Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
25. sep 2009

blov: suhlasim s tebou

smejko1
25. sep 2009

ahojte,

predstavet si aj ja som si predsatvila ako moj syn perie 😀 a bola to krasna predstava 😀 .... blov - je to striedavo, raz zaspi hned a zobudi sa 2x a potom zas kazdu hodinu hlavne od polnoci a potom od siestej do deviatej ho mozem triast a on sa nechce zobudit.........

aj mne dami viac spal ked mu isli zubky.... ale zatial ked sa postavi tak sa sam neuspi....... skusala som si ho nevsimat, skusala som ho lenpolozit a dat cumel...... dala som mu vodicku......... ale nic nic nezabralo, kym som ho nenakojila 😠

wejji - uzi si radosincov, ja ked som na nich bola tak mi chvilku trvalo, kym som sa naladila na ich notu, ale potom som sa uz celkom bavila....... oni tam maju velmi vystredne kostymi 😉

weja
autor
26. sep 2009

ahojte 🙂 len som nakukla, že ako víkendujete, ale asi si všetky užívate ešte posledné pekné dni 🙂 takéto dni sú inak super na prechádzky 😎 aj by sme sa niekam vybrali, ale doobedu bolo treba čosi spichnúť na obed, poobede sme boli pre svokru na stanici, vrátila sa z dovolenky a okolo piatej sa už musíme chystať na tých radošincov a to je o ničom, keď treba stále sledovať hodiny... 😖
Smejko, vďaka za info, ja som ich ešte nevidela "na živo", max. nejaké úryvky v tv, tak uvidíme... 🙂
tak pekný zbytok dňa 😉

blovitc120
26. sep 2009

Ahojte, tak čo weji, akí boli Radošinci? Ja sa priznám, že som ich ešte nevidela, v tv ma to nebavilo a nikdy mi nenapadlo ísť do divadla na nich. Ale zase herci, ktorí pochádzajú od nich, sú dobrí, tak to muselo byť dobré 🙂.
My sme dnes boli pol dňa vonku a pol dňa spali 😲, ja neviem, čo tomu dieťaťu je 😲, ale teplotu nemá. Aspoň som konečne vytriedila zo skrine veci veľkosti 50 až 68, áno dobre vidíte, novorodenecké 50 sme tam dodnes mali, keďže dieťa celé dni nespávalo. Už tam toho bolo na mraky, aspoň som urobila miesto na zimné veci. Fuj, blbo to znie, fakt zimné 😝. Ja chcem letooo, kto sa pridá?
Dnes som na večeru skúsila po pár mesiacoch dať mladej na skúšku mliečnu kašu, tak sa mi na ňu vys...a s prepáčením. Ona to jednoducho do úst nevezme. Len nemliečnu, čiže zrno urobené s vodou a ovocím, žiadne mlieko. A taká chutná je, zase ju budem musieť jesť ja 😀. Mňam 🙂.
Práve rozmýšľam, či náhodou Miška nerastie, keď toľko spí a okrem toho čo tá denne poje! Včera mala napr. na obed rizoto, zjedla riadnu misku. Ja som si upiekla 5ks zemiaky v šupke s maslom a ešte mi zjedla 2 celé zemiaky, ústa otvárala obrovské na pol hlavy 😀.
No idem spať, dobrú noc a smejkovi bez jediného zobudenia 😉

weja
autor
28. sep 2009

ahojte v pondelok 🙂
Radošinci boli celkom fajn, ako som písala, tiež nie sme ich fanúšikmi, ale dalo sa... zopár heftov tam mali ozaj dobrých, na ktorých sme sa fakt pobavili 🙂 akurát, že to trvalo 2,5 hod., tak chlapi už ku koncu ledva obsedeli 😅 ale raz za čas - prečo nie... 🙂
Blov, no určite Miška riadne rastie, veď už na tie posledné fotky na FB som ti povedala, že neuveriteľne podrástla a to sme ju naposledy videli len niededy v auguste 😉

