Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
30. mar 2009

tak tak gucz 😀

lucxy
30. mar 2009

sestri a kebyze prileti bocian? 🙂

aniel
31. mar 2009

dobré ránko-ja som bola včera vTTkupovať nášmu Paťkovi oblek v máji bude birmovka.Dostala som typ,že majú výpredaj oblekov a super som nakúpila.Oblek,košela,kravata,ponožky ma vyšli 75eur.

gucz-a potom má človek schunúť

sestri-ale ozaj vymeniť len na chvílu

lucxy-dnes ste tuším spali dlhšie

miresta
31. mar 2009

ahojte kočky, tak my sme chorí....malinká uplne kašel , sople, teploty, tak namiest otoho aby jej to uplne prešlo, sa jej to vrátilo a ešte horšie....takže je hrozne zaplakaná a ja mám nervy...na celý svet. 😠 😀

lucxy
31. mar 2009

ahojte,,,akurat som dala malu spat,,,tak pisem,,,,nie gucz nespali sme dlhsie,,,vecer mi mala zaspala 21,30 a o 6tej rano hore ako hodinky,,,pootom som varila a prisiel moj oco, tak som dako nemala cas lebo sme konecne boli vonku
miresta no dufam, ze malej to cim skor prejde chudatko ☹

gucz
31. mar 2009

lucxy to som sa nepýtala ja ale aniel 😀
inak ahojte. Tak my sme vstávali pred siedmou, som rada za tú zmenu času, mne sa to posunulo a malej nie, takže vstáva narovnako ako pred tým, akurát je sedem a nie šesť. Ale dávam ju spať aj večer neskôr, včera šla tesne pred ôsmou hajať.
miresta chúďa malá, tak nech jej to rýchlo prejde malinkej, a že je uplakaná, ani sa jej nečudujem, keď je choručká, dúfam že bude čoskoro fit
ja som taká ťapa, pred chvíľou som lepila sekundovým lepidlom a tá tuba s ním mi praskla, takže mám polepené aj prsty... 😀 😎

lucxy
31. mar 2009

vidis gucz som si to neuvedomila,,,,a co si lepila? jaj idem upratovat,,,,sa mi nechce a kavu s cajom si spravimmmmm

gucz
31. mar 2009

malá má taký traktor s prívesom a tam môže voziť kravičku a koníka. No a tak sa s tým veľmi hrala, až umomila taký čudlík, za čo sa ten príves pripínal k tomu traktoru, tak som musela nastúpiť ako opravár 😎 , dúfam že to chvíľu vydrží. No a keďže mi pukla tá tuba, tak som zalepila aj MM tenisky, mal tak taký kúsok odlepený

gucz
31. mar 2009

umomila - ulomila
inak aj ja sa akurát dopujem kávičkou 🙂 pôjdem dať uvariť slížiky do polievočky

lucxy
31. mar 2009

oki ja som sa akurat naliala mineralkou takze kava s cajom az za taku pol hodku idem uz riadit konecne som sa zregenerovala 😀

erikas
31. mar 2009

ahojte....ja zrovna tiež popíjam kávičku a chystám sa do fitka,konečne svieti u nás slniečko,mám plný balón prádla,bude do večera posušené

dnes mám voľno,zajtra celý deň v práci,nič moc teda.... 😒

sestri
31. mar 2009

ahojte...

miresta...nech sa maličká rýchlo vyzdravie... 😉

bocian už nepriletí...teraz by som si už na to netrúfla, ja len potrebujem riadny oddych... 😉 ...a vekovo by som musela byť na rizikovom...to už nie je pre mňa...mávam doma kamoškinu dcéru a to mi úplne stačí... 😅

aniel
31. mar 2009

erikas-tak si to odcvič aqj za mna keby som dnes náhodou nestihla

lucxy-ja práve malú kojím a zaspáva asi mala málo na prechádzke,tak pôjdem aj ja upraovať.

gucz-mojej sa to prehodilo,ale mne nie,ja by som spala aj do ôsmej

miresta-čo je to s vami,veď vy ste stále choré?Treba veľa vitamínov.Snáď už bude krajšie počasie a budete môcť byť viac vonku.

dia2006
31. mar 2009

Ahojte vsetky kocky! Tak slavnostne som odovzdala vsetky danove, mala som toho nad svoj ramec - ako vzdy - vzdy si poviem, ze si tolko nevezmem na seba, ale vzdy skoncim rovnako. Takze od zajtra fungujem.
Ani neviem, ci som Vam vobec chybala, vecer si vsetko podrobne precitam a vyjadrim sa /ak to niekoho vobec zaujima 😀 . Ani neviem, ako sa vola, citim sa ako..... ani nemam take prirovnanie. Dnes cestou z danoveho uradu som si dala urobit manikuru 😀 . Zasluzila som si a april bude u mna mesiac zmien.

