• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plat zdravotnej sestry

19. marca 2016 
Ahojte dievčence.
Ja k tým platom len na okraj-pár rokov dozadu som aj ja za minimum robila sestričku-teraz som vo firme so zdravotníckym materiálom. Hľadala som sestričky s praxou na obchodného zástupcu (mobil, notebook, auto..) a na konkurzoch som sa nestačila čudovať požiadavkám -kaźdá chcela plat minim. 1000 €-vraj tolko zarábajú-podotýkam, že to mal byť iba nástupný-napriek tomu že nemali žiadnu skúsenosť s danou prácou. Plat im bol ponúknutý omnoho vyšší ako sú tie čo tu uvádzate.
Mimochodom už pár rokov v nemocnici nie som a šek z komory mi tiež prišiel. :wink:
17. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,a zaplatíš?
18. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial niekto maká a má výsledky prečo nie? :slight_smile:
18. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som do komory,xi
18. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,to znamena urcite ano,ci no urcite nie
18. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie!!!!
18. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale oni to možu vymahať .... preto sa pýtam,lebo aj ja by som najradšej nezaplatila,ale potom na to doplatím a pošlu možno aj exekutora, to je banda prašiva všetci do jedneho
19. jan 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslis? :unamused: styri roky uz nepracujem ako sestra, ako mozu odo mna nieco vymahatˇ? za tie styri roky som od nich nicnechcela a oni ani nevedeli ze existujem.myslim ze komore dosli penaze, tak sa snazia zastrasit a ziskat co najviac.
19. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som vystudovana ako diplomovana porodna asistenka a mam vzdelanie aj ako vseobecna sestra.Ale nie som v obore.Za ten mizerny plat nebudem denne makat 12 hodin.Teraz pracujem v Mc Donalds dostanem rovnaky plat ako v zdravotnictve a nemam ziadnu zodpovednost,a pracovna doba iba 8 hodin.
19. jan 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
......poradte mi kolko mam ziadat, k platu zubnej sestry,ked robim v ambulancii aj upratovacku?Môj MUDr to vyriesil tak,ze mi dava gastro listky v plnej hodnote 2.80....ambulancia nie je velka,ale kazdy den ju treba umyt a nehovoriac o tom prachu vsade!!!!Viem,ze niektore sestricky nedostavaju za upratovanie nic ,no poniektore viacej ako len tie moje listky.
20. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sestri nerobia ani hovno nezaslúžia si nič ja kde pracujem sa viacej narobia sanitáry, sanitárky.
17. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanitarka ..no vidíš a tam, kde som robila ja bol rozdiel sestra a sestra a sanitárka a sanitárka, pretože je fakt že ľudia sú všelijakí :wink: :wink: Ale spravidla to bolo tak, že tí čo najviac vyskakovali sa najviac flákali a robili hlavne pusou :slight_smile:)A my sme mali na JIS takú skvelú sanitárku,že sme ju brali ako rovnocennú kolgyňu, aj ako svoju mamu (lebo bola od nás staršia).
17. nov 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dostavala plat na ambulancii v cistom 350 - 380 eur mesacne a to som aj upratovala.
12. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prave som bola na nabore pre diplomovane zdravotne sestry do Belgicka, robi to trencianska agentura, boli tam aj zastupcovia z belgickej strany, vyberali si ludi, neskor ma byt 3 mesacny intenzivny kurz holadstiny v trencine, dostavat sa ma 400E mesacne ked sa chodi na kurz a potom do Belgicka. Najpr ako osetrovatelka pokym dostane clovek uznanie kvalifikacie 1-2 mesiace, neskor ako zdr. sestra, plat 1800-2200,-E brutto. Co si o tom myslite?
4. júl 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate nejake aktualne cisla? Idem dnes na pohovor a nemam vobec predstavu, ked dojde rec na peniaze :confused:
23. júl 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka23 ako si dopadla na tom pohovore? mna to bude cakat do roka.. :unamused:
24. aug 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas, neviete nahodou ako je to s platom sestry na polovicny uvazok na smeny? kolko je priblizny plat a ako byvaju asi rozhodene smeny? napr. v UNB v BA? dakujem za kazducke info....
10. mar 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, nikto nic? :frowning2:
12. mar 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je lepšie študovať zdravotná sestra alebo masér ? ktorý odbor? neviem si vybrať :unamused: :unamused:
17. mar 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkaaa123 Uprimne, odbor maser.
24. mar 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@miraska333 masér sa myslí fyzioterapeut? to nie je zlé,ale aj sestra je zaujímavá robota,len záleží kde a akú prácu dostaneš..ak máš v svojom okolí nejaké kúpele alebo niečo podobné,tak skôr to by som zvažovala toho maséra
24. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miraska333 Najradšej by som študovala obidve :slight_smile: ..Ďakujem za radu :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janinah Maserkou mozes byt aj po kurze, ale fyzioterapia sa studuje.Napr.v Piestanoch.Sestra je zaujimava robota, ale po tom, co degradovali odbor vseobecna sestra na zdravotnicky asistent, je treba po 4.rokoch s maturitou ist robit aspon bakalara.Na Slovensku to je od 10 k 5.Platy mizerne a dlho budu.
25. mar 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkaaa123 Kde na skolu chces ist?
25. mar 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám známu, je zdravotná sestra a pracuje v Rakúsku na polovičný úväzok za 1500 EUR. Takže na Slovensku je takáto suma nereálna. Toľko k platu.
25. mar 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zozo111 - ahoj, ja pracujem v UNB BA, ale k momentalnym platom sa vyjadrovat nemozem kedze uz som 4 roky doma na materskej. Ked som pracovala na full time, mala som plat okolo 18 000,- Sk ale to bolo s vikendami, nocnymi, priplatkom za smennost a nadcasmi. A to mam vysokoskolske vzdelanie 2. stupna...a ked som robila uz ako tehotna na jednosmenku, tak som mala 14 000,- Sk :sweat_smile: . Co sa sluzieb tyka, vacsinou sme pracovali jeden den cely, nasledujuci sme mali nocnu, po nocnej volno a zase cely den a tak dokola. A jeden vikend v mesiaci sme mali volny. A ked sme potrebovali mat nejaky den volno, tak nam tie sluzby nejako poprehadzovali ak sa dalo.
@majkaaa123 - ja by som asi tiez isla radsej studovat fyzioterapiu
26. mar 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanushqa85 - tiez by som chcela vediet, ake platy su teraz...
26. mar 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miraska333 PO Stredná zdravotnícka škola Sládkovičova 36 :slight_smile:
26. mar 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkaaa123 Pockaj, ty ides teprva na strednu alebo uz este dalej?
26. mar 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok