Perly našich rodičov

drimonna
4. jan 2019

Ahojte... Toto bude asi pre tých mladších, ale možno, že aj tí starší budú mať čo napísať z dectva alebo ešte zo súčastnosti... 🙂 Sú perly naších detičiek,naších mužov, no a čo kebyže sú aj perly naších rodičov? Tak teda píšte...Dúfam, že napíše aspoň jeden z vás 😂😂 Pozrite aj na moje ďalšie diskusie , aj tam môžete písať 🙂 💙

vivuska666
27. jan 2019

@kikidee 🙂)))))

vivuska666
27. jan 2019

Dakujem za skvelu diskusiu 🙂 😂😂😂😂 Som teraz vyskerena ako leco ;)

h2
27. jan 2019

Ako tak čítam tie "slovné preklepy", tak som si spomenula, ako raz moja mama oslovila svoju kolegyňu Lauru: LARVA. 😁

daisylucky
27. jan 2019

Sedeli sme u nas v obyvacke a zrazu smrad (niektore z deti sa pokakalo), niekto sa spytal: ,,Kto je pokakany?,, a moja mamina uplne vazne: ,,Ja nie." 🤔😂

elizita
27. jan 2019

@anjika44 to mi silno pripomenulo kolegynu.. volala so zakaznikom, a ked isla zlozit, chcela povedat "dovidenia, dopocutia" ... vzniklonz toho "dovipici" 🙂

uglybetty1234
27. jan 2019

@elizita to aj ja. Som vravela klientovi, ze sedi vo vagone 4 a miesto toho ,,sedite vo vagíne 4 " 😂

sandri
28. jan 2019

Ked som bola pubertacka, s rodicmi sme doma drtili scrabble. Velka sutazivost, nic sa neodpustalo 🙂 jeden vecer bola u nas moja starka a pridala sa. Ked uz asi treti raz po sebe vysoko prehrala, zahlasila "ja sa na to seriem" 😀 Dodnes sa ta veta u nas traduje 😀

sandri
28. jan 2019

Moj otec bol znamy tym, ze nam so sestrou rad nieco vyparatil. Pre vsetkych to bolo vtipne okrem osoby, ktorej sa to tykalo 😝 raz, bola to este doba bez mobilov, bola sestra na zachode (mohla mat tak 13-14 rokov) a niekto jej volal na pevnu linku. Zodvihol otec a zahlasil dotycnemu: nie, nemozem ti ju dat k telefonu, lebo sedi na zachode a serie! 😂 (dodnes si pamatam ten jej krik zo zachoda - jeziiis, ocoooo, to ako mozes nieco takeeee) 😂

simcika
29. jan 2019

@sandri vtipný otec 😂😂

maminuska
5. feb 2019

Môj brat mal kamaráta a ten sa volal povezdme Fero Hruška , jeho otec sa volal Fero Hruška a ten zas bol kolega môjho otca. Môj brat sa volá Stano Mrkvička a aj otec sa volá Stano Mrkvička. Mladého Fera prezývali Chrcheľ lebo stále poťahoval nosom . V minulosti keď ešte nebol mobil volá Fero Hruška st. môjmu otcovi ale zdvihol to môj brat a rozhovor sa niesol v takomto duchu .

Fero starší : Dobrý , tu Fero Hruška , môžem hovoriť so Stanom ?
Môj brat : Čau Chrcheľ , čo sa serieš s tým Ferom Hruškom a tak oficiálne ?
Fero starší : Prosím ? Stanko to si ty ?
Brat : No jasne Ja a kto iný ? Počuj Chrcheľ včera večer si pretiahol tu babu nakoniec , také kozy mala .. ( brat mal 19 )
Fero starší : No asi hovorím so synom že ?
Brat : bože hanba na 100 rokov 🙂

proudmom
6. feb 2019

@johanna_b hahaha 😂😂😂😂

proudmom
6. feb 2019

Jaaaaaaj super diskusia kosím sa tu na každom jednom príspevku 😂😂😂🙈👍🏻

qwerty81
6. feb 2019

Roztrhlo sa mi v skole ramienko na podprde, tak som dosla domov a zasivala si ho. Otec na mna tak pozera a hovori: Co si v tej skole cicky trhate??

