Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
13. okt 2008

No mala som najskor hrozne dlhe cykly,niektore cykly som ani ovulaciu nemala 😠 ...ale nastastie sa to dalo neskor do poriadku,a vlastne rok po vysadeni som ostala tehu

matullienka
13. okt 2008

no kokso potom ti napisem ako to prebieha u mna.

lucinka1104: tak ale potesilo nie?

blovitc120
13. okt 2008

Miriamka, my sme v klube nespavých od začiatku ☹. Len v noci zvykla zaspať aspoň do 2 hodín, no to bol horor. Dnes ryčí od rána, klasika. Hodinu bol kľud, bola v šatke, kým som vysávala. Ja som si na skúšku kúpila tú českú Šanami, lebo som nevedela, čo na ňu povie. Ale je v pohode, nerozumiem celkom rozdielu medzi tými drahými nemeckými, asi materiál

lucinka1104
13. okt 2008

matul no jasné, že potešilo snažili sme sa 3 roky potom som brala HAk na upravu cyklu vysadila a otehotnela no paráda.... 😵
L"Ukáško tiež papá pravidelne aj v noci akurát dnes už asi vycítil, že som vyčerpaná tak papal len o 2,00 a potom ráno o 6,00

matullienka
13. okt 2008

blo: tak to ti nezavidim a dufam ze sa to coskoro upravi a bude spinkat celu noc 🙂

lucinka1104
13. okt 2008

blo Miška je ešťe malinká tak papá často to sa časom uopraví

matullienka
13. okt 2008

lucinka: tak este aby sme svadbu nemali aj niekedy v aprili :o))

lucinka1104
13. okt 2008

ja som sa vydala 22.Septembra 2008 😉

matullienka
13. okt 2008

tak to si cerstvo vydata 🙂

lucinka1104
13. okt 2008

no rok 🙂 a spolu sme 4 roky....idem sa s malý prejsť kým svieti slniečko, okolo 17,00 som tu zase pá pekný zvyšok dňa

matullienka
13. okt 2008

lucy: tak svadba bolo 22.9.2007 nie? 🙂

lucinka1104
13. okt 2008

matu 2007 vidíš už ani neviem kedy som sa vydávala 😀
už sme doma malý bude chcieť čoskoro papať

miriamka
13. okt 2008

Lucinka...aj my sme sa brali 22.,ale aprila 😉
A to ci sa to nocne vstavanie upravi teda neviem,nas ma 5.mesiacov a budi sa teraz kazde 2 hodiny a to predtym spaval krasne skoro celu noc 😠

blovitc120
13. okt 2008

Mne by nevadilo, že sa zobudí a musím kojiť, ja som hotová z toho, že ona nevie zaspať. Budí sa každé 3 hodiny, pol hodiny jeme, hodinu a pol až 2 uspávam, čiže niekedy je hladná skôr, ako vôbec zaspí. A cez deň nespí vôbec, to sa nedá uspať. Jedine v kočíku zaspí alebo v šatke, ale to sú 2 prípady, pri ktorých si ja neoddýchnem., to sa dá, len keby spala v postieľke.

lucinka1104
13. okt 2008

mirka , ale to môže byť zubkami, alebo tým že je hladný teraz si nespomínať ale ty už dokrmuješ na noc nie???
blo a skusila si hopsanie na fitlopte to zaberá 😵

jablonka
13. okt 2008

ahojte, tak dnes zo mna vycucali vela krvi, ale co uz, bez toho sa neda ☹ ...pre babule co nie su v obraze - idem na laparku lebo sa nam druhy poklad uz dlho nedari, tak to idu pozriet, ze v com je chyba...a ano, je to tak, ze po laparke je tri mesiace zvysena sanca otehotniet, tak duuufame 😉 !!!
weji - to mate dobre ze ten odber mozete urobit doma, moj muz to absolvoval normalne v kabinke a bol z toho dost nastvany...nastastie na druhy den ked mu povedali ake to ma dobre tak ho to potesilo a zaroven ukludnilo...ale uz to ani spomenut nemozem 😅 ...no chlapi a to ich ego 😀
smejko - nejako mi uslo kde teraz zijete 😕
blovitc - ja viem ze take male babetko je narocne, ale uzivaj si kazdu chvilku - aj tie tazsie, lebo to bude tak rychlo prec, ze sa ani nespamatas, ver mi 😉 ...a skus tu fitloptu ako hovori lucinka, babetka miluju take drncanie 🙂

lucinka1104
13. okt 2008

jablonka verím, že nič vážne nezistia a hneď po laparke sa vám podarí otehotnieť 😉
a to je fakt pravda anineviem ako ma už Luky skoro 6 mesiacov ...no z toho bol prvý mesiac v inkubátore

matullienka
14. okt 2008

blo: tak hadam ho to o nejaky kratky cas prejde a bude pekne spinkat celu noc 😉
lucinka: presne v ten isty den mala svadbu aj sesterka :o)

miriamka
14. okt 2008

Ahojte,
Jablonka...drzim palce aby laparka dopomohla k vytuzenemu babatku 😉
Luci...nie,este nedokrmujem.Skusila som sice na noc dat kasu,ale aj tak sa budil maly casto,tak len kojim lebo zmena nebola.

matullienka
14. okt 2008

miriamka: a tebe ako spinka v noci? 🙂

miriamka
14. okt 2008

Matullienka...uz som tu pisala,ze posledny mesiac spi hrozne.Hore je kazdu 1,5-2 hodiny a ja som uz z toho vystavena ako citron ☹ Ked to pojde takto dalej,skoncim tusim ako kost a koza kolko okolo neho neham.

matullienka
14. okt 2008

miriamka: tak to ti nezavidim to musis byt silna teraz a lekarke si nespominala ze zle spinka?

miriamka
14. okt 2008

Spominala...a citala som tu ze viac mamiciek ma to iste co ja.Vraj je to detmi,ze sa proste potrebuje v noci uistovat ze som pri nom ☹

matullienka
14. okt 2008

no tak to drzim palceky nech to netrva dlho

miriamka
14. okt 2008

No v to aj ja dufam.Tuto noc budeme robit dalsi pokus ci sa nieco nezmeni...necham ho spat pri mne v posteli,uvidime co a ako.Ja hovorim,horsie to uz byt nemoze takze stale skusame ci nieco nepomoze.

matullienka
14. okt 2008

no tak to je ozaj na kocku

lucinka1104
14. okt 2008

ahoj MIriamka tak koľlo bol malý v noci hore? Luky papal o 22,40 vtedy len zaspal , potomo 2,00 o 4,00 a 6,00 teraz sme sa kupali lebo as riadne zasral a momentálne tu obžúva hryzadlo o sto šesť

matullienka
14. okt 2008

lucy: tak to mas tiez pestre a ty si sa ako vyspala?

weja
autor
14. okt 2008

ahojte...

miriamka - skus to veru tak, ze si ho zoberies do postele, mozno bude lepsie spinkat, ked ta bude citit.. 🙂

smejko - no ako? dnes si uz lepsie vyspata? 😉

jablonka - no to mas pravdu, to su chlapi... tak som zvedava, ako to zvladneme my.... 🙂

blovitc - vy sa ako mate? satka pomaha?

miriamka
14. okt 2008

Luci...tak zaspal o 20tej,potom bol hore 22:30, 00:30, a kazde dve hodiny...