Otázka na Asmira team. Uvažovali ste nad záložkou Recepty?

henca74
17. dec 2012

Ahojte, chcem sa opytat ci ste neuvazovali nad novou zalozkou RECEPTY, kde by boli v roznych kategoriach sustredene recepty, ktore si tam uzivatelia pridaju(polievky, mäsite, bezmäsite, mucniky, domaca pekaren, zavaranie a ine)...a tak isto aj v profile kazdeho uzivatela moznost pridavat ako svoje vlastne recepty(tak ako funguju inzeraty v bazari) s moznostou fotopostupov, tak si pridat aj oblubene recepty od inych uzivatelov...myslim, ze by to vyuzilo vela z nas....a ak sa vam "kucharocky" tento napad paci, tak ho podporte kliknutim na paci sa mi...dakujem ;o))))

martinjasen
21. dec 2012

@henca74 Samostatnu zalozku urcite nie, ale chceme vytvorit skupiny, kde budu mamicky zverejnovat svoje recepty a kazdy, kto ma zaujem sa nimi bude moct inspirovat. 😉

1katkas
24. dec 2012

ja by som prijala zalozenie novej stranky modrerecepty.sk 🙂
ked modry konik je o snazeni, tehotenstve a detoch...mojasvadba je o predsvadobnej priprave a svadbe... a modrastrecha o byvani

stanislavao
9. jan 2013

je velmi vela stranoch na inetrnete s receptami a si myslim, ze aj tu na MK ich je hrozne vela vo fotoblogoch a podla mna aj zbytocne, lebo kazde jedno jedno, ake vas len napadne tak na webe recept najdete.