Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
1. apr 2009

ahoj baby, tak konečne mám trochu kľudu .

Boli sme dnes u lekárky, tak malinká ma bacil streptokok( neviem ako sa to píše) , tak som z toho smutná, lebo že sa to zdlhavo lieči a k tomu ten kašel, je chuďatko moje uplne zničené. Tečú jej neustále sople, asi ju bolí aj hlavička, a padá z nôh. No mám dosť. K tomu strážim aj neterku, lebo sestra už nemá žiadnu dovolenku a musí do práce. Tiež som bola u mamky v nemocnici, ona má veľmi zhoršené výsledky štítnej žľazy, tak jej tam robia plno vyšetrení, ale inač sa má fajn.

Ja som už uplne tiež vyšťavená a aunavená, tak dúfam, že bude čím ďalej tým lepšie. Len nech ja neochoriem.
Idem v pondelok s malou na imunologiu a v stredu na gastro, že ten kašel môže mať spoločné niečo so žaludočnou šťavou. Tak uvidíme.

Držte sa všetky, ukážem sa zase ajž zajtra večer, papa

aniel
1. apr 2009

Bóženko,miresta to máš ,ale kolobeh s tými lekármi .To mi je fakt ľúto,ja som sa tak nabehalasdeťmi ,keď boli menší a každý rok sme chodili do ozdravovne.To bolostrašne vyčerpávajúce,viem čo to obnáša.Budem držať palčeky ,aby ste sa z toho rýchlodostali.

miresta
1. apr 2009

aniel - dík, hej akurát sme dnes s maminou o tom hovorili, ale vravela, že vtedy ešte neboli také choroby ako teraz. bude dobré 😉

aniel
1. apr 2009

moju mamu operovali na štítnu žlazu,už ju mala moc veľkú a z toho môžu byť dosť vážne zdravotné problémy.

sestri
2. apr 2009

dobré ráno kočky....dnes som tu skoro, mám voľno a idem na preventívku k obvodnej...a potom hor sa upratovať byt...ale budem sama doma a to si riadne užijem...
miresta...daj si pozor a dopuj sa vitamínmy...ty si silná a zvládneš to...nech sa malinká aj mamina dajú čo najskôr do poriadku 😉
idem si vysušiť vlasy,umyť zuby, poľudštiť sa a hor sa do mesta...

aniel
2. apr 2009

sestri neprežeň to 😉

erikas
2. apr 2009

ahojte 😉 dopíjam kávičku,pračka fičí a ja sa idem pomaličky pustiť do okien,dnes mám v pláne aspoň na 2 izbách

okolo obeda idem s maminou na taký Veľkonočný bazár,chceme ešte nejaké veci na výzdobu bytu,poobede do fitka a večer do práce 😝 dnes mám narváno 😀

sestri uži si voľný deň
miresta skoré uzdravenie mamine aj maličkej,veľa skús oddychovať..aj keď je to skoro nemožné

aniel,gucz,lucxy,dia,anaret 😵 pekný deň večer si Vás počítam..teda ak budem mať čo 😀 😀

lucxy
2. apr 2009

ahojte,,,vcera som tu nebola dako som nestihla,,,,teda dako nestiham nic,,,, 🙂 tiez sa jej spustil trosku soplik znicoho nic,,,,potom sa ukazem cez obed 🙂

gucz
2. apr 2009

erikas že narváno 😀 😀 😀

dobré ránko
u nás je prekrásne slnečno, tak luftujem ako o život, normálne ma pochytil prílev energie, tak som už aj skrine prebehla prontom, aj dvere.... a asi tiež umyjem nejaké okienko, snáď mi to víde.

aniel prišiel Ti ten email? pozerala si to?

miresta máš toho dosť, len čo je pravda, posielam Vám pozitívnu energiu 😉 , na tej imunológii robili malinkej krvné testy? Dali jej aj nejaké lieky? Ja som chodila volakedy so sebou, vybrala som asi troje rozličné lieky a pomohlo mi to, ak nerátam nádchu, tak od vtedy som ani nebola chorá 🙂

sestri aj ja by som prijala voľný byt.... to by bolo žúžo

lucxy čo porábaš?

