Perzské mačiatko - rady ohľadom starostlivosti

milena866
7. máj 2020

Dobrý deň mám doma perzsku mačičku ...ako mačičku mám prvý krát v živote. 😂 Mohli by ste mi poradiť ohľadom starostlivosti , kedy ju mám ísť odčervit a atď ... Ďakujem za odpovede a poprosím vás blbé poznámky si odpustite...😁😊

zuzana1zuzana
7. máj 2020

@milena866 no neviem, odkiaľ (z akého prostredia) mačiatko pochádza, ale odčerviť ihneď, taktiež zákládné očkovania, aj keď bude v byte... veterinár všetko poradí, je to mačka či kocúrik a ako je staré mačiatko?

milena866
autor
7. máj 2020

@zuzana1zuzana je to mačička ona už bola odcervena . Ja som ju kúpila od takého pána ktorému sa narodili mačiatka ten mi vravel že je už len teda neviem či mám ísť ešte raz. Bola narodená 13.3

milena866
autor
7. máj 2020
zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milena866
autor
7. máj 2020

@zuzudrnda tak skočím s ňou k veterinárovi 😁

zuzana1zuzana
7. máj 2020

@milena866 to je zlatíčko... my máme už corgoňov, 15 a 13 ročného... inak ako píše @zuzdrnda treba kompletku spraviť u veterinára a budete spojní obaja, aj ty aj bábo

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milena866
autor
7. máj 2020

@zuzudrnda ano toaletu má a atď to všetko áno aj keď najradšej spi v posteli so mnou 😂 Ale ako poviem vám je to malý čert stále niečo vymýšľa 😂

milena866
autor
7. máj 2020

A granulky jej dávam royal Canin pre mačiatka 😏

karolinakr
8. máj 2020

@milena866 to je zlatúšik🌺

zuzudrnda
8. máj 2020

@milena866 uzite si to. Hlada kontakt za maminu. Aj nasa to robila,zial vyrastla z toho. Uz ma 11r a lubi sa cesat,ale hladkat a tulit nie. Odtrpi to zo slusnosti 😄

zuzudrnda
8. máj 2020

@milena866 sprava sa ako cert,vyzera ako maly cert, je to cert ❤😻

karolinakr
9. máj 2020

@zuzudrnda tento ma take čertikovské uši😻