Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
3. okt 2008

podla mna ani vlk sam nevie ze dieta nie je jeho lebo laura to"spravila"tak aby bol aj baran cely aj vlk syty 😀

diddi
3. okt 2008

je to teda betarka!!!...a vobec mi tato postava zakeracka nesedi k Monike Hilmerovej 😝

biela
3. okt 2008

nerobte z juríčka homosexuála... 😀 dúfam, že nebude chodiť s tou čo si tak divne maľuje oči. 😝
laura nebude tehotná podľa mňa.

diddi
3. okt 2008

aj ja si myslim, ze v niecom, v niekom je zakopany pes 🙂 ...a juricek asi skonci s tou dohadzovackou, lebo moc tlacia na pilu

mexx
3. okt 2008

No tak ja som terazky mimo... 😅 To mam za to, ze to nesledujem pravidelne, a potom neviem co a jak... 🤐

To je iste, ze Vlkovej dieta nie je Vlkove ale Michalove? 😕 A Laura je tehotna? 😕 Mi vsetko unika...hruza... 😨

Ale z vas by vsetkych boli dobre scenaristky, ako to tu tak citam... 😉

sstefi
3. okt 2008

tak na jurička by take niečo vobec ale vobec nesadlo. ved aká je on povaha, tak by sa hanbil čo i len na to myslieť 😅 🙂 😀

sstefi
3. okt 2008

ano, je to isté. aspon teda Vlk sa tak vyjadril po tých testoch.
a laura vravela, že "vyzerá to tak..." takže zatial to vyzera tak, že je tehotna(zatial nezaložila temu v spoloč. terminoch, tak uvidime 😀 😀 😀 )

mirka414
3. okt 2008

mne sa hrozne paci Magda,ma celkom super uces a na jej vek sa aj dobre oblieka,ale hruza co jej chudinke davaju za partnerov 😕 ved jej serialovy otec by k nej viac pasoval,ako ten dedko...

mexx
3. okt 2008

Sstefi... 😀 😀 😀 Tomu sa uz hovori zavislost na Konovi... 😎

mexx
3. okt 2008

Moja segra prave zahlasila, ze nahodou je to velmi dobry napad, a uz tu spriada teorie... 😀 Takze ak tu nahodou spozorujete individuum s nickom "Lavra_z_Ordynacije" alebo nieco podobne, tak nicomu neverte, ma v tom ma prsty ona. (A admini ju bloknu za vytvaranie viacnasobnych nickov...) 😀 😉

shaggy
3. okt 2008

jaaaaaaaaaj, mexx, ty si ale krava! preco prezradzas moje teorie? 🙂 🙂 🙂

mexx
3. okt 2008

Aby si dali ludia chudatka na teba bacha... 😀 🤐

shaggy
3. okt 2008

inak, ja teraz vlastne zacinam pozeravat ordinaciu, (predtym som to odmietala, lebo to je vlastne strasna blbost) ale spolubyvajuca na internate to pozerava, takze to pozeravam aj ja :D
a mam nove napady na scenare, takze sa asi skontaktujem so scenaristami a nieco im navrhnem

sstefi
3. okt 2008

aha, a ja že to kto ťa tak nazval 😕 a to segra 😀 ?už rozumiem, v tom prípade je to dovolene 😀 😀 😀

sstefi
3. okt 2008

pošlem ti čislo učtu, oki? 😀

monkula
3. okt 2008

shaggy a mexx vy ste sestry? 😕 😕 😕

shaggy
3. okt 2008

hej, sme sestry, ale absolutne sa nepodobame :D

mexx
3. okt 2008

Monku, no... 😅 A este sa aj podobame, vraj... 😲 Na foto to prilis nevidno, ale nazivo sme teda uzasne obidve...

mexx
3. okt 2008

No prosim... 😎 😀

mexx
3. okt 2008

Ale by mohli podla mna scenaristi a scenaristky citat taketo diskusie, mozno ani sami nechyruju o tom, ako by sa ten serial roznorodo mohol vyvijat... 😉

monkula
3. okt 2008

a jja mám sestru ,o tri roky mladšiu a vraj sme ako dvojčatá... 😀 😀 😀

shaggy
3. okt 2008

mexx, ved ked im budem posielat tie napady, tak im pridam aj link na tuto diskusiu a tak 😉
monkula, mat sestru, to je prekliatie 🙂

monkula
3. okt 2008

ty si zláááááá, ktorá je staršia? 😀

sstefi
3. okt 2008

shaggy, a nezabudni im pripomenuť aj tetu sstefi, hej? 😎 😀 😀 😀

mexx
3. okt 2008

Ta moja je odo mna mladsia o pat a pol roka, ale uz sa nam stalo, ze si niekto myslel, ze je skor o tych pat starsia... 😅 Alebo sa nas viaceri pytali, ci nie sme dvojcata... 😅 Nam sa to zda ako uplna blbost, ale tolko ludi to hovori, ze neviem veru...akurat pripustame, hlas mame skoro rovnaky, obcas ani same nerozozname, ktora co tresla (ak to je teda niekde zaznamenane)... 😅 😉

sstefi
3. okt 2008

ja tipujem, že staršia je mexx. usudzujem len podla "rečí" 😅 😀

sstefi
3. okt 2008

super, trafila som sa. čo vyhravam? 😎 večeru s maštalirom, alebo...? 😀 😀 😀

shaggy
3. okt 2008

monkula, ktora je zla? akoze ja? 🙂 🙂 🙂
sstefi, veceru s mastalirom? ja by som si vedela predstavit aj ine a ovela lepsie ceny 🙂

mexx
3. okt 2008

Pche, inac tato Ordinacia, to je nejaky hypnotizersky serial. Som si dve casti po sebe pozrela, a uz sa mi o Mastalirovi snivalo... 😀

Steffi, vyhravas fakultativny vylet do bufetu na dve salky zincice, alebo nejaky podobne relevantny darsek... 😉

sstefi
3. okt 2008

ver mi, že aj ja. len som chcela nadviazať na tému, aby sme neboli zmazané kvoli "neodbočuj od pov. témy" 😅 😀 😀