lucxy
31. mar 2009

ahoj dia to je jasne, ze si chybala,,,,,no chapem ta, ze si toho mala vela,,,,tak konecne mozes zacat pisat,,,ako sa mala?
a co chystas ake zmeny 🙂 a konecne pridaj fotky,,,dobre? 🙂
no ja zacnem konecne od zajtra cvicit,,,,pomalicky,,, 🙂 uz mam aj cinky 😀

lucxy
31. mar 2009

tak ked tu nikoho nie je idem offfffffff 😵 dobru nocku

anaret
31. mar 2009

ahojte, miresta, je mi ľúto zas tá choroba....myslím, že už by bolo konečne načase, aby sa oteplilo, a potom dúfam, že nám to dodá energiu...a bude lepšie...

dia, čo máš za lubom...aké zmeny????

miresta
31. mar 2009

kočky, dík že na nás myslíte. ....dúfam, že to prejde.

aniel - mi papáme veľa ovocia aj zeleninky, aj varím veľmi pestro a zdravo, ale ja neviem, akoby sa nevedela dať dokopy. Z výsledkov krvi má oslabenú imunitu, to je pravda, ale že sa nevie dostať u jedného kašla a nádchy tak to nechápem. A najhoršie, že lekárky nám ani nič nedala na posilnenie imunity...ja som jej sama kúpila kvapky na imunitu.

gucz - no s lepidlom nemám dobré skúsenosti, tiež som raz lepila, takisto mi praskol obal, ale až tak sa mi prilepili prsty, že keď som sa ich snažila rozlepiť tak som si odtrhla kožu....blé, až zabolelo teraz 😝

anaret, lucxy, sestri - ďakujem že na nás myslíte tiež.

Dúfam, že vám všetkým je už lepšie. Ja akurát som dopratala byt, lebo sme mali dnes návštevu. manželových kamarátov, boli oslaviť meniny, tak som poodpratávala. A moji miláčkovia už spinkajú

Zajtra idem s malou k lekárke, a tiež mám mamku v nemocnici, takže zajdem po ceste už aj tam....ukážem sa až večer. papa 🙂

aniel
1. apr 2009

miresta-mamine skoré uzdravenie a už je tam nejak dlho?Malej skús prevariť vodu a daj do toho med s citrónom a ešte teplé nech to pije.Na moje baby to začalo zaberať a hlavne teraz na Danielu,keď mala kašel a nemala hlas alebo sa skús pozrieť na ten e-mail,čo som ti poslala o tom mede.

lucxy-aj mne dnes konečne napísali,že mi posielajú tie DVDčka na cvičenie,tak začnem už aj aerobick.

dia-aj ja som zvedavá čo za zmeny chystáš.

gucz-a tatino má dúfam výsledky OK

sestri-neboj zvládla by si to ja som tiež bola na rizikovom

laluchova
1. apr 2009

ahojte nemáte niektorá knihu v el.podobe s 90 dnovou diétkou???díky
zanetaharkotova@azet.sk

aniel
1. apr 2009

ja ti ju pošlem

laluchova
1. apr 2009

díky...
aké máte skúsenosti???

aniel
1. apr 2009

máš to poslané 😉

laluchova
1. apr 2009

prišlo díky

aniel
1. apr 2009

tinaa-občas nakukni a napíš ako sa máš 😉

gucz
1. apr 2009

dobré ránečko 🙂 , nemám nič nového, len som Vás chcela pozdraviť 😉
aniel hej tato mal dobré výsledky, je to ok

erikas
1. apr 2009

ahojte kočky 😉 dnes zarezávam do večera v práci,u nás je zase pod mrakom,ale nie je zima

dia 😎 konečne si môžeš troška oddýchnuť,dúfam,že sa skoro ukážeš 😀

aniel,lucxy....príjemné zarezávanie pri DVD 😀

aniel
1. apr 2009

erikas-dík,podobne v posilke a neprežeň to.

baby ,kde ste všetky? 😠

gucz
1. apr 2009

čauko bambulky, že kde ste??? 😕 však konečne vyliezlo slniečko, tak sme boli celé poobedie vonku, boli sme aj s trojkolkou, potom s káričkou a bábikou a nakoniec aj s odrážadlom. Malá je úplne vo vytržení, tak behala ako divá hore dolu, potom sa k nám pridala jedna maminka tiež Renátka s dcérkou Vikinkou, bývajú vo vedľajšom vchode, tak sme pokecali, aj malé sa vybehali. A od včera vie malá nové slovo "Kameň" kamene sú u nás teraz veľmi obľúbené, hlavne keď ich hádžeme do kanálov.... toľko náš denný report 😎

anaret
1. apr 2009

ahojky, aj ja sa teším, že je dnes lepšie, dúfam, že to pár dní vydrží... inak nič nové...