Otázka na mužov/chlapov ohľadom flirtovania

13. júl 2020

Prosím o vysvetlenie. Prečo so ženou/dievčaťom flirtujete pohľadmi úsmevom posielaním pusiniek ale ste tak dosratí že ju neoslovíte? A čo je vrchol potom píšete na priznania žien alebo cosi také že ozvi sa mi tá kočka čo bola tam a tam vtedy a vtedy. 🤦Nechápem. Aký to má zmysel? Prečo sa nezoznámite hneď na mieste činu? Halooooo prebuďte sa neodkusíme vám z nosa maximálne vás odmietneme. Ale keď po vás jednoznačne ideme tak čoho sa bojíte?

irusa
13. júl 2020

no asi si si pomýlila portál...toto je skôr pre mamičky

sissy27
13. júl 2020

všetci muži sveta čakajú na tejto stránke presne na tento "výkrik do tmy" 🙄
to že chlap so ženou flirtuje ešte neznamená, že sa s ňou chce zoznámiť. Možno sa len stavil s kamošom alebo si potrebuje zdvihnúť ego, alebo si len jedna z mnohých na ktorú ten večer žmurkal a na cestu domov si vybral lepší kúsok. A nie každý muž má rád, ak po ňom žena vyštartuje. Prípadne keď je už blízko, tak zistí, že z diaľky vyzerala o dosť lepšie 😂
sorry, na mňa pôsobíš zúfalo, ak toto vyžaruješ aj naživo, tak sa nečudujem, že sa s tebou nikto nechce zoznámiť.

laguna28
13. júl 2020

Že by za tým boli prázdniny???🤷

miskooo1987
13. júl 2020

Pozri si Imitation game, scenu z baru 🙂 ako to funguje :D Sice datovane 1940 ale aj tak...

1/ mozno si len jedna z 10 na ktore takto zazmurkal, obcas sa nejaka nadrzana chyti, a uz je banan v pekaci...
2/ mozno si sa mu aj pacila, ale ked si jeho jemny naznak neopatovala a smiala si sa s kamoskami ako sliepka na dvore, co je bezna reakcia niektorych nevyvinutych, tak radsej ani nepokracoval
3/ mozno je len hamblivy...
4/ mozno len kvoli sucasnej situacii sa obava, ze po nejanej nevinej vete ako,"slecna, mate pekne oci", bude obvineny zo sexualneho obtazovania...
5/ mozno si ta neskor obzrel zblizka, a radsej si potom doma vylestil bambus sam...

whatever1
13. júl 2020
autor
13. júl 2020

Bol sám aj ja sama .. sedeli sme vo vlaku on bol ďalej odo mňa ale videli sme na seba. Usmieval sa pohľady hádzal stále raz mobil raz ja .. ja toto isté .. ale potom vystúpil a nič .. ešte sa mi to nestalo vždy došlo k zoznámeniu. Preto ma to zamrzelo lebo bol jeden z mála čo mi bol sympatický.

irusa
13. júl 2020

možno bol ženatý, zadaný

katarinka89
13. júl 2020

Možno si len spríjemňovali cestu vlakom. Výhľad z okna vlaku ho už asi nebavil a pohral sa očný kontakt s tebou

majkeel
13. júl 2020

Mozno si chcel vylepsit den hadzanim pohladov, ale bol zadany.
Nezadany mozno nevedel, ako zacat rec vo vlaku bez toho, aby nebol pomaly obvineny z sex.obtazovania.
Na kazdy pad v takom pripade si budes na istom iba tak, ze ponuknes moznost na rozhovor (oslov ho, spytaj sa ho na nieco) a ked sa nechyti, tak je to vybavene. Neodbudne tym z teba, ked prevezmes prvu iniciativu. Vitazstvo patri pripravenym a tym ktori vyuzivaju prilezitosti v zivote.

autor
13. júl 2020

Podľa mňa chlap ma bojovať o ženu a je celá iniciatíva na ňom. Na ženy sa to nehodí aby sa podhadzovali. Muži sú lovci

miskooo1987
13. júl 2020

PRESNE!!! a zena ma stat za sporakom, starat sa o domacnost! a nie lozit niekam vlakom!