dopolbokaodrata
6. feb 2019

@uglybetty1234 to ja som raz klientovi do telefonu namiesto "my vam to poistenie vystavime" povedala "my vam ho postavime" :D

sandri
16. feb 2019

Opat era pevnych liniek - mali sme telefon na chodbe a vacsinou sme poculi, co sa hovori do telefonu. Raz som si vypocula nasledovny rozhovor mojho otca, podotykam, ze druhu stranu som nepocula - zodvihol telefon:
prosim?
tu je dunco
ved vravim, tu je dunco
Aha, tak to je omyl.
ked zlozil, pytala som sa ho, co to ma znamenat a otec mi zreprodukoval rozhovor:
Prosim?
Dobry vecer, tu je Kost.
Tu je Dunco.
Nie, tu je ozaj Kost.
Ved vravim, tu je dunco.
Ale tu je naozaj Kost, hladam pana Xy
Aha, tak to je omyl.
😂😂😂

dada125
16. feb 2019

Sa smejem :D ja mám príhodu s babičkou. Bola som u nej na prázdninách cez leto a teda pubertiačka a už som nosila tanga nohavičky. Raz som prišla domov z vonku a babička na mňa pozerá, že prala a hovorí mi, Dadulko, ty tví kalhotky, vždyť to je takové malinké, ja jsem nevěděla, za co to mám pověsit :D
A druhá príhoda tiež s tangami, išla som do sprchy, len v podprsenke a nohavičkách a ako ma babička videla, pokrútila hlavou a hovorí, vždyť ti to ani tú chudinku nezakryje :D a pozerala tv ďalej 🙂

kachita
16. feb 2019

Moj ocko vzdy ked dava mamke k telke nejake oriesky, ktore miluje, sa ukloni a povie: Nech sa paci, Vasa mastnost! Mamka je stihla ale vzdy pochybuje o svojej postave a oco ju takto vie dorazit, ze sa pucime 🙂

anjika44
19. feb 2019

Môj syn má autíčko, ktorému keď sa stalčí volant, tak hrá melodiu - štyri rôzne melodie, sú tam štyri tlačidlá. Tá hudba je dosť hlasná, trvá asi minutu a nedá sa vypnuť. Raz som v noci niečo pred jedenástou to autíčko odpratávala z detskej izby do obývačky, aby hned ráno na ňom nehral a hovorím si, že nesmiem ho chytiť za volant, musím dávať pozor...a kde som ho chytila? Ale susedia nič nevraveli.

ehja129
2. mar 2019

@maminuska Nj to poznám. Ja som otehotnela v 16 tich a už mám 7-ročnú dcérku

romiada
2. mar 2019

@daisylucky ked citam o tom kakani......
Moj spoluziak mal na zakladke "frajerku" ...volala sa Kakašova... No a keďže mu dala kopačky on ako "spravny ohrdnuty pubertiak" zavolal k nim domov na pevnu linku, mobily neboli este. Zdvihol to jej otec. Chalan sa pyta: Kakaš? Otec: áno. Chalan: dobre, tak ja počkam. 🤣

mircalla
4. mar 2019

Nieco sme sa bavii s mamou o detskom obleceni z druhej ruky. Otec sa do toho vlozil: Zase mas nejake ksefty ma Modrom sloniku?

