Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
20. máj 2009

cau gucz tak moja sa zobudila 5,30,,,,,vsak ju das trosku skorej spat 🙂

gucz
20. máj 2009

však ona šla spať normálne, akurát si MM nevypol budík inak by spala aspoň do pol siedmej. Ale dám ju teraz na obed o pol hodinku skôr, teda ak sa nezabudneme vonku. V ten deň čo sme prišli z dovolenky spala 3 hodiny, inak spáva len dve vždy, tak by aj dnes mohla potiahnuť, to by bolo super

čo ideš variť?

lucxy
20. máj 2009

mam navarene kura+ryzu s cibulkou a sampionmi+hovadziu polievku
ale ja si dam mozarelu + zeleninu a vyvar 🙂

simka9122008
20. máj 2009

Ahojte baby ja varím hrachovú polievku a tofu na zeleninke

sestri
20. máj 2009

ahojte....ja idem dnes na palacinky na obed...
robotníci u nás začínajú robiť denne o 6h, tak máme pekný budíček, ale tento víkend si užijem v Blave, normálne sa teším...
doma sa to dá, asi komunikujeme spolu lepšie ako predtým, je to také iné, ale nie sú žiadne problémy...som zvedavá dokedy bude klud...budúci mesiac by som chcela podať, ale bojím sa aby to nevyšlo na prázdniny, cez dovolenku...rozmýsľam, že by som to odložila po prázdninách.ešte uvidím.
malej som sľúbila, že ju zoberiem na týždeň do Blavy, už som to aj naplánovala...pobeháme všetko a všetkých, pôjdeme aj liezť na laná na Kolibu.to je tak na mňa... 🙂 😎

dia2006
20. máj 2009

Ahojte, mm vcera robil bazovy sirup, neviem, co ho to napadlo. Skoro som odpadla, ked
som prisla z roboty. Ale mala sa nedala nachytat, hned to komentovala, ze to nie je dobre
a nie je to pupava /to vola rajec ten ochuteny bylinkovy/.

gucz
20. máj 2009

čaute tak sme konečne doma, boli sme s malou na ihrisku, ani mi domov nechcela ísť, revala celou cestou domov.... 😝
taká bola od piesku až za ušami, tak pred spaním som ju ešte musela aj osprchovať komplet

ja neviem čo mám uvariť, pre malú mi ostalo rizoto, zeleninkové, a pre nás..... Asi spravím cestoviny a k tomu omáčku s mäsom z polievky...

sestri ak hovoríš že spolu komunikujete normálne tak ja by som podala až po lete... ale samozrejme je to na tebe ako sa rozhodneš, ako bude tebe lepšie. A na tej Kolibe v Blave je nejaký športový areál či čo, keď tam pôjdete na laná??? ja som tam ešte nebola, tak neviem.... Išla by som pozrieť aj zoo do Blavy, len neviem kedy

lucxy
20. máj 2009

no aj ja som bola smalou na piesku ale dlho sme tam nevydrzali pretoze sato nedalo vtakom teple este tam aj slnko riadne prazilo ,,,no a tiez som ju vykupala takze poobede uz piesok nehrozi bllleee vsade sa to lepi
tak obedik spapany idem si spravit kafco 🙂

gucz
20. máj 2009

lucxy u nás trošku pofukuje (ako vždy) tak nám horko nebolo, dokonca mala malá tepláky. Ale to kafe je výborný nápad, idem si aj ja jedno zaliať, mňam

sestri
20. máj 2009

ahojte...hej je tam veľký areál, je to aj na nete...myslím lanové centrum ZSE...sú tam aj boby...môžu tam loziť malé deti a samozrejme dospelí, tí majú 3 trate, podľa obtiažnosti.

aniel
20. máj 2009

čau gucz- aj tvojej všetko naj.Môžeme niekedy,ale zatial neviem kedy.Na notebouk dávaj pozor.

lucxy- aj si začala s 90dňovkou?

baby všetky vás pozdravujem ,ale nestíham písať ,tak aspoň čítam 😉

lucxy
20. máj 2009

aniel hej zacala,,,,ale neviem ci 90dnovka mozno 30dnovka uvidime,,haha
a ked citas tak aspon posli smaila 😵

gucz
20. máj 2009

ahoj anielik, som rada že si sa ozvala 🙂

no na malej je už vidieť že ráno tak skoro vstala, navečer bola unavená a teraz sa tu vála s dudlom v puse po zemi. idem ju hodiť do pyžamka a do hajan 😔

lucxy a ako? nie si hladná???

anaret
20. máj 2009

sestri, asi to bude ťažké, ale skús zatiaľ nepodávať a uvidíš, či sa to časom nespraví...

gucz, ste zlaté na fotke...

lucxy, aj ja som na pochybách, či ísť na diétku...myslela som, že od 1.6, ale neviem, akosi sa mi do toho nechce....

