Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
29. okt 2008

biela presne nad tym som sa zamyslala aj ja 😀 😀 😀 ze daniela je jedna chora uboha depresivna kra...a co si voastne komplexy najlepsie lieci na tych co sa jej snazia pomoct 😅 😅 tiez ma vcera ta scenka zarazila,skor to ale bolo take nedomysllene zo strany scenaristov asi nevedelia ko maju zinscenovat ich prve stretnutie...nakoniec z nich aj tak budu najlepsie kamaratky 😀 😀 😀
nela bola fakt otrasna tak ked viem ze moj byvaly frajer je nablizku sa nebudem s novym pred nim oblizovat 😅 😅 a spravala sa uplne nejako divne ze satyyyyyyyyyyyy jeeeej a isla sa z nich pokakat,ved ony zvykla byt skromna a mila....a teraz?ci nahodou nie je na nejakych drogach alebo co 😝 😝

diddi
29. okt 2008

kiatka, no a co, ze Sahra je Parnickeho priatelka?...urcite to nebolo kvoli nej, ze tam Zdena nehrala

monkula
29. okt 2008

baby, aj viem že je to len seriál ,ale aj tak ,ak osa môžte tešiť ,že Laura potratí? 😠

lencici
29. okt 2008

monkula presne nad tým som rozmýšľala...že som aj ja hnustná keď sa teším že laura potratíí....ale našťastie je to len serial...

monkula
29. okt 2008

no je ,ale aj tak mi to vadí ,prepáčte...

ankam
29. okt 2008

baby a neviete ako rychlo bezi cas v serialoch???lebo vcera editka povedala-ze 2tyzdne do svadby.........tak som zvedava za aky dlhy cas ta svadba bude na obrazovke 😀 ale ved vlastne nema byt noooo 😀

ankam
29. okt 2008

a este Michal sa vcera spraval ako pubertiak-musim priznat ze mi az bolo troska luto laury 😒

minkak
29. okt 2008

monkula suhlasim s tebou,ak sa to stane urcite mi jej bude luto a este viac ,ked sa v takej situacii s nou michal potom rozide ☹ tak to bude drsne....
elise ,ale ona nevedela ani po anglicky....preto jej nik nerozumel 😉

ankam
29. okt 2008

ja rozmyslam ze ked laura potrati-tak mozno aj ona sama opusti Michala(nie on ju-to by bolo nepekne od neho v takej situacii nie?)-lebo bude chciet aby bol stastny s Luciou hmmmmmmmmm?Ved aj teraz si uz vsimla ze odkedy videl Luciu tak je iny..... 😒

diddi
29. okt 2008

myslm si, ze by tvorcovia nemali spravit to, aby Laura potratila a Michal ju opustil...to by spravili z Michala negativneho hrdinu...ak Laura potrati, tak mozno kvoli psychike...

ankam
29. okt 2008

noooooooo fakt som zvedava ze preco vlastne Laura potrati 😕

blumchen
29. okt 2008

podla mna to ukonci laura, nemozu si dovolit urobit z michala hnusaka.

ankam
29. okt 2008

no ved aj ja si to myslim ze laura to ukonci-ale oni z toho Michala uz aj teraz robia.........
a ste si vsimli?vcera sa verejne priznal Michal pred Luciou-ze ma dieta s Vlkovou..........

diddi
29. okt 2008

no neviem, ci uz tym hnusakom nie je...pretoze my-divaci vieme viac ako Laura...vieme,ze ju chce opustit...a navyse tehotnu

bambusko
29. okt 2008

gregor uz je teraz negativny hrdina, nazodpovedny, namysleny egoista.

monkula, pravdu mas, ja som uz na to tiez myslela

minkak
29. okt 2008

ankam tak to som si vsimla a nechapem 😕 odkedy to akoze on vie???nieco mi uslo?

monkula
29. okt 2008

bambuško 😉 😉

ankam
29. okt 2008

No ved sama som bola z toho prekvapena ze ako to povedal ze mam s Vlkovou dieta-to ani ja neviem-ved tvrdil ze nieje jeho nie?

