Podstoupili jste některá bezbolestnou liposukci?

4a
2. júl 2009

Holky, máte některá zkušenosti s touto metodou liposukce?

Používá se při ní cituji:
prístroj, ktorý využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša a na formovanie postavy (neinvazívna liposukcia). Unikátna technológia pracuje so širokým rozpätím ultrazvukovej frekvencie. U každého klienta individuálnym nastavením intenzity a frekvencie ultrazvuku dosiahneme tzv. RDC - rezonančný dynamický efekt kavitácie (Resonant Dynamic Effect for Cavitation). Kavitácia znamená, že ultrazvukové vlny vytvárajú v tukovom tkanive tzv. mikrobubliny, ktoré prasknú, alebo sa tlakom okolitého tkaniva zrútia (implodujú) do stredu . Tým sa uvoľní energia a vytvorený tlak spôsobí prasknutie steny tukovej bunky a jej následné zničenie. Uvoľnený obsah a zvyšky rozrušených buniek telo zlikviduje pomocou fyziologických mechanizmov- mastné kyseliny sa uvoľňujú do medzibunečnej tekutiny, ktorá obmýva všetky bunky a cestou lymfatického systému sa dostávajú do pečene. Tá ich spracuje presne tak, ako každý tuk prijatý potravou.

Zají má mě, zda jste to některá podstoupila a vaše pocity, dojmy a zkušenosti.

sisstin
2. júl 2009

susik: to máš asi pomalým připojením, když jsme měli 256kb/s, tak mi taky videa nešla 😉

susik77
2. júl 2009

myslim ze 256 urcite nemam, mm ma net cez O2-mobilny a on ma v posl. case silene vypadky...

susik77
2. júl 2009

asi preto to robi...niekedy idu vsetky str. ok, ale niekedy normalne na chvilu vypadne uplne a potom asi trva kym znovu to video nacita-fakt otrava 😒

sisstin
2. júl 2009

susik: ale první, co jsem viděla bylo, že ji ořezávali okolí bradavky..takže asi dle předpokladů, ale nerada bych, aby ze mě ty tunákový špagety vylítly 😝 😅

aurecon
2. júl 2009

Jé, teď jsem si všimla, že když dáte druhou stranu, tak tam je dokonce ta liposukce ultrazvukem.

monca4ever
2. júl 2009

ano je také podobné dačo aj u nás v nr - nenormálne drahé radšej cvičím a nežerem 😀

susik77
2. júl 2009

monca-jj, ale ja aj ked som nezrala, som mala boky uplne nesumerne oproti ostat. partiam. prave pre podob. typy je to urcene, nie na chudnutie 😉

susik77
2. júl 2009

siss: tak pustila som si aspon ten koniec, ko ukaz. vysledok operacia a fakt ma tie prsia super...tak si to predstavujem 😉

sisstin
2. júl 2009

susik: no ona je ale neměla hrozný ani před tou operací 😉 hlavně je má vcelku malý, tak to je ta operace jednodušší 😉

susik77
2. júl 2009

jj, asi jo.

sisstin
2. júl 2009

já když si lehnu, tak se mi rozlejou až do podpaží 😝

susik77
2. júl 2009

mne asa dost zmensili ako som prestala kojit a zhodila som tych 26 kg 😝 som mala skoro "B", takze myslim, ze aj to by uz slo nejak domodelovat. ale myslim , ze z D - E by ti ich museli najprv asi zmensit...ale ked si spokojna, tak to nerob a chlapi su z velkych prs uplne namakko 😉

susik77
2. júl 2009

neviem, ci si pamatas z filmu 4 svatby a jeden pohreb, ako sa pytala Andie Mc dowel Hugha Granta, co sa im tak paci na prsiach 🙂 Tak ani nevedel, proste zivocisny instinkt 😀

kili
2. júl 2009

tak som si pozrela tú liposukci ultrazvukem a to je dobrá blbosť. za dva mesiace úpravou stravy schudne každý aj bez lip. (ja som teda za dva mesiace stratila v páse snáď 15cm) a ešte ako ukazuje na konci tie nohavice, tak to je už priam výsmech, lebo sú bedrové a liposukciu jej robili v partii nad týmy nohavicami a ona ukazuje, ako zhodila cez zadok a stehná 🙄

