Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
11. mar 2009

lucxy-ja som pred chvílou prišla domov,bola som u mamy robiť slýžiky do polievky a pre deti som robila vajcove slýže.
Unás je celkom fajn.Malá mi teraz zaspala,takže pohodička.Syn dnes písal monitor ,tak som zvedavá ako dopadol. 😉

gucz
11. mar 2009

čaute babulky, tak aj ja som konečne prišla domov, bola som po vybavovačkách (banka, nákupy...., u mamy), ale konečne som si tiež sadla. Začínajú sa mi zatvárať oči, tak možno zalahnem k malej, Laurika bola u babky na varovke, ale spať tam nechcela, tak som ju teraz uložila, dúfam že zaspinká, lebo sme hore dnes už od 5.30, ale to sa tak nezobudila malá, ale vstávali sme na budík, kvôli cestovaniu.... 😉

anaret
11. mar 2009

aniel a kam chce ísť Tvoj syn ďalej do školy??? ako bolo dnes? darilo sa mu ?

miresta
11. mar 2009

ahojte kočky, nešiel nám net, takže som sa nemala ako ozvať aj som mala trochu práce tak ani čas. Neskor si vás prečítam aj napíšem čo máme nové. Zatiaľ som dala nové foto do albumčeky, torty ktoré som robila. Ak chcete nakuknite. 🙂

sestri
11. mar 2009

ahojte...miresta, ty si cukrárka?...tie torty sú úžasné...máš na to talent... 😉

ja som sa teraz vrátila, bola som s Tinkou kúpiť nohavice...akosi vyrástla.

miresta
11. mar 2009

sestri - nie nie som ja som uplna amatérka, dokonca používam len uplne normálne a staré recepty na torty aj marcipán. Ale viem že už prsia nebudem robiť, hrozná makačka s tým marcipánom, a nakoniec sa mi aj tak nepodaril natiahnuť ho tak hladko ako by mal. Volala som jednej cukrárke čo poznám, tak mi povedala, že na to musím mať hladítko, a že sa čuduje že to viem aj takto urobiť. Tak som aj rada, lebo ma pochválila, že ona by to tak asi nedokázala, oni majú všelijaké vymoženosti a pomôcky, aby tak torty vyzerali. Tak som sa uspokojila. A pani ktorej som to robila bola spokojná. 🙂

nnikka
11. mar 2009

miresta - ta torta s prsiami je uzasna!!!

nnikka
11. mar 2009

mala by si sa tomu venovat naplno.. 😉

lucxy
12. mar 2009

haloooo ,,nikto nikde? 🙂

sestri
12. mar 2009

ja som tu...no vlastne sa trápim v robote...chrbticu mám úplne v keli...minulý týždeň to seknutie a teraz mi to zliezlo na kríže a vystreluje mi to do nohy...no otras...choroba z povolania...už ma strašia, že skončím pod nožom...asi by som mala konečne začať plávať a cvičiť...

vonku je krásne slniečko, len nech ostane...stačilo dažďa...

ako sa vám darí v diétke?

gucz
12. mar 2009

čauko aj ja som nakúkla, dnes máme ten pohreb poobede, tak sa chystám + upratujem a ešte behám okolo malej, už nech je nedela 🙂

miresta
12. mar 2009

ahojky holky, tak mi máme dnes krásne počasie, vyšla by som von aj len vo svetri, ale tak asi ešte nie je.

sestri - mňa asi tri dni hrozne bolí chrbát, tak neviem ,či je to len sval, že z cvičenia, alebo niečo iné, lebo niekedy cítim ako by som to mala narazené či až zlomené, keď neviem ani vystrieť ruku po niečo. A potom prejde a potom znova, no na nervy, takže ti nezávidím.