blovitc120
28. sep 2009

Ahoj weji, no konečne tu niekto je 🙂. Už som myslela, že sa vám všetkým pokazili pc 🙂. 2,5 hodiny na Radošincoch? To by bolo aj na mňa teda dosť obsedieť, mňa po chvíli bolí zadok.
Mne sa tiež Miška zdá nejaká veľká, ale 80 veci sú nám dosť veľké, tak neviem. Inak posledné dni jej je všetko smiešne, rehoce sa vkuse a na všetkom, a najsmiešnejšie na svete sú tráva, hrebeň, halušky a ryža 😀. Stále ma chodí hladkať po hlave a dostanem pusu, takú super mokrú 🙂.
Baby, mne je nanič, o necelé 3 mesiace sú Vianoce. Zase neviem, čo komu kúpiť a hlavne malej

weja
autor
28. sep 2009

no neviem kam všetci zmizli, že tu nikto nie je... 😕
deti sa vedia niekedy rehotať aj hodinu na nejakej hlúposti, to tiež niekedy nechápeme u sesterkiných detí 😀 a bratranec väčšinou tak optimisticky zahlási - veď ich ten smiech prejde 😀
o tých Vianociach mi nehovor, my sme sa o tom bavili s kolegyňou min. týždeň, že už odteraz môžme zasa rozmýšľať komu čo kúpiť... stále čosi - buď má niekto sviatok a keď nie, tak už od septembra treba riešiť vianočné darčeky 😅
a k zajtrajším meninkám Miške všetko najlepšie... 😵

matullienka
28. sep 2009

ahojte kocky tak ja som akosi vobec nepocitila ze bol vikend a ani sa necitim nejak oddychnuta skôr naopak.
inak naozaj miska rastie ako zvody. a k tomu smiech kamaratkin maly ma 6 mesiacov a ten sa vam dokaze tak nahlas smiat ze sa potom smeju vsetci aj na nom :o)

weja
autor
29. sep 2009

tak ešte raz - Miške všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

blovitc120
29. sep 2009

Miška ďakuje a pýta sa, kedy ju s ujom Majčim prídete pozrieť 🙂. Momentálne má záchvat smiechu-z omrvinky na gauči 😀. To je fakt bohovsky smiešna vec 🙂

matullienka
29. sep 2009

aj ja prajem Miske k dnesnym meninam vsetko naj a nech vam robi iba radost 😉

miriamka
29. sep 2009

Ahojte,
ja len na skok...v praci fofre 😠
Miske prajeme s Jakubkom len to NAJ NAJ,nech rodicom robi vela vela radosti 😉 😵

Inac my sa mame fajn...ak nemyslim na pracu ktorej mam vyse hlavy,a neviem co skorej...tak sa mame dobre,Jakubko je nas velky smejko,hrozne miluje deticky a za kazdym na ulici uteka a chce ho mojenkat 😅 ,nove slovicko co hovori a opakuje po mne je NIE a potom VTACIK 😉

A na domceku sme uz komplet dokoncili travu,takze uz uplne celucke okolie domu je pokryte travou,zasadila som si aj tuje a hned to je krajsie 😉

blovitc120
29. sep 2009

Miri ďakujeme, som myslela, že kde si sa stratila 😲. Jakubko musí byť zlatučký 🙂, to NIE je teda paráda 🙂. Tak šup-šup bračeka, keď má rád deti 😵 😵

smejko1
29. sep 2009

vsetko naj miske k meninkam......

vianoce - ani nehovorte... a to ma damienko, muz a svokor v novembri narodky...... no na obesenie..... blov, prosim posli mi recept na tu tortu co si robile miske na 1 rocik a co aj ona mohla papat - dik

inak aj nam je kopa veci smiesna ale naj naj posledny tyzden je, ze ked maleho krmim tak on kazdu lyzicku zakusuje svojou nohou...... asi mu tak viac chuti, alebo co?? hoho

weji - no ved som hovorila, radosinci - da sa...... ale neni to moja srdcovka, ja strasne tuzim vidiet annu kareninu co teraz hraju v narodnom, ale mozem zabudnut, kedze maleho este sameho nenecham..... ach jo....

