Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lencici
29. sep 2008

Ani ja ju tam nechcem ja by som bola stokrát radšej keby sa michal dal dokopy s luciou

elise
29. sep 2008

neviem prečo ich režisér dáva stále dokopy 😠 lucia sa knemu hodí viacej som tajne dúfala že sa k sebe vrátia, škoda len že z terezy spravili sestru 😀 😉

sillas
29. sep 2008

baby skoro som odpadla...v televizii som sa dočítala že Lucia sa vyspi s Vlkom 😠 😠 😠 takže to už je koniec Michal - Lucia..totálny a Vlk že chce odisť od ženy...
Daniela že sa vrati na SK a zamestna sa v bare u Terezy ako učtovníčka.. 😕

elise
29. sep 2008

sillass to také bludy vymýšlajú no hrôza to bude fakt ako beverly hills každý s každým 😀

elise
29. sep 2008

pálenik vraj zomrie a budú podozrievať páleníkovú a aj jej syn

matullienka
29. sep 2008

a aj jej syna? tak to je uz sila to sa tam nejak strasne mota nezda sa vam?

elise
29. sep 2008

matullienka to aj pálenikovej syn ju bude podozierať 😉 ale motajú to dobre 😠

matullienka
29. sep 2008

co? tak to je ale riadna sila uz to by ma zaujmalo aku by ona mala sancu proti palenikvy uz je to chore mam taky pocit

lencici
29. sep 2008

To už bude horšie ako nejaka telenovela. Strašne to už miešaju.

elise
29. sep 2008

mne sa zdá že prvá séria bola lepšia bolo tam viac príbehov z pôrodných sál a vyšetrení neako sa to pri druhej stratilo. ☹

matullienka
29. sep 2008

elise: tak to je pravda s tymi pribehmi uz sa mi zda ze im nejak uteka dej toho serialu

liana
29. sep 2008

mne sa to už tiež prestáva páčiť. všetko miešajú, nepamätajú si čo bolo na úplnom začiatku. a že sa Lucia vyspí s vlkom..veď tú už nechali sa vyspať s každým a aj tak nakoniec ju dajú zase k Maštalírovi. už ma to pomaly prestáva baviť. už je to ako Poisťovňa šťastia. také nasilu.

matullienka
30. sep 2008

liana: presne tak kazdy s kazdym

sstefi
30. sep 2008

inak super, že Tereza otvorila a potom "zachranila" tú kaviaren. ved kam by všetci chodili? 😕 super, že jej vtedy laura pomohla 😅 😀 😀

sstefi
30. sep 2008

ved tam u nej bol aj Počiatek raz, nie? 😀

jaduska
30. sep 2008

Hej, Počiatek tam bol a tá scéna o Eure bola dosť trápna, aspoň mne to pripadalo hrozne nasilu tam vsunuté...

elise
30. sep 2008

scénarista si veľa vecí nepamätá a potom niektoré časti sú divné a nasilu niečo tvorené
ja tam už nechcem lauru a jej brata 😠

jaduska
30. sep 2008

ani ja tam nechcem Lauru, chcem naspäť Nelinu babku Emu.... 😠

sstefi
30. sep 2008

že trápne to je slabé slovo. neviem, či to chcel sám, alebo to navrhol scenarista ale to bol des 🙄 😀 😀 😀

sstefi
30. sep 2008

a ja sonu petrovičovú ☹ 😀 😀

sstefi
30. sep 2008

teda že men tam ona velmi "sadla", tak som to myslela. 😉 😀

jaduska
30. sep 2008

hej soňa to tam tak oživila, aj keď úloha lekárky Zuzke veľmi nesadla, mohli jej iné povolanie vymyslieť, nie také solídne 😎

sstefi
30. sep 2008

no už mi napadá len barmanka u Terezy 😀

sstefi
30. sep 2008

Len nech "nevyhodia" Gregorovú staršiu, lebo už ani pozerať nebudem 😵 😀

bubba
30. sep 2008

ano musim uznat ze sona tam veru chyba aj ked ju vela ludi nemusi,ale ona je taka?herecka"ona sa narodila pre toto povolanie aj ked je aka chce namyslena a pod...
laura je sucharina, mokry tam nesedi,tiez mi vadia pletky raz si hore raz si dolu....nemoze tam aspon niekto dopadnut dobre???napr.kamila?sak ona je tam za ubohu staru chderu ktora sa ulakomi na chlapa,ktory nic nevie,vsetko pokazi a najradsej robi problemy...akoze....uz ma to prestava bavit ale som nasrata bo som totalna zavislacka od toho serialu (prve dve serie boli fakt dobre)ale ked je to uz takto onicom tak mi to pripada ze som zavisla od"telenovely"a to je pod moju uroven 😀 😀 😀 😀

sstefi
30. sep 2008

😀 to sa ti len zdá. o kamile. ved ona je len milujuca a trpezlivá 😠 😀

sstefi
30. sep 2008

a toh laurinho brata by som teda občs poriadne prefackala 😠

dufam, že Stanko s Nadou budu dnes na obraze 😵 😀

elise
30. sep 2008

soňa petrovičová tam bola spon ženskou lekárkou takto su tam sami muži 😀 až na tú blbú lauru 😀 😉
všetci sú vítaní v kaviarni a ždy je tam super flek ale už z tej kaviarne spravili aj reštiku takže tam varia asi 😝 😝

sstefi
30. sep 2008

ešteže to stíha ten jeden čašník v tej kaviarni. aj variť aj obsluhovať aj nalievať 😀

elise
30. sep 2008

ved už sa terza môže rozšupnúť vrátili sa jej peniažky teda pardon bude musiť vrátiť laure a asi jej zostane dosť 😉 tá kocúriková äpacientka slávika) mi tiež lezie na nervy a ozaj vie niekto čo sa stalo s kristínkou? naposledy som videla že ju doniesli zbitu do nemocnice a filip ju šiel pozrieť 😕