistky a dosadia si tam svoje postavy a svojich ľudí.Že chcú menej postáv a hlbšie rozvíjanie ich problémov 😉

depecko
21. máj 2009

ale Jancovú som mala rada 🙂

veronika13
21. máj 2009

aj aj škoda jej bude 😝

mirka
21. máj 2009

nestíham sledovať ordináciu a ani na nete nemám čas, len raz za čas, takže neviem, čo vlastne robila Nela v Turecku?

eva7780
21. máj 2009

pripravené? 😀

kotenko
21. máj 2009

kto tu je?

eva7780
21. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 ako vždy,jedným okom telka druhým pc,ešte že mám dve oči 😀 😀

elise
21. máj 2009

ahojte tak začíname 😀

helenkasabinka
21. máj 2009

aj ja pozeraaaam 😀

eva7780
21. máj 2009

Nelin otec to čo má za xantipu 😠 hádam nežiarli na jeho dcéru

lucaska
21. máj 2009

ahojte, ordinujete???

kotenko
21. máj 2009

jasneeeeee

andrea.m
21. máj 2009

mne sa tak vidí že kramar si už dlho nazahrá. šak ten fabián tam vyrába jeden trapas za druhým.

kotenko
21. máj 2009

noo, bohuzial. booze baby, videli ste tu otrasnu reklamu z vajdom? fuuha, akoze je to myslene dobre, ja viem, ale takto??? 😖

andrea.m
21. máj 2009

nevidela som ale kuknem 😀

layla
21. máj 2009

kotenko ja som to prvykrat videla v utorok tiez v reklame cez ordinaciu. no nic moc teda 😖 nieco take ako christova, ale ta je este horsia 😅

lucaska
21. máj 2009

tak ta reklama to je des........... 😝

zelmirka1
21. máj 2009

ahojte
co poviete na toho noveho riaditela nemocnice ? normalne sa mi zacina pacit cechun jeden, celkom sympos a dobre to hra...
reklamu s vajdom som dnes videla...no to fakt nevyslo, je to velmi trapne...

majcik
21. máj 2009

Som zvedava, ako to skonci s Alzbetkou a Davidom ... mam pocit, ze mu chce aj povedat, co sa stalo s Karolom, ale nevie, ako na to alebo sa boji ...

Tiez sa priklanam k nazoru, ze maloktory nadriadeny asi znesie taky pristup ako ma Lucia k novemu riaditelovi...

majcik
21. máj 2009

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-498592-kamil...

Tak uz tu mame Kamilku buduci tyzden, vsimnite si tie predlzene vlasy 😉

lucaska
21. máj 2009

tak ten riaditelko cechunko je stobodovy..............mne sa paaaaaaaci, taky cukricek 😝

diddi
21. máj 2009

depecko....to si kde citala????

kotenko
21. máj 2009

mne sa ten riaditel hned zapacil.. joooj ma charizmu 😵 😵 😵

sasiki
21. máj 2009

ja som dnes nepozerala, čo sa dialo???

helenkasabinka
22. máj 2009

ta reklama s Vajdom je ozaj totalny trapas.....videla som ju minuly tyzden ale je to otras 😒

riaditel je celkom sympos

Jancova mi moc nereze ale chuda uz konci?

Kramar asi tiez konci ked dostal taku hroznu nestastnu rolu,ze len problemy robi uz same 🙄

Kamila sa vratila? 😕

depecko
22. máj 2009

ja pozerám ordináciu,šup reklama,tak prepínam potom sa pozabudnem,dám markízu a fíha už je späť ordinácia.Vajda už "ordinuje".pozerám,veď to je reklama! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taký je tam naštelovaný,a ten text niekde v pozadí číta 😉 aj mne sa riaditeľ začína páčiť,z tej "fúzie" podľa mňa nič nebude,veď aká by bola ďalej ordinácia?? 😖 teším sa na Kamilku,je kočka s tými vlasmi

mirka
22. máj 2009

a ešte raz sa opýtam, čo sa stalo Nele v Turecku? 😅

tá reklama je hrozná, fakt 🙄

emily333
22. máj 2009

mirka co si spominam tak ju iba drzali v nejakej izbe a pod nejakymi praskami ale ak sa mylim tak ma opravte 😉

andrea.m
22. máj 2009

nela sa zaplietla do nejakej sekty skrz milčíka a ta ju odvliekla do turecka a tam ju držali o hlade a v tme.

depecko
22. máj 2009

mirka ešte vlastne poriadne nepovedali čo sa jej tam stalo.Alebo ja som to nezachytila?Podľa mňa to Nela povie sama,možno aj Maťovi keď prejde trochu času.