Otravná kupujúca. Ako je to možné?

barnica
29. jan 2014

Napíšem že darujem veci za poštovné a pani mi napíše že nieje ochotná platiť ale chce stoj čo stoj danú vec... Otravuje ma v kuse s blbými otázkami typu odkiaľ viete že toľko za poštovné. Prvou tiedou váčší balík a sa jeduje že má zaplatiť 2 eura ta nech sa páči nech si to ide zistiť na poštu... Stalo sa vám niečo také? U ž mám chuť tak akurát ju poslať do....

charluc
29. jan 2014

sa jej len slusne opytaj ci rozumie co je to darovat za postovne!!!

83lenka83
29. jan 2014

Ja som mala tiež podobny pripad 🙂 chcela som darovat skoro novu kozenkovu bundu ale len osobny odber a pani začala pátrať po tom prečo chcem darovať taku dobrú bundu 😀 a tiež mi dávala všakovaké otázky 🙂🙂

macamac
29. jan 2014

zmaž inzerát a máš pokoj
veci polož k smetiaku
majiteľa nájdu
a máš to bez roboty, balenia a lietania na poštu a hlavne bez nervov z nechápavých 😀 😀 😝

euka210
29. jan 2014

ked ma problem zaplatit 2e za balik, nech ho neberie. Hadam jej nemas preplatit este aj postovne! Nebav sa s nou, ina rada zaplati.

maznacik007
29. jan 2014

uprimne ja som aj chcela darovat nejake veci ale ked som videla ze najviac balikov a veci si tu pytaju casto zienky, ktore maju plno inzeratov a casto znackovych obleceni a pod... tak som to vzdala ... davam len osobne v blizkom okoli kde vidim ze to naozaj potrebuju ....

cerez
30. jan 2014

Mne sa pomohlo, keď mi vecičky kamarátky poposúvali alebo sme dostali do daru a ja momentálne zas posúvam inej mamičke, ktorá to veľmi potrebuje. Pomohli mne, pomôžem ja. Veci, ktoré nikto nechce dávam do separačných kontajnerov a tie veci zas poputujú ľudom, ktorý to potrebujú. Pani pošli do kelu a keď sa jej zdá, že 2 eurá sú moc, nebude mať nič.

janulik979
28. feb 2014

aj ja som mavala inzeraty takehoto typu a tiez som s tym prestala, lebo som s tym mala len ostaru...nasla som v okoli jednu rodinu, ktorym posuvam, to co nechcem predat a hotovo....nemusim balit, ist autom na postu a este sa mi stalo, ze pani bola z darovanym nespokojna, ze vraj zmolkove....a inak uz ma to tu celkovo nebavi predavat, ale zase vsetko sa mi nechce cudziemu darovat, mne nikto zadara neda, vsetko musim kupovat, ale to uz je asi ina tema....