Osamelá v Bratislave

22abigail22
30. jan 2019

V Septembri minulého roka som sa presťahovala z malého mesta Krupina (Banskobystrický kraj) do mesta Bratislava. Hlavným dôvodom bolo spoločné bývanie s priateľom.

Okrem priateľa tu nikoho v Bratislave nepoznám.
V práci pracujem iba s 2 kolegyne. Jedna z nich je od mňa vyše 20 rokov staršia, takže s ňou nemám veľmi spoločnú reč. Druhá má 23 rokov ako ja, ale nevychádzam s ňou (s prepáčením, ale v mojich očiach je to krava).

Čoraz viac mám pocit samoty. Pracujem formou krátky-dlhý týždeň a keď mám celý deň voľno, neviem čo so sebou. Správam sa ako "pani domáca" čo má nebaví.

Chýba mi spoločnosť, nemám sa s kým rozprávať, nemám s kým byť.

Neviete mi poradiť ako môžem zmeniť svoj spoločný život k lepšiemu?

airaw
1. feb 2019

Deti nie, zvieratá nie.. čo už 🙂

majlo1234
4. feb 2019

@22abigail22 na fb existuje taka skupina, vola sa to tusim getpal, a funguje to tak, ze napises prispevok, ze chces ist do kina vtedy a vtedy, na konkretny film/na kavu do mesta/hocaku inu aktivitu a hladas partakov. A niekto sa k tebe prida, ja som si tak nasla kopec kamaratov 🙂

tana85
8. feb 2019

@katinka1987 na toto ti poviem, ze som jedna z takych mamin. a nie som hnusna, ale tak unavena a vycerpana, ze aj debaty s cudzimi ludmi su energeticky vydaj, ktory musim setrit na deti. takze odpovedam ak sa nejaka mamicka nieco pyta, ale dalej nic, proste nevladzem :/