Platené parkovisko. Má byť strážené?

ivuss01
20. aug 2009

ahojte dievcence, minulu sobotu sme sa s manzelom a dcerou vybrali do Bojnic...
spodne parkoviska boli plne, tak sme hladali vyssie, nasli sme nad kupaliskom,pri hrade. jedna pani v budke vyberala parkovne 5 Eur, tak sme zaplatili, a ona nas pustila, nasli sme miestecko pekne pri stromceku, sli sme pozriet zvieratka a po niekolkych hodinach sme sa vratili...
tu nastal problem...z pravej strany na dverach okolo zamku som nasla take 4 kopceky, a nedalo sa mi klucom odomknut auto, co sa predtym dalo...je zjavne, ze sa nam chcel niekto vlamat...nastastie nic neukradli vdaka dvojitemu zamku...
isla som za tou pani, ona samozrejme nic nevedela, ale sa ani nechcela ist pozriet...
nemali by byt take velke parkoviska strazene aspon nejakym brigadnikom?
dakujem za vase nazory,

monkula
20. aug 2009

platené, ešte neznamená strážené...
niekto má lukratívny pozemok, tak zarába....
Ale podľa môjho názoru, by mohli amť aspoň toľko slušnosti, že už keď vyberá také prachy, mal by si najať aj niekoho, kto autá postráži...

ivuss01
autor
20. aug 2009

ahoj monkula, viem, ze platene neznamena aj strazene,
ale my co tu mame parkovisko, tak ten pan co vybera, tak aj chodi pomedzi auta...
ale na takom mieste by som fakt nepredpokladala, ze by sa chcel niekto vlamat do auta, ale preco prave nase, ved tam bolo aj veeela inych aut...
ale na takom mieste, blizko zamok, kupalisko, zoo...
dolu, co mali plno, tak som si vsimla, ze tam boli po dvaja,

monkula
20. aug 2009

vidíš to...a si záleži na majiteľovi parkoviska..
Prečo vaše? možno máte nejakú "tuctovú" značku, alebo si mysleli, že ste bohatí, oni vedia... dôležité je, že vám nič neukradli, i keď oprava iste niečo stojí... 😖

ivuss01
autor
20. aug 2009

😀 😀 😀 prave ze nie, mame Fiat Stilo r,2001, tak preto sa cudujem, ved tam boli i audiny, BMW, a kadejake ine, mladsie, len vsetko malo spz okolo Prievidze...
ale zle je, ze uz mm nenahovorim na ziadny vylet 😠 🙄

monkula
20. aug 2009

tak si asi mysleli, že sa ľahko vlámu... 😀 😀 😅 tie audiny a bavoráky majú alarm pomaly aj v kolesách.... 😀

atrami
21. aug 2009

V Bojniciach je to fakt divné.
Chvalabohu máme alarm. Ale šikovným zlodejom by to asi problém ani to nezabránilo auto vykradnúť.

sirinka
21. aug 2009

platis za to, ze mozes vobec zaparkovat.... 😒 bohuzial, pokial nie je vyslovene napisane, ze strazene, tak platis iba ako keby za prenajom parkovneho miesta.

emily333
21. aug 2009

veru za tie prachy co vyberu mali by niekoho najat aby to aj strazil mne u nas v MI vykradli auto a v nom som mala na sedadlach vsetky papiere ohladom kupy a to som ho mala dva dni 😠 ukradli mi iba radio nastastie

kisska
21. aug 2009

ivuss - poznam ten pocit sklamania. Nam sa pokusili vykradnut auto v nitre pri krematoriu pocas pohrebu... 😠 🙄 A preco prave vase auto? Otazka "sympatii"..., my sme vtedy boli najstarsia sunka na parkovisku a zrejme o to vacsie bolo prekvapenie, ze sme na felicii mali alarm, tak sme skoncili len s rozbitym oknom a nepouzitelnym zamkom spolujazdca. A policajti s tym nic neurobili, lebo hodnota skody nebola nad 6000 😒

Inak neznasam, ked vidim, ze parkovisko je sice platene, ale nie aj strazene...hlavne ked nevedia, co pytat...

ivuss01
autor
21. aug 2009

ahojte, vykraddanie pocas pohrebu, tak to je fakt drzost 😠 zamok spolujazca mam tiez nepouzitelny, policajtov sme nevolali, lebo skoda nie je vysoka, ale ide o ten princip, a ta, co vyberala parkovne...neviem, mozno dobre vie, co sa tam deje...

sirinka
21. aug 2009

hm...mna skor zaujima, ako je to s oznacenim... pred par dnami sme zaparkovali na parkovisku, vyzeralo ako provizorne, lebo cast bola asfaltova a cast iba zatravnena...bolo to v cizi. nikde ziadna tabula ci oznacenie, ze sa jedna o platene parkovisko ani, ze kolko to stoji a zrazu bol pri nas chlapik aj s listkami a ze podme platit 1 euro... okej, to nie je vela, ale podla mna by to malo byt viditelne oznacene....

hasleerka
22. aug 2009

ivuss to bud rada že si tam to auto našla ... niekde som čítala, že ukradli auto z plateného parkoviska ... to už je sila