lucxy
2. apr 2009

cau gucz no nenudim sa,,,nestiham pri tejto mojej malej nic,,,,chystam sa do lidla pojdem s mojim ocom na aute,,,,unas je krasne tak potom sa ukazem 🙂

aniel
2. apr 2009

MM je dnes doma,tak asi vybehneme s malou na Červaný kameň troška vyluftovať

gucz-
prišiel

sestri
2. apr 2009

no tak ja mám preventívku za sebou, vraj mám ukážkové EKG...idem kamoške zafarbiť vlasy a potom sa skočím objednať na melír. je tu jar, treba sa zosvetliť....musím sa poradiť s kozmetičkou, čo s kruhmi pod očami...vyzerám ako strašidlo
užívajte si jar...budúci týždeň sa má ochladiť...u nás dosť fúka, okná si nechám na zajtra

gucz
2. apr 2009

tak už som aj ja dačo porobila, umyla som všetky okná na byte, a čo je úplne divné, celkom ma to aj bavilo a aj mi to rýchlo išlo, keď je tak pekne. Akurát malá mi pri tom "pomáhala", ale dalo sa. Boli sme aj vonku chvíľu, Laurika ani domov nechcela ísť. Teraz je už uložená hajať, tak mám chvíľku kľud.

aniel
2. apr 2009

aj ja som sa snažila uspaťSofinku,ale bráni sa

gucz
2. apr 2009

ja neuspávam 🙂 , ja ju picnem do postieľky a nech si robí čo chce, ale ona takmer vždy pekne zaspí.

sestri
2. apr 2009

ja som umyla 2 okná a zajtra ďalšie 2...zajtra budem aj vysávať...dnes som dosť rozlietaná...

veselica
2. apr 2009

ahojte babule, mohli by ste mi prosim vas zaslať tu super dietu 🙂 dakujem velmi pekne

sestri
3. apr 2009

ahojte...to tu nik od včera nebol?....čo sa deje?...viem že bolo super počasie...ja som sa sem večer nedostala, môj manžel sa hral....dnes idem na melír, som zvedavá, potom urobím foto a vymením si...ako sa máte?

miresta...ako malá?...snáď je lepšie... 😉

sestri
3. apr 2009

veselica...musíš poslať mail.

gucz
3. apr 2009

dobré ránečko 🙂
sestri na foto som zvedavá

lucxy
3. apr 2009

caute,,,no dako ste toho malo popisali,,,,ja este nemam umyte okna,,,doobeda som bola na tom vybrati stichov v nemocnici,,,,vraj tak min. mesiac sa to bude hojit,,,akurat som si spravila kafe a caj,,,,vcera som si konecne kupila rifle ktore mi sadli,,,,pretoze teraz robia take kratke bedrove ze az,,,sa zohnem a vsetko mi bude trcat 😖 to nieee
dneska je vonku krasne,,,, 😎
no a ani ja neuspavam malu coste zase uz nie som otrok,,,,je dost velka teda ja ju neuspavam od 13 mesiacov,,,vtedy som si povedala, ze dost,,,,,,,jaj toto obdobie trucu je fakt narocne

erikas
3. apr 2009

ahojte,ja som okná už zvládla,teraz som dovešala záclony 🙂 zbožňujem tú čerstvú voňu v byte...

sestri ja idem tiež o druhej kaderníkovi,som zvedavá,ževraj je výborný,síce aj dosť drahý a trošečka teplučký 😀 😀 😀 aleee to sú najlepší kaderníci tak sa celkom vytešujem na zmenu........