no je pravda ze ako mamicky by sme sa nemali tesit z toho ze Laura potrati..............ale je to film

minkak
29. okt 2008

no ved prave,ze tvrdil,ze to nieje jeho a plus ked vlk doniesol tie vysledky vlkovej povedal,ze to ostane medzi nimi,nie????
ankam je to film-serial ale aj tak....ja sa z toho netesim,mne to bude luuuuto a este ked to dobre natocia,vsetko okolo toho....tak u mna aj nejaka ta slzicka vyjde 😢 🤐

marse
autor
29. okt 2008

Tiez sa pridavam na stranu nazoru k monkule s tym potratom 😒

ja by som prave naopak dopriala jej to babo, Michal kedze si nebol isty co ku ktorej citi tak nemal strielat svoje ,,naboje" naostro 🙄

a Lucia je podla mna tiez divna, dost skoro si uvedomila ze Michala chce spat. Ona si myslela ze ked odide prec do zahranicia tak na nu on pocka a ked sa vrati budu spolu, tak to bolo aj pri tom prvom co potom chodil s Fialovou myslim sa volal Roman co potom zomrel, ked potrebovala pauzu a usporiadat si city tak mohla vediet ze teraz vsetci chlapi na nu nebudu cakat. jej spravanie je tiez divne, s niekym chodi , nasledne odcestuje a po prichode chce dat vsetko do normalu 🙄 🙄 😲 😠

blumchen
29. okt 2008

Nikdy by som sa netesila v reale z toho, ze ktokolvek potrati. Ale kedze viem, ze toto je serial, a dana zena tehotna v skutocnosti nie je, nemam s tym problem, okrem toho nam ide len o vztahovu skutocnost tuzby vidiet Michala a Lucia ako pár, to preto 😀 !

biela
29. okt 2008

chudera Laura, nie je mi tiež sympatická, no potrat je silná káva. Pamätáte si tú scénu, keď ten ryšavý týpek našiel v krvi tehotnú Danielu? to bolo otrasné a slzy mi vyšli aj keď to bola hnusná Daniela. a Laura predsa nie je tak nesympatická určite budem slzy roniť...
sa mi páčilo ako sa v bufete rozprávali sestričky s pánom riaditeľom. v bežnom živote by sa to nikdy nestalo. 😀
a tá postaršia sestra čo furt klebetí tej by som ani 5 korún nedala. drzá ako ploštica 😅

ankam
29. okt 2008

baby my sme sa tak zazrali do toho serialu ze sme si to ani neuvedomili 😀 😀 😀

diddi
29. okt 2008

lucia vzdy niekam odide fuc...asi nema alternaciu v divadle....pouzili ten isty scenar..ako u Romana, tak u Michala...teraz mozeme cakat, ze zas niekam odide...ja by som jej zobrala pas aj obciansky, keby som bola na Michalovom miesta a dam sa znova s nou dokopy

minkak
29. okt 2008

biela presne,presne 😉

diddi
29. okt 2008

biela, inac fakt...normalne by sa to absolutne nestalo, aby nejake sestruy vykrikovali v bufete na riaditela a robili si z neho p...a aj z Juricka...mali by ist scenaristi aj do bufetu sa posadit 😉

biela
29. okt 2008

to scenátistky nemajú nikoho z nemocničného prostredia kto by im konzultoval tie bludy? 😀
Juríček sa mi ľúbi aký je truľo no ako sa včera ospravedlňoval trom slepičkám že "prestrelil". dovi dopo
a ako si tam včera rozdeľovali tie smeny, tri sestry na jedno oddelenie, chudery ich ľutujem, majú čo robiť aby stíhali.
😀

bambusko
29. okt 2008

biela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

biela
29. okt 2008

a viete čo ma ešte nepadlo? ten alžbetkin frajer /z reklamy na pivo/ 😀 kedysi hovoril, že robí doma čosi na PC pre počítačovú firmu a minule tej jej mamke hovoril, že žije z tých pozemkov... 🙂