Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
28. nov 2009

wejka dnes nic nepises? ja stale cakam, ze nam povies, ze "a predsa ..... "

pekny vikendik.......... ja sa liecikujem....... papa

blovitc120
28. nov 2009

Ahojte,
počasie úplne naprd, prší, dnes von teda zase nepôjdeme 🙂. Asi pôjdeme k babke poobede.
Smejko, liečikuješ? Čo ti je? Nech si rýchlo fit, ak i chorá. Inak ja som hrozne naštvatá, včera prišiel k nám MM syn s totálnou chrípkou, ja to proste nechápem, že prečo sa sem musel dotrepať, keď je chorý a hneď vo dverách začal bozkávať Mišku. Takže ak ochorie či už ona alebo my, máme po koncerte. A to už nehovorím, že si neviem predstaviť, čo by som robila s Miškou, keby mala zrovna chrípku, ktorú treba jedine vyležať. Ako by som ju donútila ležať. Fakt ma asi porazí, aj tak ide teraz domov, lebo je chorý, tak načo nám to sem doniesol??
Baby, čo je to rádio fresh? Nejaká rozhlasová stanica? Akú má frekvenciu? Dá sa chytiť aj u nás? Aj ja si naladím 🙂.
No nič, ideme obedovať a spať.

miriamka
28. nov 2009

Ahojte,
tak po vychadzke...drobec uz haja,ja som pozehlila a teraz dufam,ze este hodinku bude hajat aby som si oddychla pri PC a kavicke 😉

weja
autor
28. nov 2009

ahojte,
Smejko, bohužiaľ nemôžem nič také napísať, aj dnes teplota klesla a mrcha došla... ☹ nechápem, ale už to inak nebude... najhoršie na tom je, že MM stále dúfa, že to ešte nemusí nič znamenať - totiž jedni naši kamaráti - manželský pár - zistili, že sú tehu, až keď bola tá baba v 10tt, lebo prvá mrcha jej normálne došla, až tá druhá vynechala... ale to môj prípad nebude, keďže BT klesla... 😔
tak nič no, v pondelok pôjdem na krv, aby bol ten hormonálny profil kompletný a ďalší mesiac pred nami... 😒

Blov, tak to nechápem, načo prišiel... 😠 nerobí vám to MM bývalá naschvál, že ho k vám stále posiela, keď je chorý? 😖 ...a rádio Fresh je seriál, ide to raz do týždňa, tuším v stredu...

Miri, videla som na FB fotku z ateliéru, ste krásna rodinka... 😉

smejko1
28. nov 2009

skoda weji........ ja som tiez verila.......... osobne si myslim, ze si tehu bola, ale neudrzalo sa.......... ja som to tak mala 1x......... testy slabli a slabli...... ☹

no ale dobre je, ze mate pred sebou objdenane tie testy........ takze stale ste v procese........

ja som este nevidela na FB miramku, musim sa ist kuk

blov - zaskrtila by som ich........ ako moze matka poslat chore dieta od seba????? to nepochopim, vd vtedy potrebuje mamu........ no nic., snad ste si imunitu udrzali 😉

a ja sa liecim v ramci moznosti......... jem lieky a spim ked aj maly.... tot vso

blovitc120
29. nov 2009

Ahojte, tak rádio fresh je seriál? No tak to by som nepovedala 😀.
Weji, ja mám tiež 2 kamarátky, ktoré mali mrchu dokonca až 2 a 3x počas tehotenstva, no ako je to vtedy s BT. to fakt netuším...
My sme boli včera p.m. u mojej maminy, ona má zajaca, bohužiaľ je dosť hlúpy, skáče do každého, ale Miška je z neho úplne unesená, až na to, že je pre ňu "cica". Stále za ním behá a kričí cica, čo už 😀?
Inak mám pocit, že choroba si vyberá ako prvú mňa, cítim sa nahovno, ako keby som išla mať nádchu a asi ma začína bolieť hrdlo 😝. Fakt ma porazí ☹.

