Podvedené manželky a milenky

enilora
31. jan 2010

Začala som túto tému a dúfam že v nej nezostanem sama...Ak sú medzi vami také ktoré sa snažia nejako zabudnúť ,odpustiť vyrovnať sa s neverou partnera ..sem sa. 🙂 🙂 Alebo možno uvažujete nad rozvodom ale čosi ich pri tom svojom manželovi stále drží ...a neviete ako ďalej sem sa 🙂 🙂
Tiež ak ste milenkou...nebojte sa prísť medzi nás chcem poznať aj druhý pohlad na neveru ako ten svoj.
Nechcem nikoho súdiť ..veď ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy 😝 😝 😝

zoja
3. feb 2010

jv245 neda mi nereagovat , mysliš si , že teba si vážil?? jasne, že je to jeho chyba, ale čo ty? a hlavne akým právom ideš súdiť jeho ženu, jej dôvody prečo je s ním, ona na výber, keď si s tebou začal nemala, ty však áno, vedela si , že je ženatý má dieťa tak kde si mala rozum, ak si si myslela, že si ho udržíš bábatkom, tak moja ver, že nie,možno občas za vami zablúdi, ale nezostane, neviem čo čakáš, ľútosť toto si si zapríčinila ty svojim výberom a ponesieš si to do konca života, toť môj názor

jahodka35
3. feb 2010

jv245 a ako si prosim ta vazi teba? ked by tu zeny nemiloval, asi by s nou nespaval, neurobil jej dalsie dieta a pokial viem, tak sa rozhodol pre svoju zenu, nie pre teba. cize, ak si teba vazi a miluje teba, tak by zrejme ukoncil vztah so zenou a zacal si s tebou, nemyslis? netvrdim, ze si na vine len ty, ale podla tvojich prispevkov, svoju zenu uz niekolkokrat podviedol, takze je to chronicky kur..nik, no ako pise zoja, ty si mala na vyber... a jeho zenu naozaj nechaj tak, pretoze chlapi dokazu narozpravat milenkam rozne bludy o manzelkach, co ani len z polovice nie je pravda. zacala by si s nim, keby ti povedal, ze jeho manzelka je skvela zena, asi nie, vsak?

mirka414
3. feb 2010

jv245
ANO ty si z druhej strany,
ANo ale ty si ZENA a ty si mala mat rozum..prepac ale u nas v krcme sa vravi,ked suka da pes priskoci (neurazaj sa nemyslim to na teba ale vseobecne to tak vraveli!)vtedy ich par schytalo lebo som ich obliala poldecakom,ale nic som nedosiahla!!
jemu sa vtedy asi len racilo zasa si nieco dokazat.co si si sakra myslela,ze ked podvadzal ju Teba nebude?ty si nieco viac ako ona?kolko mas prosim ta rokov??SI odkazana na takeho chlapa co podvadza?bola to tvoja posledna moznost ci co??vies pre chlapa je pohodlne mat viac zien.jednu doma s ktorou znasa kazdodenne starosti,seky choroby dietaTA A TU DRUHU ku ktorej pride obcas na kavu na sex skratka pohodicka...to by som aj ja brala..nevadilo ti ze si ta druha??ze ak nahodou budete mat dieta vzdy tam budu aj ine deti,myslela si na to,alebo to aj pre teba bolo len tak zo zartu?
jasne tebe vravel,ze ma krizu,lebo sa potreboval niekde vyzalovat a ty si mu na to skocila...on sa ti priznal o tom ze tri x podviedol?s takym by som vyrazila dvere a keby som snim nieco chcela aj tak mat tak jedla nie jedny ale aspon dvoje tabletky proti otehotneniu!!pises,ze by si sa pod zem prepadla,ja som zvedava ci sa pod zem neprepadnes ak sa ta raz bude tvoje dieta pytat preco si spala zo zenatym chlapom,preco si rozbila rodinu..pride ten cas ked to dieta pochopi..co mu potom odpovies?

diddi
3. feb 2010

ejha,ja k tomu-k milenkam len tolko: vsetko sa vam vrati,co robite-zobrali ste zene muza,detom otca...aj vam sa to stane,milenka vam vezme muza a vasim detom otca...tak treba mat rozum v hlave nie medzi nohami

mirka414
3. feb 2010

jv245 prepac nemam pravo ta sudit na to je niekto iny len si ma strasne rozculila...

