Plavecká čiapka, ktorá netlačí na čele

nikolani
13. mar 2023

Dámy ktoré máte viac skúseností, poraďte prosím plavecku čiapku, čo ma nebude tlačiť na čele a zmestia sa mi do nej dlhe vlasy 😀 chodím s babom na plávanie a vždy ma z čiapky po chvili boli hlava a ešte sa mi aj sťahovať chce v poslednej dobe 🙈

janka_266
13. mar 2023

@nikolani na baby plavanie by som hľadala tie látkové, sú pohodlnejšie 😃

pukina
13. mar 2023

@nikolani a to tam musite mat ciapky? ved mamy sa nepotapaju, to prvy krat pocujem, my si davame iba vlasy do drdola. kazdopadne inak taka ciapka na dlhe vlasy aby bola aj komfortna fakt nie je, ked si hodis do googlu plavecka ciapka na dlhe vlasy tak ti v speci plaveckych potrebach najde, ale ako pisem, stale to nie je nic pohodlne :D

nafka0483
13. mar 2023

@nikolani Mam tuto https://www.decathlon.sk/p/3556-93754_plavecka-... a je perfektna, netlaci, ani neviem ze ju mam a zmestia sa pod nu vlasy po zadok ;)
Len je latkova cize pri ponarani sa vlasy namocia, mne to nevadi.

@pukina My sa s babom ponarame a hygiena pri prevadzke bazena ciapku vyzaduje 🤷‍♀️ A tu co som dala link tak ozaj mi je pohodlna 🙂

micha1linka
13. mar 2023

po pravde ja som ani len netusila napriklad, ze taketo ciapky su ajine ako tie klasicke gumene, takze to je v celku pre mna novinka. co sa tyka toho pre ci vlastne treba, na to su hygienicke normy a pravidla, ktore musia dodrziavat

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_prestastna
13. mar 2023

@nikolani my mame taku sietovu z decathlonu. Silikonova tahala a trhala vlasy

marcellka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
13. mar 2023

@elizabet173 prosím link

abdn16
13. mar 2023

Vsetky gumene tahaju. Ak nechces mat mokre vlasy, tak neviem ci existuje ina moznost. Latkove nie su nepremokave.

nikolani
autor
14. mar 2023

Ďakujem pekne za odpovede a tipy dámy 😊

@nafka0483 látkovú som skúšala, ale teraz kým je zima by som bola radšej, keby sa mi vlasy nenamocili, neviem si s tým mojim krpcom predstaviť ešte fenovanie vlasov :D ale táto čo si poslala sa mi páči viac než tá čo mám, tak na leto si takú skúsim kúpiť, vtedy mi mokré vlasy nebudú vadiť, ďakujem za tip 😊

@pukina veru, musíme, vždy sa s babom ponára aj rodič. Kým sa detom ponarala tvárička len čiastočne tak nebolo treba ale odkedy idú celé pod vodu sa ponarame spolu. Vy na kurzoch ponarate iba detičky?

nikolani
autor
14. mar 2023

@janka_266 cez leto áno, teraz som rada za suché vlasy. Ale súhlasím že látková bola pohodlnejšia 🙂

nikolani
autor
14. mar 2023

@elizabet173 ďakujem pekne za tip, pozriem 🙂 pri tej mojej bolo tiež písané že sa zmestia aj dlhé vlasy, ale asi potom rátali s menšou hlavou alebo co 😂

nafka0483
14. mar 2023

@nikolani Chapem, ja len presusim uterakom, dam ciapku/kapucnu a sadam do auta, parkujeme rovno pred budovou, cize mi to nevadi.

janka_266
14. mar 2023

@nikolani to sa aj ponarate? 😃 veď sní v nej sa nenamocia, pokial nejdete pod vodu.

nafka0483
14. mar 2023

@janka_266 Ano, autorka pise, ze sa ponaraju s detmi. My sa tak isto ponarame.

nikolani
autor
14. mar 2023

@janka_266 to sa aj ponarame 😁 mňa naopak prekvapuje že niektoré nejdete s dieťaťom pod vodu 🙂

janka_266
14. mar 2023

@nafka0483
@nikolani Okej, to som asi prehliadla 😃ja som si kúpila gumenú s gumičkou v tescu, ale už som ich tam viac nevidela 😃