evamea
13. júl 2020

Áno, muži sú lovci a ženy sa starajú o oheň v jaskyni. 🤦‍♀️

denden77
13. júl 2020

@miskooo1987 👌🤣🤣🤣

miskooo1987
13. júl 2020

@evamea hej... a aj tu zenu najpr treba niecim ovalit, a odtiahnut za vlasy do jakskyne 🙂

evamea
13. júl 2020

@miskooo1987 tak tak.. Len on to vzdal, keby ju ovalí vo vlaku, do jaskyne by ju musel ťahať cez tie schodíky a to už je fuška. 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
13. júl 2020

Prebohaaa 😂😂😂😂ak si pekna, necuduj sa. Na pekne veci sa dobre pozera a nemusi na za tym byt nic viac. Tiwz sa pozriem na pekneho chlapa, usmejem sa a vobec za tym nevidim chut na sex, nebodaj vztah. Mam priatela, uz manzela, slubila som mu vernoat, nie slepotu. Inak, ak sa ti zdalo, ze by ta chcel mala si otvorit usta ty, preco cakas na chlapa. Aj ty si pokakana, nie len muzi. 😂

majkeel
13. júl 2020

A ako ma ten bojovnik vediet v ere tukania do mobilov, ze sa nejakej z davu paci? ;) Kym ty budes naivne cakat, kym ta niekto najde a zabojuje o teba, tak ina mudrejsia ho uz bude mat davno doma.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
13. júl 2020

@viestta No metoo este tak moc na sk nedorazilo. Problem je ten, ze normalny chlap nebude vybiehat po niekom vo vlaku. Normalny chlap ide vtedy z prace, zo skoly a bud sa bavi s nejakym znamym, alebo si robi este do prace na laptope.
Vybiehat na slepo bude s prepacenim len nejaky otrly kurevnik a potom tu bude dalsi prispevok, zase som naletela, nemam "stastie" na chlapov, dalsi kurev.ik ma podviedol. ;)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviazlat
13. júl 2020
budembabka
13. júl 2020

@miskooo1987 Niečo v štýle: Ja môžem mať každú ženu. Stačí ju dobre trafiť do brady.

nyusika
13. júl 2020

a moznio mal ten chlap iba tik v oku 😀 😀
a tutu hviezda si uz svadobny zoznam spisuje 😀

montemotherone
13. júl 2020

@miskooo1987 ...mozno si chlap len potrebuje niečo dokázať a o ňu vôbec nejde 🤷‍♀️

montemotherone
13. júl 2020
misa11111
13. júl 2020

Fuha.. Keby že na mňa niekto hádže pohľady vo vlaku asi sa premiestnim inde, brala by som sa.. Alebo by som mu povedala nečum😀ja to neznášam keď niekto na mňa čumí 😀

hopsadobrandejsa
13. júl 2020

Nuz, radsej odhryznut z nosa nez odmietnutie....

Co ty vies, mozno bol hanblivy alebo nie je typ ktory by oslovoval cudzich ludi vo vlaku. Proste si zazila nezavazny ocny flirt vo vlaku, aspon budes mat peknu spomienku. Zas to s tymi svadobnymi zvonami prehanat netreba.

john3535
14. júl 2020

A čo keď mu len niečo spadlo do oka?😄

richardiv
14. júl 2020

ja taký problém nemam viem sa ozvať ale nikdy neflirtujem 😁 aky ma zmysel obzerať sa a zmurkať po žene len sa tym zosmiešnim a už vôbec nikdy nepíšem na priznania ...su však situácie kedy mi oslovenie prišlo take, že by som bol otravny
...emm ale prečo to tak robia? no podľa mňa je na vine internet kde je niekoho osloviť pohodlnejšie a ľudia si vždy vyberajú radšej pohodlnu ľahkú cestu ...na internete ľudia strácajú svoju osobnosť lebo namiesto záľub vysedavaju na fb pokeci a podobne, často si len kompenzujú plytké vzťahy a komunikácie su vyskladane z 3 slovných správ o tom ako sa máš čo robíš a čo máš nové ...potom je jasne,že sú otupení a v realite nevedia zareagovať (ved ja si ju najdem na nete) ...a nasledne vznikajú vztahy na ktoré sa chodíte sťažovať sem 😄