Pamätáte si na chlapa, ktorý často písal do fóra a hral sa na chudáčika?

12. apr 2024

Pamatate si na jedneho chlapa, co tu pisal vela krat a hral sa na chudacika. Ze exfrajerka s nim asi caka dieta, testy dna si daval robit, a neskutocne tu ohovaral matku babatka dievcatka. Tak nasla som na fb vyjadrenie tej matky a je mi zle. Ten chlap tu zenu bil, prenasledoval, aj z domu s babatkom sa bala vyjst. A ked som citala tuto cast stale mi je zle z tej predstavy. Ked malo dievcatko mesiac pockal si ex pred bytom a nalozil babatko do auta. Ex sa samozrejme natlacila do auta k babatku. Ked dosli k nemu, ex vyvrel a zamkol byt aj so svojou matkou.

yvankamala
12. apr 2024

@estellas on tie diskusie zmazal vždy. Neviem,či všetky,ale tie,co som ja čítala zmazal vždy zakratko

mondolina
12. apr 2024

ale na mňa veľmi divne pôsobí tá pani čo má tú skupinu Iniciatíva na FB, sorry....

dadis
12. apr 2024

Strasne nieco, taketo cosi zazit - to je ako
nocna mora.

777januska777
12. apr 2024

Baby dobre by bolo tam na fb ten príspevok nahlásiť, viaceré by sme mali, lebo tie komentáre sú hrozne.

vyrovnanaosoba
12. apr 2024

@777januska777 tie fotky akože správ z konverzácie s ňou... Chorý človek, píše sám do sebou, alebo schválne vymazal, čo mu ona písala. Psychopat. A takému dajú dieťa.

lenkasarka
12. apr 2024

Dámy vysvetlite mi ako ten debilny fb teraz funguje😂😂 ja som si normálne po x rokoch obnovila aby som si prečítala druhu stranu. Jeho príspevok som našla,ale jej komentáre nie a práve tie má zaujímajú.

lenkasarka
12. apr 2024

@lenkasarka tak už som na to prišla. Poviem vám teda je mi na grc

brezza
12. apr 2024

@lenkasarka musis to tam prepnut na vsetky komentare

lenkasarka
12. apr 2024

@brezza dakujem ti uz som nato prišla. ja som ho mala roky deaktivovany a veľa sa zmenilo 😂vlastne už je deaktivovany znova. Len som si chcela prečítať jej vyjadrenie.

midori123
12. apr 2024

Ja som si to prečítala na fb tiež, a on ten status písal pred 4 týždňami. Teda aspoň mne to tak ukazuje. A ona tam písala odpoveď pred 2 týždňami.
On má reakcií kopec, ale na ňu som žiadnu reakciu od nikoho veru nenašla…

nelca0510
12. apr 2024

@vyrovnanaosoba úprimne si myslím,že sám so sebou si písal. Veď písal x správ pred tým "prečo má stále blokujes,chcem vidieť svoje dieťa " zablokujem a hotovo,nevypisujem dalej

vyrovnanaosoba
12. apr 2024

@nelca0510 ale aj nezmyselné vety tam boli, ako keby mu ona niečo odpísala a on reagoval. Len to pre seba vymazal. 🤣 Neviem, veď to cele nedával ani hlavu ani pätu čo tam riešil.

vyrovnanaosoba
12. apr 2024

@midori123 presne

luccija
12. apr 2024

Tiež som ho našla ešte aj v právnickej skupine na FB písal to isté čo tu

n_i_ka
12. apr 2024

Kde na FB to prosím vás nájdem?

timea301196
12. apr 2024

@n_i_ka ak nájdeš daj vedieť tiež som zvedavá

tamitamitami
12. apr 2024

Treba dať na jej komentár 👍 uvidí aj jej reakciu viac ľudí.....naozaj hnus a ja som sa mu snažila ešte v dobrej viere poradiť.
Tie správy čo tam uverejnil sú riadny teror.

estellas
12. apr 2024

@timea301196 Niekto tu v komentároch písal že je to na FB stránke iniciativa za vymazanych rodicov, príspevok je z dňa 11.3.2024.
@n_i_ka

nelca0510
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca0510
12. apr 2024

Už som nenašla ten jeho príspevok na ploche,ale cez fotku,ktorú pridal.
Chlap pozerajuci sa na bábätko v náručí.

renatik91
12. apr 2024

Mne ten pán posielal do súkromnej skupiny aj lekárske správy, preto si to pamätám. Asi by som si nedovolila obhajovať či odsudzovať ani jednu z týchto strán. Každý z nich bude tvrdiť čokoľvek, aby toho druhého čo najviac ponížil a ublížil mu. A najviac tým bude trpieť dieťa. Takže jediný tvor, ktorý si tu zaslúži súcit, je to dieťa.