flamenga
3. feb 2010

jv245 si si istá, že okrem jeho manželky a teba tu nie je ešte tretia tehotná.... štvrtá.... piata.....

enilora
autor
3. feb 2010

baby v podstate máte všetky pravdu 🙂
mne je jv245 lúto padla"na hubu" ale myslím si že nemáme právo na ňu útočiť a súdiť ju.Samozrejme že ju nezastávam...to nie veď aj mm má/mal milenku.Ona je len jedna jediná s tých ktoré tu na koníku isto sú a boja sa to takto priznať ako jv245 teda by si naše pohoršenie,našu zlosť nemala zlíznuť ona sama za všetky ktoré podlahli ženatému mužovi. 😝

mirka414
3. feb 2010

enilora,tu nejde ani o milenky ale o tie deti...rada by som vedela ci a ako sa priznava k tomu dietatu.
vies to dieta si raz vsetko zlizne za matku.

mywiel
3. feb 2010

jv245 • 22tt • 31. jan 2010 o 13:59

ahojte, co robit v situacii... Ked muz caka zaroven dieta s 2 zenami... S manzelkou... S milenkou... Odstup deti 2,5 mesiaca... S manzelkou uz ma 1,5 rocneho syna... Su manzelia tri roky... S milenkou je rok... Tvrdil, ze lubil obe... Teraz sa to vsetko prevalilo, manzelka aj jeho rodicia vsetko vedia... Co ma robit muz? Ako sa zachovat k manzelke? Ako k milenke, ktora mu neni lahostajna? Dakujem vopred za nazory...

S prepacenim toto mi fakt pripada akoby si rozmyslala 15 rocnym rozumom... 🙄 🤐

diddi
3. feb 2010

mywiel,ty detektiv 🙂 ....je to velmi smutne,ze milenky existuju

dianka08
3. feb 2010

Ahojte,
precitala som si story o jv245...no co k tomu dodat... 😒

mam kamaratku, pozname sa od 15 rokov, mala 10 rocny vztah...ked ju jej drahy vymenil za inu, tak by najradsej vsetky milenky a rozvracacky vztahov vypalila...dostavala sa z toho skoro 2 roky, za ten cas prechadzala roznymi fazami, plakala, lutovala seba, jeho (?) lebo ho chudacika zviedla taka k...a,...vtedy sa aj zaprisahala, ze neexistuje pre nu nikdy ziadny zenaty alebo zadany muz...a teraz? je milenkou...zamilovala sa do chlapa, ktoremu manzelka nerozumie, ktory so svojou zenou spava, ale uz to nie je "ono",...ktory ma deti, ale jej to nevadi (???), rozmysla, ze aj ona by s nim chcela mat dieta...on ju oblbuje recami a kupuje jej vsetko co jej na ociach vidi a ona mu to zerie a este ho lutuje, lebo ma chudak taku nanic zenu...a veri, ze len ona ho dokaze urobit stastnym...uplne jej zatemnil mozog...

sme stale kamaratky, vela sa o tom rozpravamem, ja toto jej "extempore" neschvalujem, ale ona je naozaj o svojej pravde presvedcena a povedala mi, ze ona si svoje stastie neda vziat...aj ona chce mat muza, rodinu a momentalne jej vobec nevadi, ze je to na ukor niekoho ineho... 😒

diddi
3. feb 2010

milenka pocuva,alebo chce pocuvat len to,co chce...je to vzdy dokola ta "ista pesnicka"-manzelka mi nerozumie,chcem byt s niekym kto mi rozumie...blablabla....a pyta sa niekto na nazor manzelky?...ide milenka za manzelkou?...porozprava sa s nou?...asi nie,lebo by stratila toho "kona",co jej tlaci karelaby...manzelka sa to dozvie vzdy posledna,take je pravidlo mileneckych vztahov....ked muz je debil,ze bud hlada,alebo podlahne,tak by ten rozum mala mat milenka....ale nie,caka,ze s nou to bude ine...NIKDY nebude ine,bude to to iste....milenky:skuste zit v jednej domacnosti s tym muzom,poznajte ho aj zvrchu,nie len zospodu....neprejde vela casu a vratite debila spat k zene,pretoze vy budete vzdy na druhom mieste /ak nepocitam jeho zenu/....a k takym debilom,nech nevinnim len milenky: nepoznate hodnotu vztahu,lasky..rozsejete svoje spermie bez ziadnej zodpovednosti....