miri - super, ze mate okolo domceka uz poriadok....... si viem predstavit ako si to uzivate... super

miriamka
29. sep 2009

Ach jo baby,chybate mi ked vas nemam ani cas citat ☹ ...ale moc dufam,ze sa mate aj s deturencami krasne a ze moje tazke obdobie v praci sa dostane coskoro do normalu.
Domcek musim pofotit a pridam foto,konecne mame okolo domceka vsetko krasne zelene 😵

weja
autor
30. sep 2009

ahojte 🙂
Blov, no ktovie, kedy sa zasa uvidíme, ale možno zasa dokvitneme popri nejako narýchlo zorganizovanej ceste okolo 🙂 aj ste tie meniny nejako oslávili?
Miri, trošku sa šetri v práci, nech ťa úplne nevycucajú z energie... 😉 pozerala som Jakubkove fotky aj na FB, fakt je z neho už veľký chlap a keď sa takto rozkecal, je to super 😵 dobre, že má deti rád, aspoň nebude mať problém s nástupom do škôlky... (aj keď to je ešte hudba budúcnosti) 😉
Smejko, prečo Dami nemôže zostať s tvojou mamou alebo svokrou - na nich nie je zvyknutý? 😕
no tak pekný deň všetkým 🙂 aj keď trochu upršaný...

matullienka
30. sep 2009

ahojte kocky: mne sa dnes nic nechce a musim tu tvrdnut v praci do pol stvrtej ma tu aj trafi
a jakubko naozaj velmi rychlo rastie ale aj z misky je uz velka slecna :o)

blovitc120
30. sep 2009

Ahojte,
weji, oslava bola taká, že babka prišla na kávu a dosť 🙂. U vás prší 😕? Nestraš. U nás zatiaľ len fúka a je zamračené. To ma porazí, ak nebudeme môcť ísť von ☹. Inak už teraz sa desím zimy, čo budem s Miškou robiť v novembri, keď bude škaredo... Ona rada chodí von, tak to bude o nervy. Inak som videla u nás v nákupnom centre ten detský kútik či detské centrum či čo to je a presvedčilo ma to, že tam ju nezoberiem. Boli tam samí Cigáni to po prvé a potom deti trochu postihnuté. To by samé o sebe nevadilo, ale oni tam boli bez dozoru. Jednému dievčatku skočilo jedno také dieťa na hlavu a jeho matka nič. A posledný dôvod, polovica tých detí bola chorá, sople im viseli až po kolená a pchali do úst všetky predmety, ktoré tam boli. Takže tam nepôjdeme 😝. Navyše Mišku to vôbec nezaujalo, aspoň zatiaľ. Asi si budeme stačiť s návštevami kamarátok s deťmi.
Ja som to pochopila tak, že smejko malého nenechá večer doma, lebo kojí? Alebo nie?

weja
autor
30. sep 2009

Maťka, veď už sa ti to kráti 😉
ahaaaa... to s tým Smejkovým kojením ma nenapadlo... 😅 beriem späť... 🤐 🙂
Blov, no mne sa tie detské kútiky sami osebe veľmi nepozdávajú a po tomto tvojom opise už vôbec... 😝 ale zas na druhej strane - takto to môže vyzerať bohužiaľ aj v škôlke 😖
no u nás prší skoro celý deň 🙄 akurát na spanie... nebolo by mi treba dvakrát hovoriť... 🙄

blovitc120
30. sep 2009

A u nás polojasno 😅 🙂 😕. Ale máme doma meteostanicu a hovorí, že o 8 hodín má byť bez dažďa. Tak akurát na noc 😀 😀

weja
autor
30. sep 2009

Blov, vy ste v ktorom časovom pásme??? 😀 😀 😕

blovitc120
30. sep 2009

My este chytáme signál z Turecka 🙂. Ja neviem, asi to všetko padá v Tatrách a naša kotlina je uchránená 😉

miriamka
30. sep 2009

Ahojte,
tak dnes bolo v praci desne...mame v praci externu firmu ktora zistuje ako efektivne kto pracuje,a cely celucicky den sedela pri mne jedna pani,a stale zapisovala co robim,ako dlho...takze som total vycucnuta 😔 ,este ze som dobila ako tak baterky pri malom,a teraz uz obaja moji chlapy spinkaju,skoro,ale je tu aspon tisko 😀

smejko1
30. sep 2009

miriamka, je to personalny audit a je to jedna nechutna zalezitost.........

moj nie a nie zaspat........ vcera som sa ani nepochvalila, aby som to nezakrikla,zaspal ako som ho dala do postielky, skorosom si isla otvorit sampus...... no ale dnes zas dlho, ale nevadi..... zatial len mrnka a neplace.....

