Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

leva
17. sep 2008

Presne,bolo to v obalke,tak to uplne tak vyzeralo,holt smola.

bubba
17. sep 2008

hmmmmmmmmm mne este vadi navrat palenikove muza na scenu ☹ uz ma tie vecne natahovacky s nim nebavia predtym ked odisiel som bola rada ze je fuc(a aj palenikova 😀 😀 😀 )

eva7780
17. sep 2008

tento serial milujem,kiezby bol aj moj gynekolog taky ako su v tomto seriali

anjelinka
17. sep 2008

bubba, tak aj palenicka bola happy 😎 , neviem ale, ako pojde jej vztah s Mazarom, asi jej bude mat chvilami dost. Aj minule sa mi nepacilo, ako sa isla prosit Fabianovi.

marse
autor
17. sep 2008

inak co myslite co ma Vlk zalubom???

leva
17. sep 2008

no tak to mas pravdu,aj mna by zaujmalo co ma vlk za lubom,tusim ma zuzany plne zuby,inak ta zuzana lezie na nervy zasa mne.

eva7780
17. sep 2008

mne lezie na nervy aj vlk aj jeho zena

marse
autor
17. sep 2008

stary si mysli ze je este kanec a playboy 😀 so zuzanou mi to pride ako straaaasne moderne manzelstvo

anjelinka
17. sep 2008

Zuzana je cudacka, baby, to skoncila prva seria tak, ze sa zistilo, ze to baby je Michalove, ze? Ktovie aky bude dalej scenar, ked to takto skoncilo.

Teraz sa tu smejem, ze na kazdeho daco mame, kto vlastne je tam taky naj??? 😀 😀 😀

Asi najradsej zo vsetkych mam Editku, dr. Slavika a aj Magdu mam celkom rada.

eva7780
17. sep 2008

ale je k nej riadne hnusny,uz by som sa s nim na jej mieste rozviedla ,akurat ze je zavisla na jeho peniazoch a on to vyuziva

bubba
17. sep 2008

vlk chce mladu zneuzit pre nejaku spinavu trnasakciu urcite 😀

eva7780
17. sep 2008

magda sa zacina menit aspon vcera to tak vyzeralo,mozno sa este zalubi 🙂 ktovie ci dokonci veronika svadbu ked jej svokra odpadla 😕

leva
17. sep 2008

Aj ja mam rada Magdu,skoda ze Milco uz nehra,tiez bol fajn.

eva7780
17. sep 2008

mne sa najviac paci magda,taka fajn zena,cobejova asi bude cakat babo,kedze je vraj tehotna tak mozno bude dalsia svadba

leva
17. sep 2008

no neviem ci aj neumrela,uz ked sa udobrila s Veronikou.

eva7780
17. sep 2008

no tak to potom bude asi svadba zrusena

leva
17. sep 2008

A co ta Natalia,pojasena baba 😀

bejbypd
17. sep 2008

ahojte no konecne aj tato tema tak ja mam najradsej asi luciu je fajn a kludne by som sa stavila ze nakoniec aj tak bude s gregorom 😉 havranova je az trapne sladka a mila takze nic moc... 😝

eva7780
17. sep 2008

tu moc nemusim ,je prilis hlucna,aten studenkovej manzel?no hroza

irenkat
17. sep 2008

baby ja tento serial zeriem!!! dokonca aj moj manzel minule skonstatoval ze sice dej serialu ako taky ho nebavi az tak, ale ze herci hraju fakt dobre 😉 pozera vzdy so mnou 🙂
a inac mam rada Kamilu, je super zlata a Gregor tiez 😀

erikasadek
17. sep 2008

tak sa tiez pripajam, je to serial co rada pozeram i ked len cez internet , ale pozeram, no a neukamenujte ma aj panelak, ked clovek zije v zahranici kazdy slovensky dobry program je vitany nie? 😉

leva
17. sep 2008

Panelak mam rada aj ja 😉 Moj manzel zacal pozeravat poistovnu stastia,to zasa ja nemusim.

eva7780
17. sep 2008

moj manzel pozera tiez skoroi ani nedycha 😀 😀

erikasadek
17. sep 2008

to je na jednicke ze?
to je problem na nete sa jednotka neda pozerat okrem sprav nic, o nicom som rada, ze aspon markizaa jojka funguju super.

eva7780
17. sep 2008

poistovna je na markize v pondelok vecer

anjelinka
17. sep 2008

moj tiez kukava, sa nainfikoval 😀 . ale gregor sa ozeni s laurou...pisali to v korzari cez leto.

eva7780
17. sep 2008

to nemusel,ona mi tam moc nesedi

leva
17. sep 2008

Chuda Tereza,dobre ju ten somar oklamal.

anjelinka
17. sep 2008

ano, aj Terezka je taka zlata. mi jej bolo vtedy luto, mu naletela

erikasadek
17. sep 2008

aha tak dobre mozno to stoji zato, dakujem za opravu.