kwatka
29. nov 2009

ahojte
weji-je mi to ľúto, ale nevzdávajj to, držím prstíky, aby nabudúce to vyšlo a fazuľka bola v brušku 🙂
ja od utorka naplno kojím-sa mi asi rozbehlo dosť mliečka a možno pomohol aj pohár tmavého piva 😀
len sa Tomáškovi väčšinou po kojení neodgrgne, ja ho nosím na rukách aj pol hodiny a nič. Pred chvíľkou sa toľko vyvrackal-až som sa zľakla, ale teraz pokojne spinká. Ja neviem ako ho mam prinútiť, aby sa mu odgrglo, veď keď sa mu neodgrgne, tak ho to tam v brušku určite tlačí a potom to všetko vyvracka. Spinkať ho dávam do polohy nabok a troška je vyvyšený - sa bojím, lebo jednej u nás dievčatko sa dusilo zvratkami a museli volať pohotovosť-strašné.
peknú nedeľu 🙂

blovitc120
29. nov 2009

Kwatka super, že sa to rozbehlo 🙂. Inak od Miška tiež negrgala a grckala, ono sa to časom zlepší, u nás to úplne prestalo až po zavedení príkrmov. Keď bude silne grckať, dr. ti asi predpíše Nutriton, to je taká kaša zo svätojánskeho chlebíka a mieša sa do materského mlieka na zhustenie. A ležať ho dávaš správne, tak by sa mu nemalo nič stať, Miška dodnes na chrbte nespí. Len ho polohuj na obidve strany, aby nemal z jednej strany vytlačenú hlavičku 🙂

miriamka
29. nov 2009

Ahojte,
tak ako ste vikendovali?Ja som bola vcera vecer s babami vonku oslavit narodky,domov som prisla az okolo 2hej rano,takze bolo super 😉
Inac nam v piatok prisli tie fotky z atelieru,a tie fotky maleho su uzacne...len musim do Vianoc vydrzat kym ich ukazem verejne 😵
Inac sme dnes drobca opat strihali,uz tusim 4x,strasne mu rychlo rastu vlasky a kedze ich ma velmi huste ma potom riadne haro 😀
Kwatka...gratulacia ze to nabehlo 😵

miriamka
29. nov 2009

...no tak predsa len som jednu fotocku pridala 😵

monkula
29. nov 2009

miri, je krásny 😵
Kde ste sa fotili?

weja
autor
30. nov 2009

dobré ránko,
Kwatka, fajn, že mliečko sa objavilo... 🙂
Miri, fotka je krásna... 😵 ak sú také všetky, tak to bude ozaj skvelý darček... 🙂 pre koho to vlastne bude darček - pre staré mamy, či aj pre tvojho drahého...? 😉

tu je dnes taký vietor... 🤐 normálne na to pozeráme s obavami, lebo pritom ako stavali tú novú lanovku, všetko podryli a už aj včera spadli 3 stromy.... 😖 úžasný postoj k životnému prostrediu - roky tu rastie x stromov a potom príde jedna nemenovaná spoločnosť, ktorá sa tvári ako by jej patrila polovica Slovenska a vyrúbe všetko do radu... 😠 😖 a potom to tu vyzerá ako na rúbanisku - otras... 😝

miriamka
30. nov 2009

Dobre ranko,
dakujem za pochvalu fotiek...su fakt podarene.Uz mame spravene kalendare,este hrceky a je to.Bude to pre babiny,moj bol vlastne s nami na foteni takze pre neho by to prekvapko nebolo.
Ale chcem dat aj hrnceky pre nas,nech mame v praci s fotkou drobca.

Inac u nas pocasie sice teplo,ale hrozny vietok 😠

smejko1
30. nov 2009

kwatka blahozelam ku kojeniu.......... neboj ak davas nabok, tak sa nic nestane....... a ty nemas monitor dychu?

weji - chapem tvoje rozcarovanie. ono je hrozne ked nieco robia nekvalitne a poytom my zato trpime.........

blov - dufam, ze Ti choroba rycho prejde............

prave pocuvam zlatu slavicu smatanovu nazivo a veru nic moc.......... to Ti zo super star spievaju lepsie........

maly je uz 2hy den hrozne nespokojny dufam, ze nejde byt chorucky 😠

miriamka - super darceky si vymyslela....... 😉

matullienka
30. nov 2009

Ahojte kočky: tak ja som si maleho uzila ako sa len dalo dokonca som tam aj spala lebo ma kamaratka ani domov nechcela pustit uz aby sme aj my mali ☹

weja
autor
30. nov 2009

no ozaj Blov, dúfam, že choroba vás obišla... 😕 Smejik, dúfam, že to obíde aj vás, chudák Dami si užije tých soplíkov aj tak dosť... 😖
Maťka, fajn, že si si malého užila... 🙂

matullienka
30. nov 2009

weji: a este viac sa tesim na nase teraz

blovitc120
30. nov 2009

Ahojte, tak ja som si švihla mega dávky vitamínu C a zázvor a chorá som bola asi 12 hodín, už je dobre. Len nestíham, lebo Miška už stojí pri dverách, ideme von. U nás tiež fúka, ale tak celkom v norme. Dnes dostanem nový telefón, jupí, starý už totiž tak raz za 2 dni úplne nejde, bude už len Miškin.
Weji, je mi smutno, ako sa ľudia správajú k prostrediu, v ktorom žijú a v prírode, o to viac v takej krásnej lokalite, ako sú Tatry ☹

weja
autor
30. nov 2009

Maťka, jedna moja kamoška zbožňuje deti, chodí ich kade-tade strážiť a kočíkovať, ale keď sa jej niekto spýta, kedy plánuje vlastné, tak povie, že zatiaľ nie, lebo najlepšie dieťa je aj tak také, ktoré môžeš vždy vrátiť jeho matke... 😀 ale samozrejme ťa chápem, to bolo len tak na odlahčenie... 😉

