Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
24. feb 2009

adriana no ja som zasa rozmyslali ze scenaristka dala adymu rozhodnutie aku traposinu by povedal keby mohol....a aj mu to nechali 😅 😅 lebo on sa takto mentalne vyjadruje aj ked je s nim nejaky rozhovor a pod.. 😅

bubba
24. feb 2009

bbor bol akurat ked tam ti slusni chlapci obkolesili nasu malu hrdinku nelly 😒

mirrinka
24. feb 2009

na druhýkrát nekukať po chlapcoch,ale po bobrovi 😀

adrianamickova
24. feb 2009

mas dobry postreh,a oci asi ani ja nevidela ☹

mirrinka
24. feb 2009

nemala si už spať? 😀

lekno
24. feb 2009

Dík bubba za článok 😉
Ejha, tak isto sa Alžbetka zapletie s tým Karolom. To zas bude vzrúšo 😀

katka1981
24. feb 2009

Baby nezda sa vam ten serial akoby isiel dole vodou? Super herci, ale onicom scenar, uplne mimo reality. Ved ani gynekolog sa v realy nechova tak ako napr. Dr. Slavik a podobne. Je mi to luto, lebo mam ten serial rada, ale je to onicom.

lyly
24. feb 2009

jeej super videjko,
vsimli ste si na akom mestskom urade boli, ked isli na sud? v pezinku. stale som rozmyslala v akom malom meste sa to asi odohrava, tak je to asi pezinok 😉
nela je taka sprostaaaa

kotenko
24. feb 2009

lyly, ja som tiez pozerala, ze Pezinok... noo, len neviem ci to "akoze" netocia v nejakej dedinke,si nespominam, ze by niekedy spominali mesto.. ale zas druha vec, ze by vydiek/dedina mali nemocnicu?

katka1981
24. feb 2009

Cela zahrada sa toci v PK.

biela
25. feb 2009

Páleníková alias Stádénková bude mať mladé mäsko... 😀 už spolu kávičkujú aj v trenkách ho videla 😎
katka, presne sme sa s manželom smiali, keď tam prišla tá s tou vyrážkou a začala mu rozprávať, že tam má namaľované srdiečko, no si neviem predstaviť, ako v reále by sa takto vykecávala normálnemu doktorovi, ktorý má v čakárni ďalších 20 pacientiek... on by ju určite tak trpezlivo a ochotne nepočúval. 😒

ankam
25. feb 2009

biela mas pravdu s tou palenikovou 😀
joj a ta nela uz ma vcera nasrala.......... 😠

matullienka
25. feb 2009

baby sak ja byt tym nelynim tatkom tak ju tak zrezem ze si tyzden nesadne za to ako sa sprava sak to je jeden rozmaznany spratek 😠

klongova
25. feb 2009

Aj ja mám pocit, že tá ordinácia ide dolu vodou, ja to už ani poriadne nesledujem no asi si zajtra pozriem aspoň začiatok dosť ma zaujíma čo bude s tou Nelou. 🙄 Už ju raz znásilnili čo jej to nestačilo, alebo čo dá sa na drogy ? 😠

janina77
25. feb 2009

s tou Nelou to vcera podla mna pokaslali. To co ju zas znasilnia? Uz na nu nasili snad vsetky neduhy, podla mna je to s nou uz take nerealne... Normalne nemam chut to pozerat!

bubba
25. feb 2009

urcite si da nejaku kvalitnu drogu lebo v uputavne ju do nemocnice dovliekol ten chalan z ulice...takze fyzicky jej asi neublizia.alebo sa mozno priotravi chlastom 😖 ja by som jej dala gate dolu a na holu by taky vyprask dostala ze az...sa len lutuje a cim dalej si viac a viac ublizuje.a inak fakt ona ani do skoly ani do roboty nechodi a kde berie prachy na take stylove handry a marisku?? 😅

matullienka
25. feb 2009

tak to by aj mna zaujimalo

mikalove
25. feb 2009

nela aj podla mna začne drogovať,bubba presne-poriadny vyprask nech otvorí oči

katka1981
25. feb 2009

Ja to pozeravam, ale vzdy som pritom na Koniku, inak by to bol zabity cas, je to celkom mimo reality. A tie zazitky z ordinacie u gynekologa, tie sproste otazky a zvasty. Iste kazda z nas zvazuje dat synovi meno po gynekologovi. Dokelu ked ja neviem ako sa ten moj vola krstnym menom a navyse cakam dievcatko a sestricku nepoznam ani po mene ani priezvisku.... O tyzden mam poradnu, vsetko napravim 😀

kotenko
25. feb 2009

Kocky.... uz je to tke cele zamotane... Kde je vlastne dcera Andyho hajdu (jak sa vola v seriali?)? bola to taka cca 20 rocna babika, taka rysava..
videla som ju v reklame na studentsku cokoladu, kde otacala obrazy... co je s nou v seriali? ci prisli dalsie serie a zabuda sa na ostatnych hercov?

katka1981
25. feb 2009

odisla, lebo ju to nebavilo, ostatni pomreli, a ona je akoze v amerike. To by bolo uz vela smrti v jednom seriali v tak kratkom case.

kotenko
25. feb 2009

ahaaa, pochopila som... 😉 ona mi tam chyba, mohli by ju tam opat ukazat, aspon z casu na cas.
Jaaaj ha.. a ked som dnes videla na jojke Zuz fialovu ako nakruca nejaky film.. a vybodla sa na ordi... skoda...

lekno
25. feb 2009

V seriáli sa volala tuším Lenka 😉

kotenko
25. feb 2009

hej, moze byt.. 😉

namiesto novych tvari by mohli oslovit starych hercov... tak mi ten serial bol milsi a taky... ja neviem.. take ine.. teraz mi to pride ako telenovela...

mirka414
25. feb 2009

dievcata,ja niesom na slovensku,kto je ten tipek co otravoval Nelu??odniekal ho poznam len neviem,kam ho zaradit 😅

lekno
25. feb 2009

Mirka, ktorého konkrétne myslíš?

justina
26. feb 2009

Mirka, ten, co otravoval Nelu, je ten paserak hajzlaku do Ukrajiny 🙂 len neviem, ci len pouzili toho isteho herca, alebo to ma byt aj ta ista postava.
Inak baby, mne je Nely velmi luto, vobec ju nepovazujem za rozmaznanu, skor naopak, je nestastna. Od svojich 16 je sama...to je trochu priskoro, nie? Ano, vsetkym na nej zaaaaaleziiii, ale az na 2. ci 3. mieste, pre nikoho nie je na prvom. Mama jej umrela a otec na nu kasle...na prvom mieste ma Katku.
Ona nie je slepa, a vidi, ze pre nikoho nie je ta Hlavna Osoba.

mirka414
26. feb 2009

justina ano ved to bol ten paserak pasov,hlava moja derava 😀 ..Nela by uz mohla zahrat aj nieco pozitivne...