Podprsenka na vpadnutý hrudník

5. máj 2022

Ahojte, prosím Vás, poraďte mi, lebo už som zúfalá. Mám 30 rokov a vpadnuty hrudník od narodenia. Od pôrodu (3 roky), sa to rapídne zhoršilo, lebo prsia ovisli. Nie som schopná si obliecť tričko, šaty s výstrihom, lebo mám dojem, že každý mi potom civie len na deformitu. Nehovoriac o plavkách. Ale otázka - existuje nejaká podprsenka, ktorá nemá kostice "rovno", ale tiež ako keby vytočené dovnútra? Resp. aký strih podprsenky si kupovať? Žiadna mi poriadne nedolahne, prsníky mi potom utekajú...(operácia u mňa neprichádza do úvahy zo zdravotného dôvodu) :(

pinkgirl
5. máj 2022

Ahoj, skúšaj viac strihov - možno práve podprda bez kostic ti sadne najlepšie. Zajdi do lindex - maju fakt pekný výber strihov, pozri aj Intimissimi - a poraď sa s predavackami.

feketekocur
6. máj 2022

Mne najlepsie funguju podprsenky s nizkym stredom - plunge a podobne. Vtedy nema moc aka kostica nedoliehat. Mozno sa toho bojis, ze ti budu prsia este viac utekat, ale dobre strihnuta podprsenka tohoto typu je na to prave stavana.

autor
6. máj 2022

@feketekocur ďakujem, je pravda že si kupujem práve naopak - vysoký stred (asi aby som zakryla tu dieru) a áno, bojím sa, že sa mi prsia ešte viac oddelia a diera bude viditeľnejšia. Ale asi si kúpim aspoň jednu na skúšku. Dakujem

feketekocur
6. máj 2022

drzim palce, myslim,ze rada @pinkgirl vyskusat vselico a nebat sa aj veci, ktore by si nikdy netipla, ze budu fungovat, je velmi dobra

autor
6. máj 2022

@feketekocur
@pinkgirl baby, ja som už vyskúšala toľko strihov, veľkosti, s kosticami aj bez, vystužené aj nie, že ja keď si mám ísť kúpiť podprsenku, tak mám stiahnuty žalúdok...nehovoriac o tom, že mám mindraky z výstrihov, priesvitných tričiek (lebo mám obavy, že mi kdesi prsník vybehne...), Proste, katastrofa...a teda ešte, aj tie predavačky už strácajú aj ochotu, aj ľudský prístup, keď skúšam 8mu podprsenku v poradí....majú dojem, že sa nudim a vymýšľam ...

pinkgirl
6. máj 2022

Verím že je to pre teba ťažké, aj sebavedomie trpí. Skús trebárs nejakú menšiu predajňu a so sebou vezmi aj kamošku, ktorá ti pomôže v čase skúšania vykomunikovat s predavačkou skúšanú bielizeň. U nás v meste máme predajňu kde od pohľadu predavačka povie tvoju veľkosť podprdy, porozpráva sa s tebou o tom čo hľadáš a ochotne vybalí aj 10ks.