dianka08
3. feb 2010

a milenka hlavne nezatazuje svojimi problemami, je vzdy nahodena, vyvonana, vzdy ma dobru naladu a chut...lenze po urcitom case uz milenka nechce byt len milenkou, ale rada by sa stala oficialnou osobou vedla takehoto chlapa a zacina mat urcite poziadavky a zacina chlapa otravovat svojimi vycitkami...a co vtedy spravi chlap? zbavi sa jej...on nepotrebuje pocuvat dalsie vycitky - tych ma dost doma, nechce aby mu nekto daval ultimata - aj tie dostava doma...a tak sa bud vrati k zene alebo si najde novu "lasku"...

mywiel
3. feb 2010

Dianka tvoja kamaratka si koleduje a pekne si po.erie zivot s prepacenim. Dieta planuje s nim? Sa zblaznila?! Nech sa on najprv rozvedie a potom mozu nieco planovat ale spolocne, nie ze ona. 🙄 Niektoré baby si fakt o to koleduju mat poserkany zivot ale tak im treba, ked maju miesto mozgu pinpongovy micek. Sorry, viem je to tvoja kamaratka, ale skus jej to vyhovorit, nech najprv on si vyriesi zivot a oslobodi sa, potom ona moze hovorit, ze je jejim stastim, skor urcite nie. 😒 😖

mywiel
3. feb 2010

Chcem vidiet tu milenku nahodenu, navonanu, usmiatu kazdy den v jednej domacnosti s tym chlapom a este s dietatom na krku ako dlho by im taky idilicky vztah vydrzal. Jasné, ze je idilicky ked sa vidia len obcas a milenka nemusi mu kazdy den varit a prat spinavé ponozky, atd..... 🙄

mywiel
3. feb 2010

Kym milenka nic iné nechce od chlapa len sex tak je to ta najuzasnejsia a prava zena az kym nezacne nieco pozadovat viac aj ona tak ako to caka manzelka, podporu, pomoc v domacnosti a s detmi. Na zaciatku vztah je vzdy uzasny lebo sa tam neriesia skutocné zivotné problémy a chlap sa len zabava, ale ked problémy pridu tak uz to nie je ono to extravagantné, vysnivané.

mywiel
3. feb 2010

Dianka az teraz citam ze piseme to isté. 😀 V kazdom pripade suhlasim kazdy vztah v rovnakej domacnosti sa skor ci neskor dostane do urcitej rutiny inac to nejde. A milenky slepo dufaju, ze budu lepsie ako manzelky, ze su prefikanejsie, ale pravdou byva opak. 😔

mirka414
3. feb 2010

dianka ukaz kamaratke tuto temu nech vidi ako sa citia oklamane manzelky a ake tazke to maju milenky.

mywiel
3. feb 2010

Akoze ja som to nastastie nezazila a dufam, ze to ani nikdy nebudem musiet zazit. Ale jedna mala nabeh na mojho muza ked som bola po porode mala baby blues, lebo mala mala strasné koliky pocas troch mesiacov. Hned som jej zavolala a zrusila ju nech si toto nedovoluje lebo jej rozbijem p...lu. 😀 Tak holka zobrala nohy na plecia a odstahovala sa z nasej blizkosti, dobre urobila. 😠 Niektoré nemaju fakt chrbtovu kost a flirtuju vam s muzom pred ocami a on je z toho cely uslintany. Ti chlapi su tak naivni a sprosti niekedy, ze az rozum zastava. 🙄

jahodka35
3. feb 2010

tak, veru tak mywiel, milenky si myslia, ake su tie ich zeny neschopne chudery, stale muzovi nieco vycitaju, nieco chcu a vecne nie su spokojne... keby sa tak stretli zoci voci, tak by tie milenky videli, ze tie ich sliepky zenusky su v skutocnosti skvele partacky, len ti chlapi ich musia vkreslit inak, aby tie milenky nadobudli pocit, ze su najlepsie... boze, ludia su fakt nepoucitelni... stale dookola ten isty scenar a väcsinou aj tie iste konce... ale jedno musim uznat, ze klobuk dole pred jv245, ze tu aspon jedina napisala tu druhu stranu, lebo tych mileniek je cim dalej tym viac... a s akou bezohladnostou sa pustaju do toho boja o zenateho muza je az neuveritelne.... ja som najskor ten boj prehrala, fakt som uz nemala sil o toho chlapa bojovat, ked nevidel a nepocul, no nakoniec to bola pre nu chvilkova vyhra, pretoze realny zivot je o inom...

