Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Otázka na Asmira team. Uvažovali ste nad záložkou Recepty?

henca74
17. dec 2012

Ahojte, chcem sa opytat ci ste neuvazovali nad novou zalozkou RECEPTY, kde by boli v roznych kategoriach sustredene recepty, ktore si tam uzivatelia pridaju(polievky, mäsite, bezmäsite, mucniky, domaca pekaren, zavaranie a ine)...a tak isto aj v profile kazdeho uzivatela moznost pridavat ako svoje vlastne recepty(tak ako funguju inzeraty v bazari) s moznostou fotopostupov, tak si pridat aj oblubene recepty od inych uzivatelov...myslim, ze by to vyuzilo vela z nas....a ak sa vam "kucharocky" tento napad paci, tak ho podporte kliknutim na paci sa mi...dakujem ;o))))

martinjasen
21. dec 2012

@henca74 Samostatnu zalozku urcite nie, ale chceme vytvorit skupiny, kde budu mamicky zverejnovat svoje recepty a kazdy, kto ma zaujem sa nimi bude moct inspirovat. 😉

1katkas
24. dec 2012

ja by som prijala zalozenie novej stranky modrerecepty.sk 🙂
ked modry konik je o snazeni, tehotenstve a detoch...mojasvadba je o predsvadobnej priprave a svadbe... a modrastrecha o byvani

stanislavao
9. jan 2013

je velmi vela stranoch na inetrnete s receptami a si myslim, ze aj tu na MK ich je hrozne vela vo fotoblogoch a podla mna aj zbytocne, lebo kazde jedno jedno, ake vas len napadne tak na webe recept najdete.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli