Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
12. okt 2008

Ahojte, naša hviezda spala v kočíku viac ako 3 hodiny, škoda, že to nerobí aj doma. Hneď ako prídeme a položíme ju doma, je hore a narieka. Neviem, ako ju oklamať. Asi kúpime druhy kočík na balkón, ale kto ju tam bude voziť? Keď stojíme, hneď pozerá. U nás sa totiž nedá kočík nosiť domov, bývame na 3. poschodí a nemáme výťah, lebo je to len 3-poschodový dom 😅

jablonka
12. okt 2008

ahojte 🙂
tak my mame uspesne po oslavach narodenin Dianky, mala vcera sest rockov 🙂 ...bolo to dost vycerpavajuce, ale prijemne 😉 ...a stihli sme v sobotu ist aj na hriby, tak sme sa dobre vyvetrali...
a este k tomu rano skoro vstavam, idem na interne predoperacne, lebo o tyzden ma caka laparka 😖
weji - to je super ze ste si s manzelikom spravili krasnu veceru 😵

miriamka
13. okt 2008

Ahojte,
a prajem krasny tyzden.
Num...no ak sa necitis dat este malicku od seba je to ok.Sprav to az budes na to pripravena,lebo v opacnom pripade si neooddychnes ked budes bez nej ale bude Ti este tazsie 😉
My sme konecne viac menej uspesne zahnali sopliky 😅 Sice ich maly este ma,ale uz je vidno ze su na ustupe.

Jablonka...vitaj medzi nami,a vsetko naj k malej narodeninkam 😵 ...a kvoli comu Ta caka laparka?

smejko1
13. okt 2008

ahojte,

dnes som ako mechom ovalena. Spali sme s muzom pod jednou perinou, lebo moju som vcera dala prat a neuschla este {o tom ze sa mi kusok v susicke spalil ani pisat nejdem 😀 } a ano sme zistili, ze sme boli obaja odokryty........ no co uz

vcera nas malinky tak potesil.... uplne povytlacal vsetky svoje udy a mala som na brusku 3 kopceky ale riadne..... tak sme sa vytesovali....

jablonka.... drzim palce na laparku.... a potom hor sa do snazenia, lebo viem, ze prve mesiace po laparke si najplodnejsia 😉

a Vy maminky Ste mali aku nocku? miriamka - len si zvykaj na sopliky.... ked raz zacnu tak su ua deticiek stale {nechcem strasit} ☹

wejka ako si vikendikovala?

miriamka
13. okt 2008

Ahoj Smejko,
super ze maly tak vytlaca rucicky,to bolo hrozne krasne obdobie ked som bola tehu 😉
Inac noc?No my klasika kazde 2 hodiny hore 😖

smejko1
13. okt 2008

aj ja miriamka.... 😀 len cikam a cikam a inak super foto co si pridala.... hned mi zlepsila naladicku na ranko

weja
autor
13. okt 2008

ahojte,
no ako pozeram, tak nedelu vacsina travila u rodicov...
my sme mali vikend v pohode - obed u nasich a poobede sme boli u sesterky, a je zase po vikende... 😒

blovitc - takze malinka prezila obed u vasich v pohode? sa chcela asi ukazat v tom lepsom svetle... 🙂 ale ten druhy kocik na balkone mozno nie je az taky zly napad...
tie fotky su krasne - hlavne ta, kde jej trcia zo satky iba nozky... 😀

jablonka - to je fajn, ze oslava sa vydarila... 🙂 drzim palce, na tie vysetrenia a hlavne potom na laparku...

smejko - tak si este schrupni teraz, ked uz manzel odisiel, budes mat celu perinu len pre seba... 😀

miriamka - Jakubko je zlaty... ked sa na teba zacne takto usmievat, tak hadam aj zabudnes, ze si unavena a nevyspata... 🙂

ja som dnes objednavala draheho na SPG - vraj je to nutne spravit este pred genetickymi vysetreniami... no to bude este riadna komedia - vyfasovali sme nadobku na spermie domov a do 2 hodin ich musime odniest k dr. do ambulancie... A objednani sme buduci utorok na 8mu rano, takze mi sestricka dala instrukcie, ze si to mame tak dajako vhodne ten "odber" nacasovat... Tak sme sa celkom na tom s drahym pobavili, ze takto dokladne nacasovane sme to este asi nemali... 😅 ach jo... no nech uz mame vsetky tie vysetrenia za sebou, lebo ide mi to na nervy... 😖

weja
autor
13. okt 2008

smejko - super fotky... to brusko ti velmi pristane... 🙂

smejko1
13. okt 2008

wejka 😀 ale aspon to mozete doma a nie niekde v speci izbe za dverami sestricky 😀 asi si idem pospinkat.. citala som v novembrovkach, ze mame uz 2 babo... tak to fat zacina 😕

matullienka
13. okt 2008

babusky a ako ste presvedcili k cinu tych vasich?

