Orgonit a liečivé kamene

anjelikbobo
23. sep 2013

Ahojte! Zaujímala by vaša skúsenosť s orgonitom alebo liečivými kameňmi..či vám pomohli? Veríte v ich účinky? Taktiež aj vaše skúsenosti s orgnonitom. Ja už som majiteľka pár polodrahokamov a myslím si,že nejaký účinok majú. Rada by som tu s vami o tom podiskutovala 🙂 Budem mať aj orgonit,tak som zvedavá,či môžem niečo od neho očakávať 😨

materina_duska
23. sep 2013

@anjelikbobo Ja mám orgonit aj doma, aj v robote a je mi na hovno hocikedy ako aj predtým 😀

maruska24
23. sep 2013

@anjelikbobo presne, su mi na dve veci, na nic a na to druhe

zujchuj
24. sep 2013

je smutne ze su vam na dve veci..... ak sa vam zije dobre v elektrosmogu tak nech sa paci....
prv si daco nastudovat o tom a potom pisat ze su na dve veci.
Mojej mamine pomohli k lepsiemu spanku mne pomahaju kazdy den nacerpat novu energiu a moju rodinku chrania pred elektro smogom.
totiž elektro smog to jest mobil wifi atd vás pomaly zabijaju.
samozrejme nieje orgonit ako orgonit uz som sa stretol stakymi ktore nevizarovali ziadnu energiu volam ich hluche ked chytite orgonit do ruky tak by ste mali citit svrbenie alebo mravceky v ruke ak nie tak je hluchy ked vas boly zub hrdlo tak si ho prilozim na to miesto a bolest pomali zmizne..

penelope1
24. sep 2013

@anjelikbobo Ja mám len kamene,orgonit nemám. Minule ma bolelo brucho,ale tak som si skúsila položiť naň kryštáľ a zrazu bolesti prešli,ked som ho´dala preč,tak znovu začali..Takže určite tie kamene niečo vyžarajú 🙂

anjelikbobo
autor
14. nov 2013

Kamene mne pomáhajú,cítim z nich energiu. Mala som veľký orgonit,ale ten vo mne vyvolával čudné pocity,tak som ho dala preč. Teraz mám taký pre šťastie a neviem,či je to náhoda,ale vždy ked ho mám pri sebe,tak sa mi darí 😉

iatakirus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz