Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

krv
20. okt 2010

no tomu neverim ze by s Kalmanky bola svatica

pipka
20. okt 2010

no ved v poslednej dobe je v ordinacii aj nemozne mozne 😅 😀

mikailla
20. okt 2010

@danka.k uz som magalovu vygooglila 😀 😀 dobre som sa kopla,ale verim ze o mesiac jej zas tak poviem 😀 😀 a to ze nasla Michalove spermie si napisala do scenaru ty? 😀 alebo myslis,ze ten dej naozaj tak zapletu... 😅 😅 vobec by som sa necudovala aj keby ich mal doma na nocnom stoliku....

Inak tiez cakam,ze z Kalmanovej urobia slusnu poctivu zenu a navyse chudinku ze ju muz nemiluje.,... 😎 😎

krv
20. okt 2010

No ved to hej...uz nech je stvrtok...a som zvedava ked Lucia odide co bude....Filip snou vraj neodide do Himalaji....myslim ze bude srandy kopec 🙂))

vieraj
20. okt 2010

@krv to je Matus 🙂

krv
20. okt 2010

@vieraj jaj pardon 🙂)

pipka
20. okt 2010

ale keby s nou tak odisiel Filip palenik...to by nahodou bola sranda 😀 😀 😀 😅

krv
20. okt 2010

no Palenikova by mala aspon dalsi sok 😀

pipka
20. okt 2010

@krv no sak ona uz je taka zbehla a vycvicena z tych sokov...toto by si vychutnala 😀 😀 😀

krv
20. okt 2010

@pipka hej myslim ze ked sa jej syn priznal s orientaciou tak 🙂mna by asi slak trafil dufam ze sa mi nieco take nestane..alebo budem ako ona...a neskor sa s tym ako zmierim 🙂

depecko
21. okt 2010

môj postreh "suši " v kaviarni. 😒 To sme na Slovensku teda dobre na tom. 🙂 Prečo som ja ešte takú "kaviareň" neobjavila? 😝 Veľmi reálne.

corasone
21. okt 2010

@depecko dobry postreh, inac v tej "kaviarni" varia vsetko xixixixixixi ja som tiez este v takej kaviarni nebola kde aj varia xixixixixxi max. su tam zakusky ale jedlo, no s tym som sa naozaj nestretla.

nadhera
21. okt 2010

a kto je vlastne kucharom v kaviarni? 😀

pipka
21. okt 2010

@depecko presne na tom sme sa tu s muzom aj my sulali 😀 to je kaviaren, kde robia aj menu zadarmo, aj suši, aj pizzu aj vsetko...a bez kuchara tusim 😀 😀 😀 lebo sak tu babu, co tam mali hirsch vyhodil a teraz jedine, ze by sam varil 😝 😅 ...alebo s petrom 😀

danka.k
21. okt 2010

@mikailla kludne ju volaj Magalova, my ta budeme chapat 😀 😀 😀 😀 a hej to som do scenaru napisala ja o tych jeho spermiach 😀 😀 😀

@depecko napis scenaristom kde je taka restika, ze sa tam chceme ist vsetky najest 😀 😀 😀 😀 😀

a tam v kuchyni varila dakedy ta stara (co hra teraz tu svinuchu v Odsudenych, neviem ako sa vola), ale uz asi ani ona tam nie je

jankamamka
21. okt 2010

sa uz tesim co bude dnes.Ale inak dobra otazka kto tam vlastne variii????? 😀 @pipka to s tym menu zadarmo som nepochopila vysvetli 😝 nech som v obraze 😀

helenkasabinka
21. okt 2010

ta Mara je aka strasne cierna teraz 😅 😉

krv
21. okt 2010

ved bola v Afrike 🙂

helenkasabinka
21. okt 2010

ved hej ale je to na nej riadne vidiet,minule bola uz taka vyblednuta ale teraz je riadne opalena 😉

pipka
21. okt 2010

@jankamamka no vsimni si, ze furt tam vsetci chodia, spytaju sa petra, ze co dnes maju na obed,aka je ponuka aj noga tam jedaval, aj lucia...a nikdy nikto neplatil 😅 😀

bmmz
21. okt 2010

oni fakt citaju nasi diskusiu .. a mame tam maru hehe

danka.k
21. okt 2010

@helenkasabinka teraz tam bola asi o tyzden dlhsie 😀 😀 😀 😀

@pipka peter plati vsetko za nich 😀 😀 😀

helenkasabinka
21. okt 2010

ale Haydu uz platila v tej kaviarni za obed 😉
@danka.k 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

@helenkasabinka ona s petrom este asi nic nemala tak musela platit 😀 😀 😀
a gratulujem k najkrajsej knizke 😉

bmmz
21. okt 2010

hlavu mas zatial na krku nehraj to na mna ...bravo Ema

helenkasabinka
21. okt 2010

@danka.k dakujeeeeeeeeem 😵

helenkasabinka
21. okt 2010

ta Kamila ma inu drzost 😠

helenkasabinka
21. okt 2010

ja by som tu Jancovu vysmarila jak prasiveho psa 😝

danka.k
21. okt 2010

@helenkasabinka co urobila kamila?? musela som robit poriadky s mojim dietaom 😠 tak mi to uniklo

helenkasabinka
21. okt 2010

@danka.k len jej prisla svokra pekne zaludok vycistit a ja som reagovala na to aku mala drzost niekoho vyhadzovat z ich domu 😉