Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Počas mojej hospitalizácie16 mesačná dcérka doma nekaká

julkaaa1
28. mar 2019

Ahojte prosim vas o radu mam 16 mesacne dievcatko som od pondelka v nemocnici mala je kojena je len z prsnika ako som prec papa polievocky,cajik,a podobne no od pondelka nekakala neviete mi niekto nieco na to poradit ? Alebo to mozem.byt tym ze nieje kojena od pondelka ?

xima
28. mar 2019

Skus jej dat spenatovu polievocku

ninasykorova
28. mar 2019

Odporúčam vám dať čierne uhlie a čierny čaj pri spomkani držať nohi čo najviac pri brušku 🙂

renatka100
28. mar 2019

@julkaaa1 slivkovu vyzivu urcite pomoze

lindusss2016
28. mar 2019

@ninasykorova ciwrne uhlie a cierny caj na zapchu? Ved tie sa davaju pri liecbe hnacky...

lindusss2016
28. mar 2019

Lanove semiacka a lanovy olej, zarucene hovienko

deti95060810
28. mar 2019

zvykne preháňať aj po čaji z harmančeka....pár lyžičiek...

lubik87
28. mar 2019

@ninasykorova to sa dáva pri hnačke ...
@julkaaa1 to že nekojis môže.byt že nemá dostatočné množstvo tekutín ,nech pridajú napr čaj zo sušených sliviek , slivkovu výživu ( mixnes to čo ostalo z čaju ) namlete ľanové semienka , atď ..hľadaj na nete nájdeš

pieksamaki
31. mar 2019

@julkaaa1
Porad sa s pediatrickou. riesila by som to akutne. ..

mlady_par
31. mar 2019

@julkaaa1 z vlastnej skusenosti co nam pomohlo je hned rano dat do trochu actimelu lyzicku ovsenych otrub.to zjest.potom dopit actimel.na obed dajte strukoviny.zahustene polievky psenom.vela vela pit a behat, skakat.vela ovocia so supkou

tatinka
31. mar 2019

Ahoj,mojho syna z prikrmov zapekalo ked mal mrkvu,zemiak a banan,ak ma dietatko tieto veci vysad ich kym sa kakanie zas upravi,potom ich kludne daj ale tak striedmo...treba v lekarni kupit bio gaia probiotika a dat 5 kvapiek denne ale nie naraz,nasadit treba vlakninu ako jablko narajbane napriklad,hrusku,vyzivu jablkovu hruskovu,ovsene vlocky s mlieckov a zivy bieky jogurt.....nam pomohlo to co pisem,nepomohla slivkova stava , z toho sa povracal,ale skusit ju mozes,vela maminiek s nou ma dobre skusenosti...uprimne kedze ti nekaka uz od pondelku,to uz je dlha doba,este jej skuste rektalnu rurku dat ,ak ma v crievku vytvoreny stupel co je vysoko pravdepodobne,Mohlo by jej to pomoct uvolnit,taktiez velmi pomaha premastit koncnik dnu, plus to co pisu dievcata vela tekutin ,nozickami cvicit k brusku,plus detom sa lepsie kaka ked sedia ( v leziacej polohe im to ide tazsie) ale kedze tvoja mam16 mesiacov,predpokladam ,ze ti uz sedka na nocnicku....ale tie probi by som nasadila okamzite a ked sa aj vykaka ,davat ich aspom 5 dni aj potom.nam tak kazala pedina ked maleho vtedy hore uvedene potraviny zapiekli,vraj dietatko papajuce prikrm by malo kakat minimalne raz za 5 dni.aj ked si myslim,ze je to individualne,nas kakava kazdy den,preto ked vidim ,ze jeden den ide horsie hned dame zivy jogurt,vlocky ovsene a ide to pekne...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli