Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

deina
9. okt 2008

Kamila uz aj mne lezie na nervy, to jej fakt nevadi, co za "chlapa" to ma? Uz davno by som ho bola vykopla, nech si ho berie hociktora.

monkula
9. okt 2008

deina ,súhlas.. ja by so mtakého niktoša vedľa seba teda nezniesla... 😠 neschopný, taký muchy sežerte si mne.. a ešte je aj škaredý....
ja osm Adyho hajdu vždy stretávala ,pred divadlom ,keď so msa kotúlala ako tehotná (s Jarkom) na Zochovu...
tak čast osme sa stretávali ,až ma začal normálne zdraviť... 😀 😀

peja
9. okt 2008

baby, ste zlate, jak sa tu nad tym dokazete rozcertit 😀 😉
ja to uz ani nepozeram, to by museli vyhodit zopar postav, aby som sa k tomu naspat vratila 😝 😀
vzdy si len v Eurotelevizii precitam, co bude tyzden dopredu 😎

bubba
9. okt 2008

caute zavislacky,inac osobne andyho nemam rada v akomkolvek predstaveni,vzddy chce byt sliou mocou stedom pozornosti a tie jeho trapne zartiky sa nedaju pocuvat...myslim,ze uloha petra mu sadla ako uliata a velmi zdoraznuje jeho osobnost....taky tutko dobracisko 😀

andrea.m
9. okt 2008

že vám sem tak vpadnem.nestíham sledovať každú časť a tak mám v niektorých veciach nejasno. napríklad čo sa stalo milčíkovi,kde bol a prečo sa vrátil k magde.

mirka414
9. okt 2008

bubba ja som ho andyho zazila v normalnom zivote pri nakupovany v potravinach a bol to vzdy mily zakaznik a skoro vzdy s usmevom na tvari...ja osobne ho mam rada a aj v ordinacii sa mi paci 😉

bubba
9. okt 2008

dnes som si vsomla,ze adamko vyzera ako jeho skutocny syn 😀 😀 to je ale podoba...mirka ja ti verim ze je v poho,ved aj peter je mily a ustretovy akurat je tutko 😀 a doma by som takeho nechcela ani ked je v potavinach mily 😀
andrea,noooo ved to este ani my nevieme.asi sa mu v tej hore kde zil moc nedarilo lebo bol v stave akom bol 😀

diddi
9. okt 2008

milcik odisiel zit do lesa

sstefi
9. okt 2008

ta to iny chu., ten milčik. sorry, ale nemam slov 😀 😝 😀 😀

sstefi
9. okt 2008

slavik aspon nejaky osoh bude mať z tej bellovej, snad mu to nejak cez toho brata vysonduje, čo je vo veci 🙄 😉
ale on nepozera filmy 😅 ? zatial ho to ani nenapadlo, že vlk chcel jeho vilu

antoniab
9. okt 2008

ja vam tu vleziem musim sa podelit o sklamanie s dnešnej časti to som dobre videla to ako laura fakt ukazovala tehotensku knižku michalovi 😅 ja som stale dufala že sa rozidu 🙄

emily333
9. okt 2008

no aj ja som si myslela ze to iba predstiera skoda ☹ scenarista si mohol precitat co tu piseme mozno by mu to islo lesie 😀

lucifukball
9. okt 2008

sa vtierknem 😉 , tiez by som bola za aby sa rozišli a michal sa vrátil k lucii, viac mi sedeli ked boli spolu,
ale ked som videla v utorok ako sa lucia vyspala s tým starým chrenom, no mne by museli ako herečke strašne velké peniaze dať za to aby som si holá lahla k takému starcovi do postele a válala sa po nom pred kamerou 😀

titinkaa
9. okt 2008

no baby, bude to tam veselé. Vráti sa Lukáš a ponúkne Petrovi spoluprácu, vráti sa Maťo z Nového Zélandu a jeho stretnutie z Nelou nedopadne dobre. Kamila bude mať s Petrom dalšiu krízu kôli Daniele. A Kristína sa má nasťahovať k Fabiamovi. A aby som nezabudla Vlk je odhodlaný vzdať sa plánou kôli Lucii. Dúfam že som Vás neodradila od sledovania?

minkak
9. okt 2008

titinkaa tak sa nam to tam pekne este zamota 😉 aj mato sa vrati ?no chudacisko 😖
tak to bude ozaj vesele...a budu spolu byvat ako surodenci..... 😕
aj kristina pride....hmmm tak to sa tusim vsetci vratia
inak to je super,ze sa toho vlk vzda....no ved co by to bolo za nazov serialu... 😅

veronika13
9. okt 2008

čo máte proti tej Laure stále? nebojte sa, isto sa niečo pokafre, veď tam majú všetci nejaké problémy, nebudú predsa spolu žiť šťastne až kým nepomrú. Len aby to nedopadlo ako v Poisťovni šťastia (nepozerám to, stačilo mi pár dielov) stresujúce, depkoidné... ja sa chcem pozerať, ža aj šťastní ľudia existujú

matullienka
10. okt 2008

no ja som tiez dufala ze laura to iba predstiera a to je uz kolko tehotna? ved knizku davaju v tretom mesiaci nie?

yasminelle
10. okt 2008

Ale veď Laura si tú knižku mohla kľudne obstarať sama, veď je doktorka. Uvidíte, to nebude len tak s tým tehotenstvom. Oni sa tomu zámerne venujú len tak okrajovo, že ju ešte neukázali u doktora... Teda podľa mňa.
A kto je Kristína?

leva
10. okt 2008

Kristina je ta filipova nedavna frajerka co jej mama zomrela a ona sa spustila.

yasminelle
10. okt 2008

Ahaaaaa jasné viem. Tá mi je strašne nesympatická. Neviem, či je taká dobrá herečka, alebo či je aj v skutočnosti taká brzda. 😎

matullienka
10. okt 2008

leva: a ona akoze kde bola do teraz?

ninka123
10. okt 2008

titinkaa dik za infosky, pozeram to len obcas, sorry, kto je Lukas? 😅

matullienka
10. okt 2008

ninka123: lukas je chalan ktory pripravil Petra o autoservis 😎

ninka123
10. okt 2008

matul dik..to som myslela, ze ten je uz mimo serialu

matullienka
10. okt 2008

ninka123: tak to som si aj ja myslela ale vidis 🙂

cukrikk
10. okt 2008

tiez sa pridavam lebo ordinaciu sledujem a tiez fandim Lucii a Gregorovi 🙂 a dufam ze budu opat spolu... tiez si myslim ze laura nebude tehotna ...
a co hovorite na pani Bellovu vtierka nie? 🙂

matullienka
10. okt 2008

ja by som ju uz aj zabila a ked vcera pozvala slavika k sebe domov tak som mala dost mi stacilo stara vrazda jedna fuj

matullienka
10. okt 2008

amarelka: dik 😎

amarelka
10. okt 2008

niet za čo, len sa to potom tak zvláštne pozerá, ked už človek vie čo sa udeje 😵