Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirrinka
18. feb 2009

no to teda hej 😀 😀 😀
bubba,a kde bol ten bobor? 😕 😀

lekno
18. feb 2009

Riaditeľka zasa excelovala. Milá a úprimná, čo na srdci, to na jazyku... Ako vždy 😀

bubba
18. feb 2009

jezis neviem kde bol bobor ale viem,ze tam kde je bobor je aj riaditelka 😀 😀 😀

ankam
18. feb 2009

no konecne sa to tu rozhybava.
mirrinka ja uz ked ide ordinacia-tak PC vypinam a sustredujem sa na serial 😀 aj ked sa sustredujem,tak bobra nevidim........to si asi bubba vymyslela 😀

Och a co nada?Ta bola riadne poser......co? 😲

depecko
18. feb 2009

čaute baby,ja som bobra nevidela!!!!!!!!!Lebo pri Ordinácií,žehlím,idem si po čaj,potom po sladkosť... 😀 Včera som pozerala s manželom-tak to bola vzácnosť.Nela sa riadne spúšťa 😒

sendi
18. feb 2009

ahojky,boze mne sa taaak hnusi ten ,,vlasac"co chodi za Laurou...keby som mala este mlieko,tak pri pohlade nanho mi skysne...je taky doliezavy,slizky alebo co!joj aj ta Betkina mamka ide ide na nervy 😖 .inac,preco sa Peter s Kamilou tak bali,ze pride nella?lebo Mato si tam doniesol kamosku?ved mato s nelou uz nemaju nic,nie?a ta uz aj tak huuli 😝

depecko
18. feb 2009

neviem prečo ale vždy keď vidím tú riaditeľku Jancovú rozmýšlam či ju nebolí hlava z toho copu ulízaného.By bola kočka s vlasmi po plecia a s ofinkou 🙂

mirrinka
18. feb 2009

depecko,ako ja? 😀 😀 😀 😀

sendi
18. feb 2009

vsak aj bola ,,kocka"ked mali tu party. 😉 ale v cope vyzera tak viac ,,drsnejsia"a prisnejsia a oto ide 😀

bubba
18. feb 2009

ja si bobra nikdy nenamyslam 😀 😀 😀 aj minule bol aj vcera!vlastne v kazdej casti ho bolo zatial vidiet.ale fakt nepamatam presne misto sak si to kuknite v reprize na nete 😀
alebo si to misto niekto pamata??baby sak pomahajte 😀

sendi
18. feb 2009

blba otazka,ale o akom bobrovy rozpravat

mirrinka
18. feb 2009

bobor= mikrofón 😀 😀 😀

bubba
18. feb 2009

😀 😀 😀 no vidno ako poctivo citas diskusiu 😀 😀 😀 o ordinacii....zacalo to tak...ze sa prislo nato,ze je to o gynekologii a este tam nebolo vidiet bobra a ja som raz povedala,ze ja ho vidim v kazdej casti 😀 😀 cierneho a chlpateho 😀 😀 (mikrofon) 😝

sendi
18. feb 2009

jaaaj ahaaaa 😉 jejda,to som si ani raz nevsimla 😅

bubba
18. feb 2009

no vidis tak sleduj 😀 😀

depecko
18. feb 2009

mirrinka-presne 😀

sendi
18. feb 2009

no,uz budem!a kde konkretne?pri tej ,,milej"riaditelke?

mirrinka
18. feb 2009

dosť často je pri riaditeľke....ale sústred sa na hornú časť obrazovky 😀
depecko,tak vdaka...môžem ísť hrať do ordinácie 😀 😀 😀 😀

sendi
18. feb 2009

boze vy ste bystre 😉 ja to pozorne kukam,ale nic.a skusite mi odpovedat na moju otazku 13:52 s tou nelou a matom

depecko
18. feb 2009

Nela žiarli na Maťa,lebo má priateľku.V minulosti chodili spolu.

sendi
18. feb 2009

hej to viem ale vsak aj ked ju mato chcel,ona ho len furt odmietala!a ona ma teraz aj tak inu zabavku,huli,nie? 😝

depecko
18. feb 2009

žiarli lebo konečne má Maťo babu. ☹ Dobre to tá Nela hrá,také rozmaznané decko,keď nedostane čo chce,...Chýba mi Milka Vášaryová už dávno nebola...

ankam
18. feb 2009

no troska ma tu niet a vy uz ste tolko toho naordinovali

co myslite najde sa ten papier o sekcii?

sendi
18. feb 2009

podla mna ano,inak by vyhodili nadu...a potom by co bolo s jej vztahom s tym...boze,jak sa vola co sa mozno nakazil h.i.v?

mirrinka
18. feb 2009

stanko 😀

ankam
18. feb 2009

aj to som zvedava ci sa nakazil....... 😕
mirri cav

sendi
18. feb 2009

aaano,stanko 🙂 urcite nebude,len to tak natahuju,aby to bolo napinave 😀 som zvedava,kedze je Laura naozaj tehotna,ci bude hrat dalej a ked hej,tak od koho to akoze bude mat.boze len nech nie s tym vlasacom 😖

diddi
18. feb 2009

furt sa tu riesi bobor 😒 ...no a?...a nech tam je aj s palicou...vam to vadi tam?..mne veru nie

mirrinka
18. feb 2009

čawes moja.... čo nejdeš k nám do júloviek? 😀

ankam
18. feb 2009

nie nie ona Laura podla mna nebude hrat dalej.Odide do Bratislavy a tym sa skonci jej rola.......xi
ved uz aj Kamilu tam maju tehotnu to uz by bolo vela