idem vas docitat

miriamka
30. sep 2009

Smejko...vo firme su uz od jari,a teraz prisli na nase oddelenie a je to hruuuuza.Dufam,ze zajtra uz pri mne nebude,lebo nie je moc prijemne ked Ti niekto vsetko striehne 😒

smejko1
30. sep 2009

no veru...... este kojim a hlavne v noci..... takze preto ziadne divadlo

blov - ja som bola teraz 2x po sebe v deckom centre {lebo ako sa pokazilo pocasie tak nemozem byt s damim stale vonku a tak ako ty sa bojim zimy, ved my sme boli cele poobedia len a len vonku......} no ale ja si neviem vynachvalit, cistucko a damimu sa deticky pacili.... zatial tam boli len dobrucke s mamickami co nane davali pozor... takze sa tesim.....

ale coskoro sa stahujeme na 8 mesiacov do Nitry, tak som zvedava ako sa tam zabyvame....... je nitra niekde blizko pri Vas???

miriamka
30. sep 2009

Smejko...super ze sa Damimu v centre paci,maly je tiez s detickami jedna ruka,vsetky by chcel objimat,usmieva sa na ne a hovori im tou svojou recou hocico 😉
A co idete do Nitry,pracovne?

blovitc120
30. sep 2009

Smejko, ja mám v Nitre najlepšiu kamarátku z VŠ a sestra tam chodila do školy, vraj je tam dobre 🙂. A svokru mám v Zlatých Moravciach a to je na skok z Nitry.
Naša Miška zase naopak nemá rada, keď ju niekto cudzí objíma, bozkáva a hladí. Ona je proste divná, ale nechá si to len odo mňa a mm. Ani babky nemôžu. Vadí jej to. Ale však z toho raz vyrastie a bude mať rada aj deti hádam. Teda nie že by ich nemala rada, sú jej ukradnuté, ona sa aj tak hrá sama. Akurát na dovolenke sa chodila pozerať, ako sa veľké deti hrajú v piesku. Teraz mi napadlo, že ju vlastne bavia len väčšie deti, malé nevníma. Čo už s ňou. Ona sa teraz aj doma pekne hrá sama aj 2 hodiny a ja žehlím, ona kde-tu príde ku mne, dá mi pusu, pritúli sa a ide sa hrať ďalej. Ale ja som vraj bola taká istá, moja mama spomína, že v jasliach ma učiteľky dávali hrať sa samú do prázdnej triedy a celý deň o mne nevedeli, nechcela som sa hrať s inými deťmi. V škôlke som už bola vraj normálna... a v škole ani nehovorím. Tak to má asi po mne 😅. Myslíte, že sa tiež zmení? Alebo ju mám znásilňovať a pchať k deťom, keď sa chce hrať sama?

smejko1
30. sep 2009

miriamka - snad im bude stacit jeden den...... maminke to tiez robili a bola na nervy... ono je to proces aby zistili koho mozu vyhodit...... ved hovorim na porazenie.....

daniel uz od minuleho tt hra za Nitru takze pracovne sa tam chystame.....

blov - nenut ju, aj moj muz bol taky ako malicky a proste kazde dieta je ine...... mne dami miluje male aj velke deti - zatial....... a co by som dala zato aby sa sam pekne hrajkal...... akonahle sme sami doma, tak ja ho dam na koerec ku oblubenym hrackam a idem ku kuchynskej linke ( 2 metre od neho) a on za 20 sekund s krikom mama mama 4nozkuje ku mne, zavesi sa mi na nohavice a ideme sa hrat spolu, ale v centre mu stacilo behat za detickami a na mamu si ani nespomenul....... proste moje dieta ma rado spolocnost..... 😀 budu sa pekne doplnat s nevestou, ved protiklady sa pritahuju a ozaj musim sa pochvalit, dnes 1x stal uplne sam bez opory...... tak snad uz zacne pekne sam bezkat, lebo krize moje a mojej maminy su uz pred vypovedanim sluzby......

pri druhom uz budem mudrejsia a nebudem mu davat rucicky, pekne zacne chodit az sa samo nauci a nie, takto prehanat starsich 😀 😀

matullienka
1. okt 2009

ahojte kocky: tak ako vas citam tak vam deticky pekne rastu do krasy. Blov este teraz si zivo pamätam ako si takto pred rokom skoro plakala ze miska nechce spat a stale place. Strasne rychlo ten cas leti a vy to musite pri tych vasich ratolestiach citit este viac nie?

tak mne by mala dnes dorazit mrcha tak dufam ze bude posledna a o devet mesiacov budem mat aj ja maly uzlicek na rukach 😉