icon

Platíte za súkromnú MŠ teraz, keď sú zavreté škôlky?

31. jan 2021
avatar
marseillefan
31. jan 2021

áno

avatar
mogaa
1. feb 2021

normálne sa platí, ak nechceš platiť musíš dieťa normálne odhlásiť ale potom je tam riziko že ti ho následne nemusia zobrať späť......treba komunikovať s riaditeľkou, u nás na jar znižovala sumu z 300eur na 180(ale teda deti boli doma)

avatar
obcanka123
1. feb 2021

Čo viem,tak áno. - priatelova sestra platí