Stráženie bytu cez dovolenku

zuzkazuzicka31
30. júl 2017
Používateľ zuzkazuzicka31 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzkazuzicka31.

Caute baby. Ideme o tyzden na dovolenku na 15 dni, susedom sice davam kluce by polievali kvety, ale aj tak mam trochu divny pocit nechat vsetko co mame tak dlho bez ochrany.

Rozmyslam nad vyuzitim straznej sluzby, skusali ste to niektora ? Nasla som si recenziu na firmu http://kasprofsecurity.sk, ta sluzba nestoji az tak vela (teda v porovnani s tym co sa vsetko moze stat) ale neviem ci sa na straznu sluzbu da spolahnut.

Ako to riesite vy ?

taanniiaa
30. júl 2017

Pocit budes mat stale 😂my tiez tak nechavame ms zelovmu bratrancovi lebo sa nam stara o psaa o kvety 🌹Zatial vsetko bolo ok.👍V dome vsetko povypinaj povytahuj zo zastrciek teda ja tak robim okrem chladnicky 😂😂😂pozatvaraj okna a uzi si spokojnu dovolenku😊

sasa1310
30. júl 2017

no hlavne nikde na nete nepíšem kedy odchádzame na koľko dní....

sissy27
30. júl 2017

@zuzkazuzicka31 blbý pokus o reklamu... hlavne keď sa tak strašne bojíš o svoj majetok, tak zaves verejne na net, že o týždeň odchádzaš na 15 dní preč 😂😂😂

zuzkazuzicka31
autor
30. júl 2017
Používateľ zuzkazuzicka31 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzkazuzicka31.

Pamatam sa ako som pred 2 rokmi v navale zabezpecovania vsetkeho vypla poistky a ked sme sa vratili, ten smrad zhniteho masa.... 🙂)

natalka13
30. júl 2017

To inak vobex nechosite z bytu? Vykradnut vas mozu aj ked budete hodinku v obchode.

libawet
31. júl 2017
mateson
31. júl 2017

bože, nechať všetko čo máme, tak dlho bez ochrany😉 tak diamanty, zlato, hotovosť odnes do uschovy banke🙂 a neviem si predstavit, čo také treba chránit /televízor, práčku?/. Moment, snáď ešte starožitnosti, drahé obrazy ale nemyslím si, že ludia, ktorí takéto niečo majú, sa pýtajú na koňovi ako to ochránit.Možno sa mýlim.

novana
31. júl 2017

@zuzkazuzicka31, "objednávame si službu u firmy", ktorej tu robíš reklamu.