miriamka
13. okt 2008

Weji...aj moj manzel bol na SPG,a pohoda 😉 Nejako ani neprotestoval,nakolko mimi sme chceli obaja.
Smejko...veru,spi teraz,lebo potom uz nebudes 😀

Matullienka,aj Ty by si chcela mimi a manzel este nie?

tatiana82
13. okt 2008

ahojte
tie vase babatka su take krasne!
blovitc ako dnes tvoja mala, dufam ze lepsie...
weji ten odber musi byt zaujimavy 😉 kedy budete mat komplet vysledky?
smejko ake je tam u vas pocasie, mate aj vy babie leto?

matullienka
13. okt 2008

miriamka: no my sme este neni zobraty ale svadbu planujem na buduci rok len k tomu babatku sa este akosi moc nechce vyjadrit vies?

blovitc120
13. okt 2008

No baby, to bola noc, mala spala od pol 8 do pol 11, potom hlad, zaspala o pol 12, potom vstala o 1 hladná ako vlk a nezaspala do pol 5, skoro na j...

smejko1
13. okt 2008

fuha, blovitz... takze stare nespave casy ☹ a dnes ako spinka?
aku si si kupila tu satku? pozerala som nosniedeti.sk a neviem si vybrat....

matulienka - trpezlivost, a neustale opakovanie svojej tuzby a hlavne sa snazenie presvedcit muzika, ze aj on uz po tom tuzi..... a nezabudni sa obzriet za kazdym kocarikom

matullienka
13. okt 2008

smejko1: na nie len ze sa obzriem za kocikom ja aj do neho kuknem a este drgnem aj do priatela a na kazde dietatko mu ukazem ze take aj ja chcem cim skor

miriamka
13. okt 2008

A co Ti matullienka priatel na to hovori?Ze nechce?

Blov...vitaj v klube nespacov ☹

matullienka
13. okt 2008

no ze este mame kopec casu no ja ten pocit nemam ☹

miriamka
13. okt 2008

A kolko mate rockov?

matullienka
13. okt 2008

no ja budem mat coskoro 24 a priatel 26 a mame aj byt aj vsetko tak nevim ☹

miriamka
13. okt 2008

Tak je pravda,ze cas este mate...ale zase ked uz spolu byvate,a Ty mas pocit ze po mimi tuzis nechapem preco ho priatel nechce.A s pracou ste na tom ako?

matullienka
13. okt 2008

no pracujeme obaja tak ja neviem a ja zas nechcem rodit prvykrat 30 rocna a to on akosi nevie pochopit

miriamka
13. okt 2008

Je pravda,ze v dnesnej dobe sa nie kazdemu hned zadari...takze ja by som mozno na Tvojom mieste zistila len tak sama pre seba ci mam a kedy presne ovulaciu,na gyne by som dokymu povedala ze chcem mimi tak nech Ta on mrkni ci je vsetko ok...a potom by som uz len nejako sikovne priatela spracovala 😉

matullienka
13. okt 2008

no musim sa uz aj ja k tomu dokopat 😉

smejko1
13. okt 2008

matulienka....... 24 je este nic 🙂 takze stresovat sa nemusis....... a zobrati uz Ste? mozno tam by si mala zatlacit, lebo po svadbe to vacsinou ide prirodzenejsie aj Tym chlapom pomalym 😀

miriamka
13. okt 2008

No a ako smejko pise...tu svadbu neplanujete?

matullienka
13. okt 2008

no svadbu planujeme niekedy na september buduci rok tak to by nebol taky problem len on este nechce ani aby som tabletky vysadila takze je to komplikovanejsie a aj tak nechcem otehotniet hned po vysadeni chcem aby sa mi najskor telo ocistilo trochu

miriamka
13. okt 2008

No tak potom skus vysadit tabletky po novom roku a uvidis.Ja som po vysadeni mala hrozny cyklus 😒

matullienka
13. okt 2008

no to som si uz presadila aj ked nadseny tym nie je ako to myslis hrozny?

lucinka1104
13. okt 2008

ja som zase otehotnela hneď ako som vysadila mrcha nestihla doraziť ani raz 😉