gucz
21. máj 2009

dobré ránečko, pomaly mi dopiera práčka a tu stále nikoho 😕 😕 😕
anaret diky 🙂

simka9122008
21. máj 2009

Ja som tuuuuuuuuuuuuu, práve tiskam do hlavy ovocie 😀

lucxy
21. máj 2009

caute ja som isla skoro rano do lidla smalou kupit jej sandalky,,,tak som nakkupila este aj dynu tak sme si prave dali mnammm,,,no a idem na chvilku vonku mala chce ist s kolobezkou a potom rychlo navarit

simka9122008
21. máj 2009

no ja som ešte toho roku melón nejedla, musím skočiť na trh čo tam majú

lucxy
21. máj 2009

simka je fakt dobry,,,bol taky mensi tak som zobrala a kilo 17,70 v sk

simka9122008
21. máj 2009

no super aj u nás majú v obchode, no nechcem risknúť, či je fakt dobrý 😒

gucz
21. máj 2009

čaute kočky aj my pádime von s odrážadlom, je fakt krásne

miresta
21. máj 2009

ahoj kočky, tak ja vám len ticho závidím, že idete von. My sme choré už od víkendu, a ja keďže nemôžem brať žiadne lieky, tak trpím, a nechce sa to polepšiť, len sa to zhoršuje. Malá nie je na tom až tak zle, ale bojím sa že sa chytí odo mňa a bude zle.

Inač žienky, manžel akurát včera kúpil melón 6,5 kg a je fantastický.
Tak si užite deň. papa

miresta
21. máj 2009

gucz - čítala som dozadu stránky, a pýtala si sa čo je malinkej. Tak mali sme obidve cez víkend teploty až do 39°C, teploty zmizli a tečú nám sople, a kašleme ale tak hnusne sucho. A ja k tomu nemám hlas a hrozne ma bolí hrdlo. Lekárka povedala, že to je teraz taký vírus. Malej robili aj CRP, a nič neukázalo, tak som rada, a dnes mám volať výsledky z výteru, tak ešte potom napíšem. 😉

Inač bazový sirup milujem aj ja. Hoďte vaše recepty ako robíte. Ja neviem či stihnem keď som taká chorá, ale v sobotu by som už chcela ísť na chatu a urobiť. 🙂

miresta
21. máj 2009

gucz - fotky sú krásne, inač ten domček vyzerá super. Len mi sme malej teraz kúpily Laptop, tak neviem, ale pozrieme a možno na DD kúpime.

simka - krásne fotky s deťúrencami. Boli ste na ihrisku pri Astórii? My sme tam boli v pondelok chvílinku, keď sme šli od lekárky, no veľmi sme sa nepohrali, lebo tam akurát boli také drzé väčšie detská. Ale nevadí, nabudúce. 🙂

simka9122008
21. máj 2009

Nie, my tam nechodíme, prečo?

miresta
21. máj 2009

simka - no lebo fotky čo máš v albumčeku, vyzerajú akoby boli od tamať, ale ihriská sú asi teraz tie nové realizované rovnako. 🙂

simka9122008
21. máj 2009

No my zatiaľ chodíme na ihriská tu pri nás, máme ich 2, to pri Astorke je dosť od ruky a neprídete v pondelok o 15.00 na Aničku?, mrkni košičanky

gucz
21. máj 2009

čauko
miresta tu je recept na ten bazový sirup ako ho robím ja http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14271&use...
dúfam, že sa skoro uzdravíte a budete dlho zdravučké. My sme nakoniec ani vonku neboli, ako sme vyšli, zbadala nás kamarátka čo býva oproti a zavolala nás na kávu. Tak sme šli, má synčeka mladšieho od našej, tak sa spolu chvíľu hrali, moc boli podarený. Teraz malá už spinká a ja idem upratovať.

miresta
21. máj 2009

simka - hej čítala som aj Košičanky, dúfam, že budeme už zdravé. Lepšie povedané hlavne ja. Malinká je na tom lepšie. Ak budeme určite dojdeme. 😉

gucz - dík za receptík. Ja som ho naposledy robila asi pred 8 rokmi a to už nepamätám. 😲 No aspoň ste neboli na tej páľave. Ja som len zbierala šaty z balkóna a mala som dosť, 😝

gucz
21. máj 2009

miresta dúfam že Vám bude sirup chutiť, teda až by si ho robila. Inak mi nikdy nechodíme s malou von cez obed, domov ideme najneskôr o jedenástej a poobede ideme von až po tretej. Aj dnes sme boli od štvrť na štyri takmer do šiestej. Bolo krásne teplúčko, malá mala len šatky, plienku, ponožky, sandálky a klobúčik samozrejme. Nastriekala som ju 30-tkou faktorom, takže ani ružová nieje od slniečka. Akurát som jej stále ponúkala piť, inak mi toto počasie vyhovuje, bolo u nás dnes 29 stupňov

dnes som malej dala dolu z postieľky jednu stranu, tak som zvedavá ako to dopadne. Už tú bočnicu raz mala dolu, ale vymýšľala, tak sme jej to dali naspäť. Ale bolo to krásne keď poobede prišla vyspinkaná so kuchyne a povedala ahoj mamina a bola taká ružovučká a otlačená, hneď som ju vybozkávala 😉