Mama je take, ze fakt kupi hocico, nepozera na datum spotreby, nic neskontroluje, plus ju hocikedy ukecaju na kupu niecoho, co vobec nechce, ale nikdy to nejde vratit. Minule opat nieco take doniesla, otec len pokrutil hlavou: Ty si tusim schopna kupit aj pouzity prezervativ...

anjika44
4. mar 2019

Ja keď som bola v puberte, som sa raz pohádala s otcom. A povedala som to typické, čo sa niekedy pri hádke povie "Prepáč, že žijem" A on na to "Tak to ti teda neprepáčim". Vtedy ma to dosť mrzelo, ale teraz sa už nad tým smejem.

romiada
4. mar 2019

Moja mamina kupila mango. Otec sa jej pyta že kde je,či si ho spolu daju. Mamina: "Ešte mi domakieva". Takže odvtedy sa jej na všetko čo mäkne pytame či jej to ešte domakieva🤣

maminuska
4. mar 2019

Ja si pamätám v suvislosti s mojim otcom , ale je to skôr taktragikomickosmutné . Ako dieťa som nosila okuliare a chodila som do jednej nemenovanej nemocnice, mimo bydlisko kde môj otec bol riaditeľ. Išla som znova na kontrolu a bola nová sestrička . Mala som 14 rokov a mama si odbehla na wc. Sestra zobrala kartu pozrela na mňa a sucho skonštatovala...na kontroly sa chodí ráno a nie poobede dievčinka a kde máš vôbec mater ? Tak pod ... vošla som dovnútra a ona meno : vravím Mrkvičková ... Jáaaaj zlatinko , ja som ťa vôbec nepoznala som tu nová a kde je maminka ?

marion09
4. mar 2019

Pár minút predtým ako mal ísť film s Jennifer Lopez.....ocino vravi:"Pod,už bude Akamanda"

0silvia0
5. mar 2019

V mojich pubertálnych rokoch, keď som nespĺňala predstavy mojej matky o dokonalej dcére a obliekala som sa ako strašiak do maku a odmietala nosiť lodičky a kabelky, moja mama celá zúfalá po dvadsiatom pokuse nanútiť mi dámsku kabelku, zvolala: zas budeš chodiť po meste jak debil s igelitkou!!!

barboraalexej
5. mar 2019

Keď som bola tehotná...už sme teda vedeli, že čakám chlapca, chvíľu pred pôrodom, kedy sme už mali definitívne vybrané meno.... Oznamujem rodine: "malý sa bude volať Alexej" môj otec zhrozený pohľad- "to ako si mám akože zapamätať vnukove meno "😂 (on má problém si zapamätať aj jednoduché mená, alebo cudzie slová vždy tak "skomoli", že sa natom smejeme) Pred pár dňami......Mimochodom, syn má už 18 mesiacov. V kalendári bolo meno Alexander (tak sa volá môj muž, ale všetci mu hovoríme Šaňo) Tato bol u mňa na káve a hovorí mi: " Mama mi hovorila, že Šaňo má dnes meniny" ja že áno. On po chvíli "on je Alexander že?" A ja že áno tato môj Šaňo je Alexander a tato sa zrazu pozrie na malého a pokračuje v dedukcii "a malý je A... Alex...." Ja že tato malý je Alexej 😂😂😂 On mu väčšinou hovorí Alexko 😏 sice z toho nie som nadšená, ale rešpektujem, že pre neho je meno Alexej zapamätateľné asi ako pre bežného človeka Papasdopopolus 😂😂😂

arcanne2
5. mar 2019

@barboraalexej ja som mala kedysi frajera ktorý sa volal Roland, pre mojho otca tiež nezapamatatelne meno. Prisiel raz k nám na návštevu, oco že ho ide pozdravit. Prisiel k nemu, potlapkal ho po chrbte a hovori: "no čo, Nortland, ako sa mas?" :D :D

barboraalexej
5. mar 2019

@arcanne2 😂😂😂😂 inak vôbec nie je to Nortland ťažšie zapamätateľné ako Roland 😂😂😂

arcanne2
5. mar 2019

@barboraalexej tiež som nechapala a to som mu niekoľkokrát denne opakovala meno Roland, aby si ho zapamatal, nepomohlo :D