Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
31. aug 2009

sestri takže bolo super 🙂 , som rada že ste si to užili, aj ja by som rada niekam vypadla, ale to si ešte riadne dlho asi počkám 😀
žeby som sa aj ja pridala k žehliacim kočkám večer??? a možno aj hej, MM má poobednú a keď malá zaspí tak sa asi pridám.

miresta žiješ?
aniel už ste domenka z dovolenky??? ako bolo???

anaret
31. aug 2009

simka super, drž sa, aj ja by som mala schudnúť, ale sa mi do toho nechce...
malý sa zasa teší do škôlky, chcel ísť už dnes, musíme nachystať veci...

gucz
1. sep 2009

Dobré ránko
ešte spinkáte???

lucxy ako sa má Laurika, čo ten prštek?

simka9122008
1. sep 2009

Ahojte, ako kočky, čo máte nové?

lucxy
1. sep 2009

caute,,,,prstek sa jej hoji,,,,mala ide zajtra do skolky,,,ajeje,,,,uz teraz ja mam stiahnuty zaludok

simka9122008
1. sep 2009

Lucxy no mi hovor, mne ešte stále nedochádza že malý je od zajtra prvákom 😲 😝

lucxy
1. sep 2009

no jaj som zvedava, ze co bude,,,,,

lucxy
1. sep 2009

no pracka mi zase perie vcera som este do 11tej vecer zehlila,,,,ani som nevedela, ze uz vcera pustili panelak

simka9122008
1. sep 2009

Mne zase včera bolo tak blbo, že som navštívila wcko a potom som ležala na posteli ako kopa nešťastia 😝

lucxy
1. sep 2009

pockaj simi za chvilku to budes prezivat aj pri malej

simka9122008
1. sep 2009

Veru, už o rok 😲

lucxy
1. sep 2009

inak ja sa tesim, ze uz nebudem doma len aby si mala zvykla v skolke,,,,a ja si hladam pracu,,,,takze tak,,,,

gucz
1. sep 2009

lucxy neboj určite si zvykne, možno bude na začiatku plakať, ale určite jej bude medzi deťmi dobre. Aj ja by som rada dala malú na rok do škôlky, ale pochybujem že mi ju tu zoberú keď budem na materskej, tu je maličká škôlka pre dve dediny... Ale skúsim ju na jar zapísať a uvidím.

simka takže z Peťka bude veľký školáčik 🙂 , potom zajtra napíš ako bolo 1x v škole, som zvedavá. Pamätám si, že mne sa môj prvý deň v škole veľmi páčil, bola tam so mnou aj mama, ale druhý deň mi už bolo aj smutno za mamou v tej veľkej škole, ale len kým som neprišla ráno do triedy. Mali sme veľmi dobrú "súdružku" učiteľku. Tak dúfam, že aj Peťko bude mať dobrú pani učiteľku 😉

sestri
1. sep 2009

ahojte....tak zajtra bude škola...Tinka sa už teší...dnes idú ku kamošom do záhrady, ja budem doma, je mi divné správať sa ako kompletná rodina, keď sme rozvedení, aj keď spolu vychádzame...budem oddychovať...dostala som o 5 dní skôr a je mi dosť zle...to asi urobili tie Piešťany...

anaret
1. sep 2009

ahojky, aj malý sa teší do škôlky, dnes som bola u babky upratovať, v piatok jej majú dávať plastové okná, tak som upratala čo sa dala, aby sa mnoho nezaprášilo a mala som čo najmenej upratovať... len mám problém zohnať nejakého schopného maliara, čo by to rýchlo omaľoval...

gucz
2. sep 2009

ahojček ako v škole? ako v škôlke???
u nás je krásne, ukazuje mi 23 stupňov, takže super počasie (aspoň pre mňa). Umyla som v obývačke okno a asi umyjem aj v kuchyni keď malá zaspí. S jej asistenciou je to o držku 😀

lucxy
2. sep 2009

no tak mala to celkom zvladla,,,doniesla som ju tam o 9tej a o 11tej som prisla a pani kucharka mi vravi, ze nemam ist do triedy ze aj papa,,,ze im povedala ze aj ona chce papat,,,lebo este som nemala dojednane obedy ani ranajky,,,,takze celkom v pohode,,,,to som rada,,,,no zajtra idem ku zubarke tak beriem aj malu ,,,,a este nespi vymysla a mna tu nervy beru

gucz
2. sep 2009

hmmm lucxy s tými nervami, aj ja mám, na nervy som dnes..... Ani neviem pre čo, len už som na konci so silami, zasa ale tri dni som stále unavená, ráno skoro vstávame, cez obed rýchlo dačo upratať, večer padnem na gauč ako mrtvola a ako začne nejaký film či seriál, tak v momente spím. Dnes som si aj ľahla cez obed, ale samozrejme ako vždy som začala zaspávať tesne pred tým ako malá vstala. A ešte chytám depku aj z domácnosti. Mám pocit že nič iné nerobím ako upratujem a aj tak je tu večne bordel. Drahému to absolútne nevadí (ako neporiadok, hlavne že má kľud), malá zasa rozhádže všetko komplet 5 minút po uprataní..... som hotová. Viem povieš si že však nech sa na to vybodnem, lenže keď sa potom niekto ohlási na návštevu tak narýchlo upratujem a pripadám si ako blbec. Ešte aj malá do toho, pekne chodila cikať aj kakať na šerbel a teraz ako sa ochladilo, tak keď jej dám tepláky má pocit že má plienku a s kľudom pustí aj do gatí. Dnes sa dokadila do gatiek.... 😖 ....

no dosť depky, som rada, že sa tvojej Laurike páčilo v škôlke, to je super. A čo ideš k zubárke??? bolí Ťa zub?

