Platíte za súkromnú MŠ teraz, keď sú zavreté škôlky?
31. jan 2021
normálne sa platí, ak nechceš platiť musíš dieťa normálne odhlásiť ale potom je tam riziko že ti ho následne nemusia zobrať späť......treba komunikovať s riaditeľkou, u nás na jar znižovala sumu z 300eur na 180(ale teda deti boli doma)

áno