lucxy aj ja som si objednala z netu a celkom mi sadli až som sa divila,sú pod kolená,ale bedráče,našťastie elastické,tak si ich vyťahujem až pod pazuchy 😀 😎

gucz
3. apr 2009

čaute herečky 😉 ,
tak som sa vrátila s MM z nákupu, boli sme v Tescu a vééééľmi som vytešená. Majú tam výpredaj handier, lebo im prišla nová kolekcia, tak som kúpila malej dvoje nohavice, také tenké na jar (s pančuškami) i leto. Jedny sú zelené a druhé také ružovooranžové... neviem ako sa tá farba volá, ale sú krásne a stáli 145 korún kus. No a ešte sme tam kúpili aj neterkám vo výpredaji tričká po 3€. Odložím ich a dostanú to k narodkám, už som sa rozhodla, že im nebudem kupovať somariny. No a ešte som aj malej kúpila kaše na večer, tiež zlacnené lebo mali pokrčené krabice, aj takého maca čo svieti v noci, to odložím k narodeninám, keď pôjde sama do izbičky, aby sa nebála. Toho maca sme pozerali už v zime ako pod stromček, ale vtedy stál vyše 1200 korún, tak sme ho vtedy nekúpili a teraz vyšiel 400. Tie handričky odfotím a hodím do albumu. Inak aniel ak máš čas, tak tam vybehni, mali aj topánočky zlacnené aj teplákové mikiny, aj riflíky, aj tepláky, proste rôzne veci, ale z každého už len po pár kusoch. Aj krásne miminkovské vecičky

gucz
3. apr 2009

tak som to hodila do albumu, zajtra to vymažem. 😎

aniel
3. apr 2009

gucz-pekné

sestri
3. apr 2009

ahojte...fotila som sa sama, tak to je hrozné, ale kašlať na to...z melírom som spokojná...dnes idem k Riane aj s Tinkou...trošku vypadnem z domu...určite si všetky užívate krásne počasie vonku...len sa vetrajte 😉

veselica
3. apr 2009

sestri zabudla som, e-mail? ajwett@centrum.sk. dakujem velmi pekne, pekny vecer

anaret
3. apr 2009

ahojte, ja si práve predváram guláš, lebo zajtra chcem umývať okná...
dnes som sa bola prihlásiť na kurz angliny, robila som testy na zaradenie podľa úrovne, no akosi divne vyšli, lebo ma zaradili do takej skupiny, že keď som zbadala tú učebnicu, povedala som si, že som v špatnej skupine...ale nezdupkala som, povedali mi, že začínajú aj ľahší kurz, tak že by som mohla potom prestúpiť k nim...tak uvidím...
v pondelok by sme mali začať...

miresta
3. apr 2009

ahoj kočky, ja vám chcem len napísať, že nám je už lepšie.

Malinká celkom jej to pekne prechádza, z druhho výteru sa ukaázalo, že streptokok, je preč len má bacil, podobný chrípke, bez teplôt. A krásne spí dlho aj cez deň, napr: dnes od desiatej do druhej, tak jej to pomáha k uzdraveniu. A myslím že do Veľkej noci bude určite fit, a bude nás nahaňať s prútikom. 😀

Mamka je už tiež doma z nemocnice, ale nie je isté či sa tam nevráti.
No a ja , mám dosť zo všetkého, všetko ma bolí, ale bude dobre.

Ďakujem všetkým že ste na nás mysleli a gucz, tebe aj za energiu. 🙂

Zajtra sa určite ozvem aj cez deň, papa . dobrú nocku,. 😉

gucz
4. apr 2009

Dobré ránko
miresta to som rada, že je Vám už lepšie, tak prajem skoré zotavenie, aby ste si tú šibačku krásne užili.

idete dnes voliť? My by sme zasa mali byť celý deň preč, tak sa tam zastavíme (ako na obecnom úrade ) keď pôjdeme do Trnavy. Dva týždne dozadu som nebola, keď mi vtedy bolo zle, ale teraz chcem ísť.
Inak aj u Vás bolo včera poobede tak teplo? Vybehli sme s malou von, ja som mala letné tenké nohavice, tenké tričko a mikinu a myslela som, že sa fakt uvarím, na slnku bolo 31 stupňov, v tieni mohlo byť asi 20. Ale prežila som 😀 , malá sa mi začala vonku plieskať o zem, lebo nechcela ísť preč z prostriedku cesty, tak sme šli domov. Toto obdobie vzdoru by už konečne mohlo aj prejsť