kili
2. júl 2009

podľa mňa, teda čo viem, tak sa málo chlapom páčia veľké prisa

susik77
2. júl 2009

kili: mne mm hovoril, ze u nich vo firme sa pacia 95% chlapov 😉

sisstin
2. júl 2009

kili: tak já nevim, ale zatim si teda nikdo na moje kozenky nestěžoval 😀 😝

susik77
2. júl 2009

a o tom chudnuti-je dost bab, kt. chudnu len v urc. partiach a v ostatnych-problematickych tie cm nejdu dole rovnomerne, takze je tam vzdy nepomer-napr. tie boky, al. u niekoho zadok al. brucho-tak pre take je vhodna liposukcia. nie pre toho, kto chce ubrat cm vsade 😉
a ta ultrazvukova je fakt slaba...skor sa vyplati ist do nej. ucinnejsej 😉

kili
2. júl 2009

susik a to kde robí?
lebo čo ja viem, tak také b-c sa páčia najviac

sisstin
2. júl 2009

kili: tak já se teda s negativním postojem na moje prsa nikdy nesetkala, spíš opak 😕 až mě to někdy štve 😝

susik77
2. júl 2009

kili-IT 😉 hovoril, ze oni o tom kecaju a ze ked ma zenska velke prsia tak skoro vsetky ost. nedostatky dokazu odpustit 😎
ale hej, on je spokojny s mojimi "C" , ale teraz v tehu je tiez happy, ze sa mi zvacsili o cislo a ze ich mam plne 🙂
ale ked som isla po tehu na "B" tak uz nadaval, ze mam znovu otehotniet 😀

4a
autor
2. júl 2009

sisstin, aurecon, atd.
já chci vyluxovat břicho, resp. špek kolem pupíku. Já mám namakaný břicho, strava správná atd. cvičím už skoro rok power pilates jak mate tak na strojích (3x týdně mate a 1x týdně stroje), ale prostě ten špek ne a ne. I používám před cvičením L-carnitin, potím se jak prase. Je to tak daleko, že při cvičení drhne špek o cvičební "kozu" 😀

Jen podotýkám že bezbolestná a ultrazvuková (tlumenescenční )lipo, jsou dva různé zákroky. U té druhé do tebe píchnou kanylu a je to s "lokálním" umrtvením a bez narkozy, u té první ne. Já se totiž děsím toho zvuku odsávání 😒 Pro mě je katastrofa zubař kvůli zvuku, ne bolesti.

susik77
2. júl 2009

siss: aj ja som sa stretla s tym, ze mi v metre pozera kopec chlapov do vystrihu 😎 tiez sa mi to zda az vulgarne 😖

sisstin
2. júl 2009

4a: no já mám to břicho to samý...sice jsem zhubla všechny porodní kg+nějaký navíc..a půl roku jsem fakt makala ve fitku, ale prostě ta kůže se mi nestáhla zpátky, takže mám vychrtlý břicho a na něm srolovanou kůži..takovej vyschlej pytlík 😔 ale podle mě to není na liposukci, ale na odříznutí tý kůže..jestli teda máme to samý 😉

susik77
2. júl 2009

4A-teraz pozeram, ze skor tu tumiscentnu nazyvaju bezbolestna, je v lok. anestezii. ultrazvukova je neco ine:
http://www.medicomvip.cz/tumescentni-liposukce/...
http://www.dermatology.cz/ultrazvukova-liposukce/

4a
autor
2. júl 2009

mywiel, ono to právě zas tak levná záležitost není. Jestliže podstoupíš 3-4 seance, což doporučují, tak jsi na ceně liposukce. Právě proto sonduju.

4a
autor
2. júl 2009

susik, já mám na mysli vyloženě bezbolestná lipo. Jukni tady http://www.cosmed.sk/novashape, http://www.bezbolestna-liposukce.cz/sluzby/

kili
2. júl 2009

ako jasné, že aj na moje prsia robotníci čuma, ale tak civilizovaný chlapy myslím že moc nie 😕 😅 . Ale možno len ja som sa stretla s takými.

4a
autor
2. júl 2009

no a vás to nepotěší, když se jiní kochají vaším dekoltem?? 🙂

sisstin
2. júl 2009

4a: jo, ale ne, když jdu po měste s kočárem( v normálním výstřihu) a z auta na mě řvou:mrdááát...ehm 😔