Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
5. nov 2008

a tiež som si všimla že mala kamila bruško 😉 neako som si neuvedomila tá daniela chcela kávu s marikinim mužom? 😕 😅 😅 či to nový objav? 😅 😕

bubba
5. nov 2008

a este ste si vsimli,ze vlkova aka sucina 😅 😅 😅 ?jak isla uradovat,to bude zachvilu mafianka jak hrom 😠
elise ano marikin muz to bol 😀 😀
a inac laura ma dojala,ze aka som ja hrdinka,som tehotna,je mi zle,ale ruky odomna prec,napijem sa a zvladnem to 😠 😠 trubka

mikalove
5. nov 2008

tá laura je poriadna hlupaňa,je lekarka okrem toho v nemocnici ked jej príde zle a ešte sa jej aj 5 krat opýta gynekolog či je v poriadku a ona nič.normalne som neverila vlastnym očiam.potom sa jej niečo prihodí a dalších 5 častí sa bude obviňovať.

riusik
5. nov 2008

ano ano, laura, to troska prehnali... ved je jasne, ze ako lekarka a obklopena lekarmi by v realnom zivote takto nereagovala, ale o com by sa tu potom pisalo, sak?? 😉

jasumat
5. nov 2008

Voľakde som čítala, že Kamila musí najprv niečo "zažiť" s Ivanom, s Petrom budú mať nejakú nezhodu, ona sa potom vyspí s Ivanom, následne sa udobrí aj s petrom a až potom zisí, že je tehu. A najprv nebude asi vedieť, že s kým🙂)))

Ešte mi povedzte prosím- úplne mi to uniklo. Gregor vie, že to Vlkovej dieťa je jeho????
Inak včera sapredviedla ako dobrá xantypa 😀 😀 😀

elise
5. nov 2008

ten psychopat na deckom to bolo ako čo neako na to moja mozgová kapacita nestačí o čom to išlo ked laura vyšetrovala to dievčatko a ocinko toho dievčatka hysterčil? 😕 😕 😕

biela
5. nov 2008

kočky to akože fabiánová bude riaditeľkou nemocnice? hovorila, že nemocnica bude mať novú riaditeľku a tvárila sa tak záhadne... že mu vybaví primariát a tak... 😎
ináč, tá lakiová sa mi páčila, ako chcela výmenný lístok na psychiatriu pre svokru 😀
Kamilka už má krásne bruško, aj opeknela trošku a omladla sa mi zdá, tehotenstvo jej prospieva 🙂

biela
5. nov 2008

elise ja som to nepochopila tiež, to dievčatko nevedelo chodiť či čo? keď ho nosili....

ankam
5. nov 2008

cavte baby.Ja mam taky dojem-ze o Laure ani nikto nevie ze je tehotna...........ale sama si moze za ten potrat-ked plno gynekologov este aj moj nastavajuci-a nepovie ze ma problem???????,tak to kde sme 😲 😀 😝

ankam
5. nov 2008

jasumat-ano gergor to vie.Nedavno to verejne priznal 😀

ankam
5. nov 2008

hej Vlkova uz vie zrazu aj papiere robit-doteraz to nevedela 😀

moni1412
5. nov 2008

jasumat ved Kamila v realnom zivote je uz v dost pokrocilom mesiaci tehu, nie? kedy to zisti, ze je tehu? ved to je este nadlho, ze bude mat cosi s Ivanom a s Petrom hadku 😒 sestricka gynekologie a zisti v 6.mesiaci ze je tehu 😀 to bude ina sranda. alebo ako to chcu schovat? ved uz teraz to je dost vidno. ale naozaj jej to prospieva a pristane 🙂

lencici
5. nov 2008

veď to vlakova bola neschopačka a včera zrazu aha jak sa chytila papierov....a laura je trubka

eva7780
5. nov 2008

mozno sa kamila nachvilu strati,akoze bude lezat v nemocke a ujde cas a uz bude bruskata

eva7780
5. nov 2008

a to vlkovej decko ani neukazuju 😕 😕

jasumat
5. nov 2008

A to ten dokonalý Gregor sa ani nezaujíma o svoje dieťa???
To my je divné 😒

S tou Kamilou- už si ani nespomínam, kde som to čítala, možno sa rozvadia kvôli tej novej Petrovej robote, do ktorej stiahol aj Maťa 😒

No myslím, že už dlho čakať nebudeme, lebo už je to na nej dosť vidno 😀 😀

matullienka
5. nov 2008

no mozno to bude teraz ked isiel s matom na ukrainu sa pohadaju a bude to 😉

sstefi
5. nov 2008

inak som už brutálne zvedavá, čo bude v tom tajomnom balíčku, čo predpokladáms sposobí pruser Matovi a Petrovi. Neviem si totiž predstaviť, čo sa pašuje tam, led všetko nelegalne sa pašuje z UA 😕 😅 😀 😀

sstefi
5. nov 2008

a tiež si myslím, že to so tou Larou prehnali. ved mohla riskovať život novorodenca, príp. nejaké komplikácie 😠 nezodpovená je a hotovo. a to nemožem povedať, že mi je nesympatická, ale s tymto ma naštvala 😠 😀 )

sstefi
5. nov 2008

Vlková bude možno nosiť dieťa opatrovať babke, starej Gregorovej( 😀 ), a bude pracovať s Vlkom, aby jej ho niekto zase nechmatol 😅 😀 😀 😀

slaviq81
5. nov 2008

Tak Kamilkin Matko bude mat s tym balickom na hranici urcite problem, podla mna su tam nejake prasky. No a Danielu sice nemusim, ale vcera som jej fandila a takto to dopadlo. Ved keby si uz konecne niekoho nasla, dala by uz pokoj Petrovi a ten by sa mohol naplno venovat Kamilke, z coho by vyplynulo aj jej tehotenstvo 😉 😉 😉

sstefi
5. nov 2008

slaviq, ale peter spáva aj teraz doma s Kamilou, nie s danielou 🤐 😉 😀

slaviq81
5. nov 2008

sstefi, ved to je mi jasne 😀

ankam
5. nov 2008

mna by zaujimalo kam ho uz teraz dava to dieta Vlkova 😕

sstefi co podla teba moze byt v tom balicku? 😀 mozno nejake suciastky do auta 😀 😀 😀 😀

bubba
5. nov 2008

jasumat vidis to ma ani nenapadlo ze jaky gregor chra...n ze mu dieta beha po svete a ona sa robi ze je vlkove....to by snad nedokazal ziadny chlap co ma v sebe kusok charakteru 😖 😖 a co takto gregorova mama?uz mohla kocikovat dalsie vnucatko.je to sebecky narcis ten michal 😝

anka 😀 😀 😀 samozrejme 😀

sstefi
5. nov 2008

ankam, ty máš nejaký nápad na ten obsah balíčka? myslím logický 😕
poveeeeeeedz, ja som taka zvedava 😕 😀
teda napr. drogy mi prídu nelogické, nakolko idu skor odtial sem, alebo sa mylim? 😅 🤐 😀 😀

eva7780
5. nov 2008

daco tam uz len bude,stacilo mi ako mata podplatil ten dlhovlasy a dajak podozrivo sa tvaril 😕 isto ma v tom ruky aj on

ankam
5. nov 2008

tak ja si prave myslim ze drogy.........myslis ze dzurindova by na to myslela-ze odtial sem??? 😀

sstefi
5. nov 2008

ja som čakala, že mu jednu flasne a okradne ho, alebo ... že ho začne baliť 🤐 😨 😅 😀 😀 😀

leva
5. nov 2008

no asi to tak bude,urcite v tom bude mat ruky 😀