Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

nezabudka13
autor
24. nov 2009

po mojom nie moc vydarenom manzelstve mam pred niecim takym respek

mywiel
24. nov 2009

Moja mama ma o tri roky viac ako ty nezabudka a nedavno sa zalubila a az po usi tak ako 17 rocna, ziari a sexuje ako nikdy predtym, zoznamila sa na jednej prednaske (dala sa na studium biorezonancie, je totiz Mgr. farmacie) uplne nahodou a je stastna prestastna a ja s nou. 😉 😵

nezabudka13
autor
24. nov 2009

to je ok ja nemam rada ked mi vykaju pripadam si potom moc stara

monkula
24. nov 2009

mňa tiež položilo na kolená, keď mi nejaký pubiš povedal TETA 😝 😝 😝 😀

tatolu
24. nov 2009

No nezábudka, kukla som stránku Tvojho okresného mesta. Je síce pekná, ale nič som nenašla, čo by okrem Sisi Sklovskej organizovalo 😖
I keď prebehnutých akcií bolo, ale nič pre človeka, čo sa chce aj porozprávať...

mywiel
24. nov 2009

no monkula uz si stara no.... 😀 😀 😝 vek je v hlave je to fakt 😉

nezabudka13
autor
24. nov 2009

super stastna to zena ja som ties zalubena us 3 roky bohuzial platonicky ale mozna sa aj na mna stastie usmeje a dopraje mi trosku stastia nadej zomiera posledna

tatolu
24. nov 2009

😉 neviaž sa na platonickú lásku a otvor oči. Budeš prekvapená 😕 😵

tatolu
24. nov 2009

no idem ta do postele 😉
Dobrú nôcku

nezabudka13
autor
24. nov 2009

baby ja som rada ze ste sa do tejto debaty zapojili ked ma moja dcera nahovarala aby som sa prihlasila na mk tak som sa zasmiala ...kto by kecal so starkou a pozrime sa ako nam to ide

nezabudka13
autor
24. nov 2009

tatolu dobru nocku a dik 🙂 😉 😅

majacska
24. nov 2009

ahoj nezabudka. mozes skusit aj ist do kupelov, moja mama sa tam zoznamila s terajsim priatelom 🙂

mywiel
24. nov 2009

Som tu moju maminu omladila on ma uz 55 vlastne... 😅 😀 😉

mywiel
24. nov 2009

Ja idem tiez hajat, zajtra nas cakaju vylety, mam moju maminu tyzden na navsteve tak sa tesim. Moja mama sa usmieva stale a je fakt, ze sa chlapy na nu pozeraju. Ked si naladena pozitivne tak to zo seba aj vyzarujes a ostatni to citia. Dobru noc vsetkym. 😉

nezabudka13
autor
24. nov 2009

ahojte babka ide do postele

monkula
24. nov 2009

nezabudka a chodí sem aj dcérka? 🙂

monkula
24. nov 2009

nezabudka, ten receptík na labky:
MEDVEDIE LABKY

400g hl. múky
180g práš. cukru
40g kakaa
160g ml. orechov
1 vanilkový cukor
1lyžica ml. škorice
asi tak 1 káv. lyžičku práš. do pečiva
6-8 klinčekov pomlietých alebo podrvených
2 vajcia
300 g Hery

Všetky iprísady vymiesiť na cesto, naplniť formičky, uložiť na plech a piecť
v rúre na zhruba 200°C
Po upečení ešte horúce vyklopiť a obaliť v práš. cukre.

draga
24. nov 2009

holky co pořád máte s těma labkama 🙂 už v dalším tématu jsme na ně narazila...budu muset zkusit 😀

draga
24. nov 2009

jinak zdravím nezabudku 😉 někdy bych potřebovala starší kamarádku na rady 🙂) a co nějaký chlap? není na obzoru? třeba jen na vycházky na kino... 😉

monkula
24. nov 2009

Draga, skús, skús..... 😀 😀 😀 😀

blazka24
24. nov 2009

no tak zase som prišla neskoro, až teraz sa rozhodol krpec spať a už som nezábudku nestihla 😔

nezabudka13
autor
24. nov 2009

ahoj blazka24 ja som bola zvedava ako vsetky babky tak somsa este prihlasila a ten maly drobec ma vydrz ked isie tak neskoro spat

nezabudka13
autor
24. nov 2009

monkula dik za recept

nezabudka13
autor
24. nov 2009

dobru noc 😉 😔

blazka24
24. nov 2009

nezabudka ak bude po mame tak vraj horší ako baterky duracef xixix dobrúúúúúúúúúúú

dadulka19
25. nov 2009

ahojte,pripojím sa,ak môžem 😀
nezabudka,veľmi sa mi páči,ak je žena v tvojom veku takto"moderná",že prídeš pokecať na net.... 🙂 ..niekto,ako ty mi v mojom okolí chýba.Maminu už nemám a bola tiež taká,že išla s dobou,bola dobrá parťáčka aj v mladom kolektíve.Tu si nájdeš veľa kamošiek v rôznom veku a určite aj niekoho z tvojho okolia......A syn má koľko rokov?...časom budú aj od neho zrejme vnúčatká a bude ti veselšie 🙂

bystricanka
25. nov 2009

ahojte..aj ja sa teda pripojím
nezabudka...moja mama je tiež niečo ako ty. Vychovala 4 deti a všetky sa jej rozprchli. Chválabohu sme všetci ostali na slovensku, ale nie pri mame. Mama je už dlllho vdova a je sama doma. Niekedy sa aj divím ako to všetko psychicky zvláda sama, ale ona má veľkého spoločníka menom televízor 😀 Nechodí nikde, lebo sa jej nechce a vraj nemá čas 😀A doma len priberá a priberá. 😝 😀

nezabudka13
autor
25. nov 2009

ahoj dadulka19 odpoviem ti na otazku syn ma 22 byva so mnou ale viac neni doma ako je dik za pochvalu ale nebyt mojej dcerky asi by som tu s vami nekecala

nezabudka13
autor
25. nov 2009

ahoj bystricanka ja si ties sadnem k telke pozriem nejaku romantiku alebo nejaky akcny film sem tam futbal ako i dnes lygu majstrov ale nie som sklamana ked si n ic nepozriem a co sa tyka priberania ja som presne pravy opak mam nejakych 50 kg

tatolu
25. nov 2009

nezábudka, tak mi odpovedz na životne dôležitú otázku, ktorá ma trápi od včera 😉 Ako sme skončili na majstrovstvách? 😔
Akosi som zabudla sledovať pri troch drobcoch 🤐