Packeta - prázdna schránka

kat66
8. dec 2022

Stalo sa Vam ze ste si nechali dorucit zasielku do zboxu od packety a ked ste po nu prisli, otvorili schranku. tal schranka bola prazdna? Som z toho na nervy, hned som reklamovala v packete, ale zatial bez odozvy. V podstate vlastne nemam dokaz ze tam nic nebolo. Ma zbox kamery aby si to mohli odsledovat ze tam nic nebolo?

martyzpp
8. dec 2022

@kat66 a stihla si v termine? Teraz je doba vyzdvihnutia skratena na 2 dni.

saxana000
8. dec 2022

A nebola skranka nijak poskodena?tento tyzden isla kamoska do alza boxu a dvierka vypacene balik nikde.niekto si robi pelne vianoce.volala do Alzy a preverovali kamerovy zaznam peniaze jej vratili a spravila si nanovo objednavku na vydajnu..

kat66
autor
8. dec 2022

@martyzpp ano, len dnes mi prisla do zboxu zasielka. v podstate do hodiny od dorucenia som tam bola, otvorila a nic 😔

kat66
autor
8. dec 2022

@saxana000 nebola poskodena, normalne mi ju otvorilo, akurat obsah prazdny 😔 fuha takze uz aj taketo okradanie funguje? 😔 alza je fajn ze ma kamery na boxoch, ale packeta neviem ci ma 😔

martyzpp
8. dec 2022

@kat66 ufff, tak to ma mrzi. Drzim palce, nech sa to vyriesi.

molen2
8. dec 2022

mne tak prislo info do pakety balikomatu a bolo to pofiderne od martina...nic som neobjdnavala tak tak neplanujem ani ist....

lulu1217
8. dec 2022

@kat66 čo to bolo za objednávku? Ak to bolo väčšie a nezmestilo sa to tam, ten rozvozca to zobral naspäť do depa. Mne sa to stalo nedávno. V aplikácii nahlás problém, je tam aj možnosť, že bola schránka prázdna a aj zavolaj na infolinku, oni to dohľadajú. Akurát to trvá asi týždeň celé. Potom ti príde mail, kam si želáš zásielku presmerovať 😉

kat66
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kat66
autor
8. dec 2022

@molen2 ano tak to je iny pripad, ked si nic neobjednavala. Ja som objednavala, takze som isla na istotu a mala som aj potvrdenie cez oficialnu appku packety, ze to mam v boxe.

lulu1217
8. dec 2022

@kat66 nie je za čo. Určite sa dočkáš. Mne tiež ukazovalo v aplikácii, že balík vydaný a im v systéme, že som si pre to ešte nebola. Len buď ozaj trpezlivá. Skús aj zajtra zavolať. A keby aj nebrali, im sa to tam vráti, poriešia nanovo odoslanie.

mysiak11
17. jan 2023

ako to nakoniec dopadlo? Mne sa stalo to isté minulý týždeň a rovnako žiadna odozva, keď volám na infolinku tak zakaždým povedia, že sa ozvú a nič.

kat66
autor
17. jan 2023

@mysiak11 nakoniwc mi to poslali na ine odb. miesto. treba cakat. mne potom napisali ze sa velkostne nezmestila zasielka do zboxu. cca ten tyzden to trvalo.