Inač dnes ma príšerne bolí hlava, to asi po dvoch mesiacoch .

a kde ste všetky?

anaret
12. mar 2009

miresta, tie torty sú úplná bomba...

dnes som mala veľmi ťažký deň v práci, mám všetkého plné zuby - ani tak nie roboty, ako som sa neoprávnene dostala do hlúpych rečí - ohovárania a to ja nemusím...najradšej s každým pokoj a teraz niekto na mňa niečo natáral...som z toho na nervy, celý deň sa strasiem, úplne som bez energie... aj som to riešila - samozrejme, že nikto nič .... neznášam ohováranie, pretvárku a závisť, riadim sa podľa hesla - ži a nechaj žiť, do nikoho sa nestarám tak prečo ????
som "totál vyfľusnutá" .....

dúfam, že vy ste sa mali dnes lepšie...

aniel
12. mar 2009

anaret-ohováranie nieje nič príjemné a ťažko sa to dáva do poriadku,je to ako vysypať perinu z veže a potom je ťažko pozbierať všetky pierka a to si veľa ľudí neuvedomuje.Každý má svojich problémov dosť a predsa ubližujú iným,ale ak si myslia,že tým budú ich problémy menšie,tak sú na omyle.

syn chce ísť za čašníka a ešte neviem ako dopadol monitor.

gucz-nejako to vydrž.

miresta-a čo povedala lekárka ,aké boli výsledky?

sestri-toto mala sestra pred niekoľkými rokmi,že jej bolesť vystrelovala do nohy a nevedela ani sedieť ani ležať a skončila v nemocnici,ale našťastie jej zabrali infúzie,ale lež prišli na to čo zaberie ,tak to trvalo mesiac 😒

lucxy-celý deň som nebola doma,tak asi si ani nemala s kým pokecať,keď súbaby v práci 😉

gucz
12. mar 2009

čauko babulky, dnešok prebehol celkom v pohode, teda ak sa to dá tak napísať. Na kare sme neboli dlho, malú to tam nebavilo, tak tam behala, potom sa hnevala keď sme ju chceli dať do káričky, tak sme šli domov. Sobotňajšia svokrova oslava sa odkladá o týždeň, aj tak dobre.... Tak teraz aj s MM oddychujeme, malinká už hajká.

sestri
12. mar 2009

aniel...ja to mám raz za čas...niekedy slabšie, niekedy horšie...bolo obdobie, keď som vôbec nechodila 2 dni, ale to bolo dávno...hádam to prejde, chcelo by to pár dní dovolenky, ale nemá kto za mňa robiť...do zubnej ambulancie sa ťažko hľadá zástup.

lucxy
13. mar 2009

dobre ranko,,,baby u nas zase nasnezilo vsetko je biele,,,no ja uz neviem co ktomu dodat,,,,a snezi a snezi

gucz
13. mar 2009

lucxy ajhoj, spravíme si vianoce nie?

gucz
13. mar 2009

inak dobré ránko, u nás nesneží, včera ako sme boli na tom pohrebe a vyšli sme z obradnej sály tak pršalo a padali krúpy.... potom sa to ukludnilo, no a teraz sa sem ženú nejaké divné mraky, zatiaľ neprší, ale začínam cítiť hlavu a krk, tak určite bude a riadne dlho mylsím. Malá ma dnes týra 😀 , je hore od 5,20, vstali sme síce 6,20, ale i tak je to pre mňa skoro.... 😒 inak ako zuby?

aniel
13. mar 2009

ahojte u nás práve dopršalo dnes idem vyupratovať byt nech mám zajtra pokoj.Dúfam,že to so Sofinkou zvládneme ,ona strašne rada upratuje a niekedy je to aj o život. 😉

gucz
13. mar 2009

aniel aj u nás je upratovanie o život, ale asi skôr o môj 😎
som sa Ťa chcela spýtať, používaš pre Sofinku avent kúzelný hrnček? ten čo nekvapká?

lucxy
13. mar 2009

no gucz ktym zubom,,,,vcera ma to zacalo tak nervacit myslim tie nervy ,,,a potom som si aj lahla ale nepomohlo mi to dala som si tabletku tak sa mi to potom ukludnilo,,,,ale bola som ztoho dost podrazdena 😒 dneska zatial klop klop
a preco sa pytas naten hrncek? vies co ja ich mam odskusanych dost,,,,ale najviac sa mi osvedcil od babynova tiez netecie a ten vrch je makky,,,,mala ztoho pije aj mlieko,,,kupujem ho v lekarni a stoji okolo 3 eur

aniel
13. mar 2009

gucz nepoužívam,mám u našich jeden ale neviem aká značka,ale moja sa vie pekne napiť z pohára.

