Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mikalove
26. feb 2009

možno bude ako kamila rodiť v ordinácii 😀 ,alebo odíde do tej bratislavy a už nebude v seriály,ozaj kedy má čobejová termín?

eva7780
26. feb 2009

už je asi na roztrhanie,aspontak vyzerá,teraz si odleží v nemocke,zatial porodi a bábo bude už hotové,neviem si predstavit,že bude tehotna predstierat porod,ved od tlacenia porodi aj ked netreba

lekno
26. feb 2009

Čobejová by mala rodiť v apríli, ale koľkého presne, to neviem 😉
A Hilmerová kdesi hovorila, že ak bude všetko v poriadku, že chce pracovať do ôsmeho mesiaca a potom uvidí. A že možno jej upravia rolu v ordinácii tak, ako Čobejovej. Že veď ako detská lekárka má k tejto úlohe veľmi blízko. A keď oznámila, že je tehotná, tak sa všetci tešili a všetci jej gratulovali. Že nevidela žiadne negatívne reakcie 😉

bubba
26. feb 2009

justina kazda jedna baba v jej veku by umierala za tolkou slobodou co ma ona.podla mna to je pritiahnute za vlasy.ved u nich je pohodicka ci ona chce aby sa jej furt niekto podlizoval,tutlki mutulki...sama si za to moze..postava jedna 😀

ankam
26. feb 2009

ahojte,ja sa uz tesim 😉

mirrinka
26. feb 2009

aj ja 😉

lasenka
26. feb 2009

ja sa tiez velmi tesiiiiiim 🙂 maly uz spinka a ja si dnes Ordinaciu uplne vychutnam 😅

ankam
26. feb 2009

ja uz idem ordinovat-ale moje dieta nieje v najlepsej nalade-zuriva a nieco na nu lezie-tak dufam ze aspon nieco uvidim

katka1981
26. feb 2009

Joj dnes je to zas trapne, nekukali asi 112-ku, lebo maju ako zachranari zas kusisko od reality.

katka1981
26. feb 2009

Baby, ked ste boli tehotne, brali vam hned pecenovky? Ja som v 25.tt. a nebrali mi pecenovky. To je aka haluz v tej zahrade.

lekno
26. feb 2009

Katka ani mne, ale ona možno mala nejaké problémy aj predtým. Ktovie 😉

mirrinka
26. feb 2009

tak Nella má 17 rokov,hej? 😕 ak to už teda povedali,tak by mohli aj vysvetliť záhadu,či chodí do školy,alebo čo... 😅 pretože mi to nie je dosť jasné....

bubba
26. feb 2009

katka mne brali

ta pani co rodila bola bohovaaaaa sa mi to lubilo.ale musim priznat,ze pani vasaryova je naozajstna PANI herecka je proste uzasna ta zahra vsetko precitene a do detailu a skvele..co sa o ostatnych "polovicnych"hercoch tam neda ani zdaleka povedat...a ten futbalista nech uz ide do prdele hrat futbal lezie mi na nervy nevie ani vetu pviedat bez rtoho aby sa nezakoktal..aj tak to vyzera ze mastalir si uz brusi zuby na jeho fesandu...
hmmm pani riaditelka aka citliva zrazu ma uz aj ona dost toho vsetkeho...este z nej urobia "kladnu"hrdinku zachvilu 😀 😀

a bol aj bobor!keby ste chceli vediet 😝

bubba
26. feb 2009

joj a este sa mi lubila studenkova pri tom porode ako sa jej vehementne pozerala medzi nohy a tvarila sa ze odtial nieco vynde a kedy to vynde...fakt to bolo tiez dobre zahrane prepacte,mame 2 uzasne herecky v seriali 😀 no a klamala by som keby som povedala ze aj riaditelka nie je dobre zahrata,je a vyborne! 😀

anavila
26. feb 2009

jooooj ja som sa tak tesila na dnesnu cast a ked som davala spat malu tak som zaspala aj ja....a zmeskala som prvu tretinu...co tam bolo???

mirrinka
26. feb 2009

bubba,zas? kde? 😅
ja tiež obdivujem hlavne Studenkovú - po hereckej stránke 😉

bubba
26. feb 2009

anavila hadali sa okolo nely kazdy kazdemu vycital a haldaju kto je vinny

siwike25
26. feb 2009

no mirri vidiš? 😀

mirrinka
26. feb 2009

hej,vidím 😀 😀 😀

siwike25
26. feb 2009

a ona nič? 😀

bubba
26. feb 2009

ona nic ona na fb vymazava komentare co ste jej tam polepili 😀 😀

lekno
27. feb 2009

Tak ja mám asi malý televízor alebo slabé horčičáky, lebo ja toho bobra nikdy nevidím 😀

ankam
27. feb 2009

to uz asi vsetky ste videli bobra len ja jedina nie......... 😠
a bubba dobry postreh s tou Studenkovou 😀

ankam
27. feb 2009

a neviete co riesi ta riaditelka s Luciou?hmmmmm niecomi uniklo?

eva7780
27. feb 2009

včera ma to akosi nebavilo 😒 tá pani čo rodila prebrala mm z driemot,tak sa zlakol 😀 že už radšej pozeral so mnou

mirrinka
27. feb 2009

...tá bola fakt dobrá,ja už som si v jednej chvíli myslela,že tomu chlapovi čo robil ten prieskum či čo jednu vrazí 😀 😀 😀 😀

ankam
27. feb 2009

ale ako kricala na toho doktora nie,to bolo super 😀

eva7780
27. feb 2009

tak tomu chlapovi by som vrazila aj keby som nerodila, 😠 nech ide otravovat na urologiu chlapov

eva7780
27. feb 2009