Perly naších polovičiek 2 - vtipná verzia

stefka33
30. jún 2014

Tak mali sme tu diskusiu na túto tému, ktorá sa nám nepekne zvrhla. Čo takto ju otvoriť znova? Tentokrát ozaj len na pobavenie. 🙂
Môj manžel mi minule telefonoval z práce: Ahoj, čo robíš? Ja: Varím, periem, chystám sa žehliť. Čo si chcel? On: Nič, len tak. Relaxuj ďalej. 😀
Alebo minule: Mal kúpiť tuniaka v konzerve. Prišiel domov a na stôl vyložil sardinky. Ja: Veď to sú sardinky a nie tuniak. On s výrazom absolútneho prekvapenia: To nie je to isté? 😀
Nech sa páči pridajte sa dámy. 🙂

h2
7. mar 2022

@jaskolka U nás je veselo každý deň. 😁

h2
15. mar 2022

V poslednej dobe som nejaká bez energie, unavená, nič sa mi nechce. Už si to všimol aj môj muž a dnes ráno sa ma opýtal, čo mi je. Hovorím: "Neviem, možno som vyhoretá."
On: "Alebo je ešte druhá možnosť: Že si prihoretá." 😂

silvike
15. mar 2022
silvike
15. mar 2022

@h2 Aj moj zvykne mavat taketo vtipne komenty...aj ma tym vytoci aj sa rehocem 🙂 to fakt asi len muzi mozu mat taky humor

h2
15. mar 2022

@silvike Ja som sa začala tak rehotať, keď to povedal! 🤣 Mňa tým nevytočí, viem, že je to len sranda.

silvike
15. mar 2022

@h2 Tak ja myslim tak, ze clovek sa chce postazovat troska, zeby ho ten druhy polutoval a on tak zabije 🙂

h2
9. jún 2022

Dnes som sa konečne dokopala ísť ráno pred prácou plávať. Muž sa ma potom pýtal, ako bolo, tak hovorím: "Super, dala som 60 bazénov!"
On: "To kecáš! Toľko bazénov tam nemajú!" 😁

tanyan
9. jún 2022

Pred pár dňami v hlbokom zamyslení hovorím mužovi: Myslím, že by bolo spoločensky prospešné...
A kým som sa nadychovala, aby som dokončila vetu, on dokončil namiesto mňa: Keby si prestala nakupovať?
Ešte stále sa smejem, keď si na to spomeniem. Väčšinou totiž nemá šancu dokončiť mi vetu, ale keď sa občas podarí, tak to stojí za to. 😂

h2
19. jún 2022

Boli sme tento víkend na návšteve u príbuzných. V ich obci práve bola výstava korytnačiek. Rozmýšľali sme, či na ňu ísť, alebo nie, niekto chcel, niekto nie. Tak hovorím: "Ja chcem vidieť korytnačku!" A ten môj: "Tak sa pozri do zrkadla!" 😁

angela1103
3. júl 2022

Možno nie až tak vtipné, ale mňa to v tej chvíli pobavilo:
V noci muž už v posteli, v polospánku. Ja pred spaním si ešte natieram ruky, nohy krémom. On z toho polospánku "čo to tak pekne vonia? Prezliekala si periny?" Ja: "áno drahy, pred týždňom, spinkaj ďalej " 🙈

h2
3. júl 2022

Spievam si spolu s rádiom: "Je to možné, aby si miloval aj nemožné dievča?"
Muž: "Ale áno, je to možné." 😜

bambibam
17. júl 2022

@cobhan 😂😂😂

tradaaa
25. jan 2024

Minule MM tvrdil, že ide pozerať so mnou film, ale čumí do mobilu. Hovorím mu:
Nechcel si pozerať?
On: A čo robím?
Ja: pozeráš do mobilu.
On: A toto mám na čo? - a ukázal si na ucho🤦 vtedy mu došlo, že na pozeranie veru nie😂