Parlamentné voľby 2023

asuliena
22. sep 2023

Pozdravujem vás. Existuje nejaká stránka prípadne video kde je jednoducho a pochopiteľne vysvetlená politická scéna na Slovensku ? Zhrnuté a zosumarizovane čo kto nasľuboval a nesplnil a nové politické strany a tak aby si mladý človek ktorý sa v politike neorientuje dokázal urobiť nejakú predstavu a názor a dokázal sa rozhodnúť koho bude čoskoro voliť ? Alebo je niekto ochotný kto sa naozaj vyzná a sleduje politiku objektívne napísať aké politické strany vlastne nás presviedčajú aby sme im dali svoj hlas. ?
Ak chcete môžte napísať koho budete voliť a prečo ..zaujima ma názor ľudí ktorí politiku naozaj sleduju a rozumejú jej. Ďakujem

jarmila2010
23. sep 2023

@qwerty2 idem vypocut...

jarmila2010
23. sep 2023

@qwerty2 velmi,velmi dobry suhrn...kazda by mala pozriet do konca

asuliena
autor
24. sep 2023

@qwerty2 ďakujem fakt skvelé video 😉🙂🙂

kvetinka75
25. sep 2023

@vorkola nechcem rýpať ale prosím ťa , čím ťa oslovilo OLANO? Nestačilo Matoviča? To fakt ho niekto ešte považuje za normálneho?

jarmila2010
25. sep 2023

@kvetinka75 to je jedna vec a druha,ze s nim ,uz nikto nepojde do koalicie..uplne vyhodeny hlas

kvetinka75
25. sep 2023

@jarmila2010 veď to, nechápem tomu

engel76
28. sep 2023

@asuliena tu je zhrnutie vcerajsej debaty v telke. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfb...

mable123
30. sep 2023

Aj ty máš sny bývať v krásnlm dome, mať chatku v Tatrách perfektnú prácu si nájsț, dokonalého muža, skvelé deti .... ale realita je iná.

mable123
30. sep 2023

@kvetinka75 a čo Ti dal Fico za 16 rokov ? A to podotýkam nebola Korona ani Ukrajina sa neriešila...

kvetinka75
30. sep 2023

@mable123 ani ten nic. Neviem preco sa to mna lpytas. Ja som ho nevolila.

mable123
30. sep 2023

@kvetinka75 Lebo sa pytas v komentari ci Matovica este nkekto povazuje za normalneho... Vyhrat moze len smer pelegrini, Smer, matovic a progresivne slovensko, pretoze su najsilnejsi. vsetky ostatne hlasy su zbytocne...

lauricka
1. okt 2023

Mnohi tu nepochopili, ze treba volit PS, aby nevladol Fico. Islo o vela. Jedini mali realnu sancu ho porazit. Aj tak by museli vladnut s inymi stranami, ak sa teda niekto boji tych bludov, co o nich kolovali medzi ludmi, co veria kadecomu. Takto tam mate Fica, gratulujte si. Orban je jeho kamarat a, samozrejme, rusi. Blahozelam Slovensku, ze sa dobrovolne ruti na totalne dno niekam do cernoty, z ktorej, sme si niektori mysleli, sme sa snazili vyhrabat. Darmo. Ludom v tejto krajine neobmedzenych moznosti niet pomoci. Pridu na to, ale uz bude neskoro a tak im treba.

vorkola
6. okt 2023

@kvetinka75 No on je az super normalny,a inteigetny, Sprava sa tak, v akej miere odhlali klamstvo a ma to aj potvrdene .Osobne sa s nim nepoznam,ale viem ze hoci sa mu darilo v jeho podnikani, a videl ake klamstva ,podvody sa diali za byvalych vlad, ktore ani len pre mladych co sa tyka rodinnych pridavkov na posmech materske rodicovske ,a teraz za Matovica ovela , ovela viac , myslel aj na dochodcov, viem to porovnat, zrejme som starsia od teba, tak minulost nepoznas ani za Meciara, to uz bolo brutal, Mizive financie v zdravotnictve, necudujem sa ze mnoho kvalifikovanych zdravotnikov , sestricky Mudr, odchadzalo do Rakuska ,Nemecka, a teraz plne cakarne pretoze nastal deficit v minuse zdravotnickeho personalu, cakacky na vysetrenie aj pol roka, restauroval aj sudy, Sudy boli najnedoveryhodnejsi rezort,a bola , tam najväcsia. korupciaA ze to povedal hlasnejsie, a na rovinu, ,tak co sa budeme hrat na macku a psa, a okolkovat, proste zastanca manzelstva vo vernosti jeden k druhemu, zastanca nenarodenych,proste zastával moje hodnoty take ake mam aj ja, A presne aj ja ked vidim nespravodlivost, najskor upozornim 1X s kludom , potom 2X, ale potom dokazem konfrontovat nespravodlivu stranju ,taak ako Matovic, a predstav si ze nikto sa so mnou nehneva, Inak to s takymito ludmi nejde ,ale potom stiahnu chvost, lebo musia,Nemaju protiargument., A hlavne pri jeho financnom zazemi teda hovorime o Matovicovi,keby bol špina tak ,hned by sa skamosil s Ficom ale on to neurobil.Podla mna je taky revolucionar na takom malom Slovensku,VDAKA TI PENE BOZE , ZE TAKYCHTO REVOLUCIONAROV mame aspon v Matovicovi, a dufam, ze sa uz nedame okradat, aj ked volby vyhral Fico ,ale Matovic , tam stale je, a dufam ,ze tam zostane az do dochodku ,Kedy nam Fico, zverejnil dotacie ?a povedal ? kolko sme dostali ? No ja o tom neviem. Matovic, hned zverejnil kolko sme dostali eur a dokonca ,zverejnil, kolko sa za fica zostatky eur neprefinancovali, boli by nam prepadli, .Matovic to vydrankal, ale ci sa to do volieb stacilo prefinancovat (malo casu) to uz neviem,
, A Matovic vlastne riskoval aj svoj zivot ,isty cas , chodil aj bez ochranky.Tak co mal este robit ? za jeho vlady za chvilu korona, potom vojna na Ukrajine,Matovic dokazal za pol druha az moc,Sam od seba sa zriekol na natlak zavistlivcov stolicky premiera ,a bola som rada ,lebo Financmajster stihol popridavat, tam kde to skripalo.Matovic je moj politicky idol.

zuzanka.zuzu
6. okt 2023

@vorkola keby si nekúpil volebné hlasy v osadách tak v parlamente ani nie je a ty si mohla teraz spinkať namiesto tohto oslavného textu 😂