anaret
2. sep 2009

gucz, kľud, nenerváč sa, bude aj horšie....uvidíš, keď sa Ti narodí malé, bude riadny chaos....teraz vydrž, buď kľudná, vychutnávaj si tehu, čo ak je to posledné.... ale hlavne pokoj, aby bolo všetko o.k.... raz, keď malá vyrastie Ti to všetko vráti a bude upratovať ona...

anaret
2. sep 2009

Timko v škôlke v pohode, veď dnes už išiel štvrtýkrát po prvýkrát do škôlky, je starý mazák, tak ho nič nevyvedie z rovnováhy... pani učiteľky tiež pozná, tak čo....

a kde je aniel???? a miresta??

lucxy
2. sep 2009

gucz to iste aj ja mam,,,takze nie si sama teraz ked sa tu pozriem po byte tak ma chyta total amok,,,,normalne som zacala aj zuvacku zut od nervozity,,,,ani mojemu nic nevadiiii,,,, 😠 😠 😠 ale to uz je o inom ze?
my sme poobede boli s malou na stretku boli sme 4baby zkonika,,,,tak bolo super,,,,dala som si kofolu a male pivo,,,,teraz sa mala vyziapala a uz spi ,,,neriesim nemam nato uz nervy,,,,,
vies co zo soboty na nedelu ma ti zacal boliet zub o pol 3tej rano,,,o 6,40 som vstala stym ze vzube mi tak trhalo dotoho ucho a tlaky vhlave sadla som si do kuchyne prehltla tabletku a pol hodinu som sedela a revala ako tuk co mi to tak drmalo v hlave,,,,po tabletke mi to preslo,,,ale oco ide ku zubarke takze pre istotu idem nech mi to tam pozrie,,,moje zuby su ty kokso v rozklade,,,ako sa narodila mala,,,,
potrebovala by som ist do dakeho salonu nech ma tam porobia 😀

lucxy
2. sep 2009

idem si uvarit kukuricu 😝

simka9122008
2. sep 2009

Lucxy z toho zubu nezávidím, viem čo to je, prežila som to 😝 😝 😝 , skoré uzdravenie

gucz
3. sep 2009

fúha, tak nič moc s tým zubom, dúfam že sa Ti na to pozrú spravia a už nebude bolieť. Ja som sa poobede skludnila, malá bola dobrá, akurát navečer sa začala nezvyčajne skoro ukladať spať... tak som jej zmerala teplotu a mala trošku zvýšenú. No a chúďa teraz ráno sa zobudila a hneď o šiestej mala 37,7, tak som zvedavá čo bude nasledovať. Má lesklé oči, taká je kľudnejšia, ale zasa ju sem tam aj motá. Ale nič iné jej nieje, žiadny sopel, kašel ani hnačka, tak neviem čo sa z toho vyklube. Keď som sa jej spýtala, či ju niečo nebolí, tak ukazovala na hlavu a čelo, ale to má asi z tej teploty. Dúfam, že to nebude nič vážne, že ju nechytia také horúčky ako mala na jar. MM má poobednú, tak tu s ňou do desiatej večer budem sama ☹ . No a k doktorke neviem či má zmysel ísť, najskôr zajtra, však by dnes asi aj tak nič nezistila, nie???

gucz
3. sep 2009

kde ste všetky??? malinká mi už spinká a tu nikoho...

simka9122008
3. sep 2009

Ahojte ja som doobeda varila a pratala, no a teraz si vychutnávam ticho
Gucz ako je malej a druhé bábo už kopká?, čo to bude?
Lucxy ako zub, ešte bolí?

lucxy
3. sep 2009

caute,,,ja som uz doma,,,,od 12tej,,,,nie zub ma praveze znicoho nic zacal boliet,,,nerobili mi snim nic,,,skusala mi ze ci reaguje teda ci nie je mrtvy,,,,ak by to este robilo tak ho mi pravdepodobne vyplnia ci co,,,,no a ze dole sa mi prerezava zub ani o tom neviem 😅

gucz
3. sep 2009

čavec
malá má stále teplotu, pred obedným spaním mala 38,3, teraz neviem, odmeriam jej až večer, lebo pri meraní teploty reve ako o život. Je taká kľudnejšia, pozerá rozprávky. Fakt neviem čo jej je, aj sa pekne naobedovala, aj normálne kaká aj ciká, nekašle ani nesoplí, pýtala som sa jej či ju niečo nebolí, či náhodou uško alebo čo, ale ukazuje len na čelo, aj to len sem tam. Tak zajtra asi zoberiem k doktorke moč pre istotu. No a drobček už kopká, začalo kopkať tak slabunko na začiatku 18teho týždňa, potom bola pár dní pauza a teraz kopká silnejšie. Neviem zatiaľ čo to bude, mne je to v podstate jedno. MM túži po synčekovi, aj starí rodičia po vnúčikovi, ale ja sa poteším aj druhému dievčatku ak by bolo. Teraz v stredu by som mala ísť na ultrazvuk, ale ak bude to malinké po Laurike, tak sa aj tak neukáže 🙂 . Na 3D ideme so sestrou až 9.10, tak potom budem vedieť naisto čo sa v brušku skrýva. Sestra tam strašne chcela ísť, tak objednala aj mňa. Ale už sa na to aj teším, pri malej som na 3D nebola.

gucz
3. sep 2009

Simka a čo Peťko, ako v škole???

gucz
3. sep 2009

inak baby dnes ako je malá taká kludná, toľko som toho stihla.... normálne nechápem, ani unavená nie som...
dúfam že druhé miminko bude kluďas a bude spavé po mame, to by bola paráda 😎