Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
3. dec 2008

zacarovany kruh-to dufam nebude pravda 😀

bubba
3. dec 2008

bude bude 😀 😀

ankam
3. dec 2008

no nesrandujte-lebo to fakt nebudem pozerat 😀

bubba
3. dec 2008

haaaaaaaaaaa tyyyy??????nehrozi 😀 😀 😀 😀

ankam
3. dec 2008

tak to fakt nehroziiiiiii-vcera vecer som nemohla pozerat-keby si videla aka som nervozna 😀 😀 😀

majcik
3. dec 2008

Ja mam Misku rada napriek vsetkemu, co ste tu o nej popisali ...

denisocka
3. dec 2008

len aby si Lucia nezačala s tým novinárom 😅

najlepšie mi žerie nervy cela JAŠOcompany

monkula
3. dec 2008

denisočka ,tiež si myslím ,lebo bol naňho dosť dlhý záber.... 😅
mne s páči ,ak oto iskrí medzi mašatlírom a Elenou 😉

denisocka
3. dec 2008

tou riaditelkou? no ta je hrozna 🙄

monkula
3. dec 2008

prečo? 😕 😕 😅
ja mám rada Elenu Podzámsku, teda konkrétne je jhlas, výboren dabuje, Dharma by nebola Dharmou s hlasom niekoho iného... 😵 😵 😵

majcik
3. dec 2008

Monkula - tu riaditelku hra Elena Podzamska?

monkula
3. dec 2008

áno 😉

denisocka
3. dec 2008

monkula-vidiš,jej hlas som si neuvedomila,ja mam dharmu rada,tak nabuduce ked sa objavi na scene zavriem oči 😀 ... ale jej xicht,to čo robi ustami a naťahuje krk do výšky mi príde smiešne 😝 ale pačilo sa mi ako vravela kramarovi za donášanie ,že-jena čokoladova pusinka nestačí ? 😀 😀

bubba
3. dec 2008

deniskocka tak to sa lubilo aj mne 😀 😀 inac ona ma stale take spravne sexualne znejuce odpaly a pripominenky...akoby jej daco sem tam chybalo 😀 😀 podla mna ju hra velmi dobre,priznajme si,kazda zena v jej postaveni by sa tvarila rovnako dolezito ba priam nenahraditelne 😀 😀

mirrinka
3. dec 2008

bubba,ty čo tu strešíš....hm? kde máš byť? 😀
ináč,ja pani riaditeľku zbožňujem...tiež hlavne tie jej hlášky 🙂

bubba
3. dec 2008

dobre dobre uz idem 😠 ma zasa vymaklu potvory 😀

mirrinka
3. dec 2008

😀 😀 😀

sillas
4. dec 2008

ja len nechapem že kým bol Gregor s Laurou..tak sa tam stale obšmietala Lucia a riešili ich ukončený vzťah a tak..a hned po zrušení svadby...a potom ked už bol "volny" tak nič.. 😕

čudne..nie???

elise
4. dec 2008

vraj si má lucia začať s tým športovcom 😠 a vraj odýde z nemocnice 😠 som zvedavá ako budú riešiť ten hematon ved na sále sa bábo skoro sklzlo tej sestričke ked ho podávala rej rodičke a tn muž kazimír to asi tak nenechá. konečne sa mináčová vykašlala na jurigu ale obávam sa či malú neunesie a nedonesie jej ju

monkula
4. dec 2008

Elise, ten maličký bol kazimír po dedovi a hematóm mal preto, lebo mal ťažkú hemofíliu...

elise
4. dec 2008

mon viem lebo laura to povedala o tom hematone ale otecko vyzeral dosť nabrúsene 😉

monkula
4. dec 2008

no, ja si myslím ,že môžu byť v konečnom dôsledku radi, že sa to bábo pošmyklo ,inak by na tú hemofíliu nemusei prísť ,aleb oby na to prišli ,až keď by bolo neskor

zuzana76
4. dec 2008

aj ja mam rada Elenu podzamsku 😉

inak ta sestricka povedala ze Kazimir, to je ako z tej rozprvaky pysna princezna a tam nebol nahodou Kazisvet? 😕

monkula
4. dec 2008

zuzana, bol, Kazisvět šestý, z Boží vůle král, hlava pomazaná 😀 😀 😀 😀

zuzana76
4. dec 2008

monkula 😀

bubba
4. dec 2008

no a tak ja teraz neviem,ja som to pochiopila ze nikomu ten maly nespadol,ale ze sa mu ta krvna zrazeninka vytvroila na zaklade tej jeho diagnozy 😅 😅 😅 baby nemylte ma 😀 😀

ejusa
4. dec 2008

Dneska som videla ukazky,ako sa Gregor s dakym bozkava,len som nepostrehla s kym,neviete?S Luciou?

ankam
4. dec 2008

nevidela som ale asi skor s riaditelkou ako s Luciou 😀 😀 😀

tajo
4. dec 2008

tak podme po reklame nato.... kto s kým a prečo...... 😀

hiha
4. dec 2008

ideme na to,riaditelka nebude mat pisulovy uces 😀 😒