Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Po impregnácií obuvi zostala fialová topánka

kwjetok
23. okt 2014

Ahojte, neviem, či mal niekto takú skúsenosť, ale dnes ráno som si impregnovala topánky (podotýkam, že Rieker 69eur), a napočudovanie tam, kde som ich nastriekala zostali špinavé - skoro fialové. S vodou to nejde dole, neskúšala som síce ešte žiaden saponát, preto píšem tu, či s takým niečím nemal niekto skúsenosť. Dá sa to nejako vyčistiť, alebo nezostáva nič iné, len reklamovať?
Ďakujem za odpovede.

ammellia
23. okt 2014

@kwjetok mala si vhodnu impregnaciu na dany material? Ja som raz pouzila impregnaciu na kozenku a topanky mi ostali flakate - az potom som si precitala, ze ta impregnacia bola len na kozu.

kwjetok
autor
23. okt 2014

@ammellia tak impregnacia bola na kozu a vrch bol z koze...da sa to nejako umyt?

ammellia
23. okt 2014

@kwjetok pochybujem, ze to umyjes :/

katarinamarkova
23. okt 2014

@kwjetok ak si danu impregnaciu kupovla na odporucenie predavacky spolu s topankami tak vykecas aj topanky aj tu impregnaciu a nebude problem vyhadat reklamaciu, nahradu skody.....
ale v inom pripade asi len vemli tazko dokazes co presne si tam nastriekala a ak by aj hej....tak ta vsetci budu presviedcat ze si tam este predtym supla nieco ine.
neosetrovala ci neumyvala si ich este predtym niecim inym?
tych flakov sa uz pravdepodobne nezbavis :(

kwjetok
autor
24. okt 2014

ahojte, dakujem za komentare. Blocek som vcera hladala, ale som ho nenasla ☹ takze z reklamacie nic, kym sa nenajde. Manzel mi rano natrel topanky olejom a vyzeraju ako nove 😀 aj mi kus zmokli a flaky nevidno. Tak dufam, ze mi to tak ostane co najdlsie. Ale skoda, ze sa takto tie topanky impregnaciou znicili 😖

Tu začni písať odpoveď...

Odošli