Blov, tak nakoniec Miška dosiahla to, aby bol ten mobil jej 😀 😉
inak tu to vyzerá na nejakú katastrofu - strašne tmavé mraky a silný vietor... 😕 😝 ale zato skoro 10°C, to sú zasa výkyvy... 🙄

miriamka
30. nov 2009

Super Matu ze si si pekne uzivala opatrovanie...ja som tiez odjakziva rada opatrovala deti,preto byt 2 roky aupair bolo pre mna nadherne obdobie 😉
Chorym prajem skore uzdravenie!
U nas sopliky krasne presli,vlastne ako rychlo prisli aj rychlo odisli 😵

nastasia
30. nov 2009

ahojte,
ako sa mate? Jakubko je strasne podarený na tej fotke. Kde ste to boli fotit?
Pred chvilou som sa dozvedela, ze moj brat ma prasaciu chripku-no nastastie mal miernejsie stadium. ani sa necudujem, ze sa to tak rychlo siri, ved nerobia dostatocne opatrenia-bol chory od minuleho tyzdna a vysledky boli az dnes-trvalo to styri dni kym to vyhodnotili a my ostatni clenovia rodiny sme kludne chodili do prace, do skoly atd a mohli sme to prenasat..a lekari tvrdili, ze to urcite nebude prasacia, lebo pritom su horucky nad 39 a brat mal nieco nad 38. mna bolelo asi tri dni hrdlo a jeden den dost svaly, ale nemala som teplotu tak ktovie mozno som to aj ja v miernej forme prekonala 😒
viete co mi povedal drahy? ze v decembri uz musim otehotniet, ze to trva uz dlho. ale ked som mu to ja vravela, ze to nemusi ist na prvy sup tak neveril. dufam, ze teraz si to uz poriadne uvedomil 😉

miriamka
30. nov 2009

Nastasia...no to ma mrzi s tou chripkou a dufam,ze vy ju nechytite.
A so snazenim super...hovorim,kiez by Jezisko priniesol // kazdej ktora po nich tuzi 😵

matullienka
1. dec 2009

Tak aj my si davame tento mesiac zalezat aby pod stromcekom boli // 😉 tak dúfam že sa to podarí 😔

miriamka
1. dec 2009

Dobre rabko,
Matu...aj my skusime vyjst Jeziskovy v ustrety 😉

weja
autor
1. dec 2009

ahojte,
Nastasia, dúfam, že vy ostatní ste zdraví, že vás tá hnusoba obíde...
inak dnes si ku mne v buse sadla nejaká ženská, ktorá v kuse chrchlala... 😠 neznášam to... 😠 😖

u nás prší a je hnusne zamračené... 😝 😝 ....a bolí ma hlava... 🙄

miriamka
1. dec 2009

Weji...aj u nas prsi,takze co som chcela prechadzku s malym po praci,nebude mozna 😠

melipa
1. dec 2009

ahojte 🙂 ...miriamka, krasne foto ma Jakubko 🙂 ...a mam takeho tusaka ze vy sa budete radovat z // ako prvi 😉
je to otras s tym dazdom, som chcela vybehnut na vianocne trhy, mam to iba par metrov z prace, ale v tomto dazdi 😖 ...inak vcera som bola omrknut prvykrat, a kto by chcel tip na dobru cigansku tak poviem kde..lebo vcera si manzelik kupil a bola 😝 a isla do kosa, tak sme kupili druhu a ta uz bola vyborna 😉 ...a este sme mali vyborne strudle a pecienkovu a orechovu loksu 😀

matullienka
1. dec 2009

u nas zatial neprsi je sice pod mrakom ale je az neskutocne teplo rano o pol siedmej u nas bolo uz 13 stupnov 😉

miriamka
1. dec 2009

Melipa...to si ako prisla na tie // ?Ved my tomu davame volny priebeh uz skoro pol roka,a stale nic 😉

melipa
1. dec 2009

no len taky vnutorny pocit 🙂 ...vraj ked bude chodit Mikulas sa mate snazit a pred vianocami budu // 😵