Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Platba na Aliexpress

sabiiiiiiiiina
21. jan 2016

Dorý den, na Aliexpresse nie je podporovane platit cez paypal len kartou...A preto sa bojím že ked zadám čislo karty a takéto veci... môžu my vybrakovat učet. Rozmýšlala som nad možnostou že si napr. v ZUNO zaobstaram učet len na tieto platby... Neviem či to je dobrý nápad. Prosim poradte my.... Alebo my poradte iné stránky ktore podporuju platbu cez paypal- podobné ako aliexpress.
Ďakujem.

miku1
21. jan 2016

@sabiiiiiiiiina Ja tam nakupujem a nemala som ani raz problém.

sabiiiiiiiiina
autor
21. jan 2016

@miku1 a akou kartou platiš?

miku1
21. jan 2016

@sabiiiiiiiiina Bežnou kartou. Ja mám Visa.

zdena12345
21. jan 2016

ja som tak raz zaplatila a vsetk preslo v poriadku a je to uz skoro rok a dalsie peniaze mi nezmizli... co ale neznamena ze mozu.
ale co sa tovaru tyka bola som velmi sklamana. kupovala som si semienka kvetov a bol to cisty oser

0silvia0
21. jan 2016

@sabiiiiiiiiina tiež tam bežne nakupujem snáď už dva roky a mám Visa ako @miku1
A s tovarom som bola väčšinou spokojná, ale v niektorých prípadoch kvalita slabšia... Ale také púzdra ma mobily úplne v pohode, handry trocha horšie.

oslo1
21. jan 2016

Ja cez internet nakupy platim iba kreditnou kartou. Ta je poistena, keby mi tovar nedodali, osuskali mi, vybrakovali ucet, tak banka si to s nimi vyriesi, od toho tam ku kazdej transakcii platim poistenie.
V Aliexpresse som nemala ziadne problemy

miku1
21. jan 2016

@0silvia0 Ja som z oblečenia kupovala akurát deťom kostými a tutu sukne a boli super. Inak tam kupujem púzdra na mobil, hodinky, a také drobnosti, a zatiaľ som bola so všetkým max. spokojná 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli