Parfums verzus Fann Parfumerie

sunshine85
1. apr 2014

AHOJTE,
chcela by som sa spýtať, parfémy nezvyknem nakupovať cez net, takže nechápem, že ako môže byť jeden parfém na stránke parfums.sk za 38€ a ten istý na eshop.fann.sk za 60€ a to je ešte, že v akcii. Normálne si tento parfém kupujem za túto cenu aj. Zdá sa mi to príliš veľký rozdiel? Viete mi povedať skade môžu mať tie parfémy na parfums.sk? Sú to vôbec originály????Nachápem.....

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

pravda je, že v klasickej parfumerii su ceny parfemov vyššie než tu, to je pravda. Takže pokial chcete ušetrit, tak to tam mozete kupit.

damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

su ovela vyššie ako napriklad v Notino, kde kupujem ja. Aj ked je tam poštovné stale to vyjde lacnejšie

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka1981
1. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

tieto obchodne siete su prevažne o dost drahšie ako eshopy.

essenceee
17. okt 2018

Notino je ovela lacnejšie a maju vačší vyber