pred chvíľou som skončila .Som narobená ako kôň.teňňTeraz sa perie 5 práčka.Kopa ,čo som mala pripravenú na žehlenie ,požehlená ,tiež to bolo asi 5-6 práčiek.Byt uprataný a aj trochu rozhádzaný lebo Sofinku neustriehnem,ale povedzme,že na dnes som skončila.Pôjdem sa ospršiť a za chváíľu môžem ísť na stretko do kostola kôli birmovke.Tak sa zatial majte pekne 😉

gucz
13. mar 2009

ahojček, ja som sa pýtala na ten avent preto, lebo my ho používame teda dosť často, aj malú fľašu (tú s tou dierkou uprostred) od babynova. A máme aj taký lacnejší hrnček, ale od toho je malá stále mokrá. No a ten sosák na tom avente je už dosť zničený, aj zafarbený, malá tam mala ten mäkký biely čo je od 6 mesiacov. No a potrebujem kúpiť nový (ten sosák) ale predávajú to len po dvoch kusoch, no a nám dva netreba a po kuse to nepredávajú. Pár stojí 6,6€, čo je aj dosť. No nič, nevadí, ešte sa spýtam jednej kamošky, viem že majú avent hrnček , tak či by si to so mnou nekúpila napoli.

lucxy tie zuby no nič moc, kedy ideš k zubárke? A ešte sa chcem spýtať neodfotíš mi ten pohárik čo má tvoja malá či myslím na ten istý ??? keď budeš taká dobrá tak ho cvakni a hoď do albumu. Možno by som jej teda kúpila taký ak by som zohnala. Laurika sa obyčajným pohárikom aj hrnčekom oblieva, a zo slamky piť nevie.
aniel Ty si tušim supermanka, Ty toho stíhaš..... 🙂, ja som len poupratovala štýlom "zahladzujem stopy po neporiadku", umyla som wcko, uvarila obed, xykrát poumývala riady a poupratovala oprané veci. Inak nič a ani sa mi nič nechce, pred chvíľou lialo ako z krhly a ja cítim že je nízky tlak či čo, normálne sa mi zatvárajú oči 😔

sestri
13. mar 2009

ahojte...vonku je to ako v apríli...chvílu prší, potom zas svieti slnko,hneď na to začne fúkať a zas leje...je to otras.
ja si dnes musím zas dať zázračnú tabletku na chrbticu...v robote som urobila zlý pohyb a mám späť to, čo minulý týždeň.som z toho mimo.

gucz
13. mar 2009

sestri tak si šupni tabletku, vyvaľ sa na gauč a oddychu ak sa Ti dá, dúfam, že Ti to čoskoro prejde.

aniel
13. mar 2009

gucz-môžme kúpiť ,keď nemáš s kým občas sa zíde doma aj mne ,keď jej dávajú piť deti,tak sa niekedy topí lebo jej nalejú veľa do pohárika.

no som rada ,že zajtra si len navarím a ostatné maličkosti dorobia deti 😉

gucz
14. mar 2009

dobré skorééééé ráno babulky, ja chcem tmu tak do 8 ráno 😢 , to moje dieťa vstáva so sliepkami, čím ďalej tým skorej.....

aniel ja mám v pláne kúpiť iba tie náustky, volala som aj tej kamarátke, čo majú ten pohárik tiež doma, tak uvidíme. Ten hrnček sám stojí okolo 10€ , teda podľa veľkosti a sosáky (2 ks) náhradné okolo 6€ - 6,6€
My máme takýto fialový, to je najmenší potom sú aj s väčším obsahom
http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/avent/...
no a chcem kúpiť toto http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/avent/...
alebo toto http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/avent/...

aniel
14. mar 2009

no to radšej nech pije takto alebo ako džúsik cez slamku .To jedine,že by dostala ako darček alebo jej stačí ten starý čo má u babky.Je to pre mňa dosť drahé,keby stál toľko celý ,tak ano,ale toto je pre mňa dosť veľa 😉 na to,že vždy si len trochu upije,vúčšinou je nacucnutá na mne a z toho sa nevylieva 😀 😀 😀

lucxy
14. mar 2009

caute,,,gucz pridala som foto