mywiel
3. feb 2010

jv245 kludne pis ja ta uz nebudem osocovat, ja som sa uz vypisala 😀 len proste nechapem tvoj postoj ako si to videla, alebo si mu fakt verila ze jeho zena je certica a rozpraval ti rozpravky a ty si si myslela, ze ty si ta prava ze? Ty si mu vo vsetkom verila ze? Aj to ze je chudacik a jeho zena mrcha, urcite na nu nakydal nie? 😕

mirka414
3. feb 2010

mywiel klud budes mat vrasky 😀

mywiel
3. feb 2010

😀 😀 😀 nie neboj ja som v pohode 😉

laculik
3. feb 2010

dobry vecer vospolok 😅 ,
a co ked ta jeho zena je naozaj taka? Obcas spoznam, stretnem par, kde si poviem, boze, ten je preco s nou a samozrejme aj naopak. A tiez urcite poznate aj vztahy kde to s milenkou klape lepsie ako volakedy s ex zenou. Cize je to fakt pripad od pripadu. A tiez by som neosocovala len milenky. Vzdy je to pol na pol. Mna irituje, ze v sucasnosti sa stavia chlap ktory ma milenku na piedestal a je povazovany za hrdinu. Vid titulky v novinach: Mares oslavil prichod syna na svet ako sa patri: v bordeli! Volakedy sa tiez podvazdalo, ale rodina bola RODINA.

enilora
autor
3. feb 2010

mywiel
Ti chlapi su tak naivni a sprosti niekedy, ze az rozum zastava. 🙂 😉 súhlas s tebou

mirica
4. feb 2010

ja si nemyslím , že je to vždy len čierne a biele

každy človek má rád spoločnosť , a niekedy to , že má manželku a dieťa dotyčnému nestačí.......najmä a si pamätá manželku ako upravenú, nahodenú vždy ochotnú bytosť , s ktorou chodievali kde kam , vedeli sa rozprávať, prechádzať a venovať sa jeden druhému dlhé hodiny.....a potom si ju vezme , majú dieťa ..a zrazu šup , a je to inak ....je neupravená , zle naladená , unavená ,má plno problémov, a o nejakom rozhovore sa nedá ani hovoriť...........nie je ťažké si z toho vyvodiť , že už dotyčnej na ňom vôbec nezáleží , nemá na neho čas ani chuť...a pod.....
no a potom milenka......nezriedka , je to žena so svojou domácnosťou , dieťaťom z predchádzajúceho vzťahu a pracujúca.......a napriek tomu má pre neho čas , je upravená , nahodená , usmiata a je ochotná......
čo si z toho chlap vyvodí - ak to vie jedna , tak ak by žene na ňom záležalo , tak by to tak robila aj ona..

aj to je jedna z možností ....no nie?

a okrem toho , žena je bytosť dôverčivá ...a má potrebu byť milovaná.....tak tým rečiam uverí-lebo chce veriť ....veď koľko žien ostáva s mužom čo ju mláti , len preto , že jej tvrdí , že ju miluje a ona mu verí
😒

preto si myslím , že nie je vždy milenka tá zlá.....

jarus1
4. feb 2010

musím zareagovať...pôvodne ten kto založil túto tému, vyzval aj jednu aj druhú stranu.Predpokladám ale, že nie kvôli tomu, aby sa niekto ozval ako jv245 a hned ju ostatné ako osy dobodali. Lebo to sa aj tak stalo. Nech nikto nekričí, že nikdy sa to jej či onej nemôže stať. toto je predsa priestor na vyjadrenie názorov či pocitov, nie súdna sieň

mirka414
4. feb 2010

mirica ked chcee mat nahodenu zenu,tak nech jej zaplati opatrovatelku na par hodin,alebo este lepsie nech postrazi dieta sam a tie peniaze jej da na kadernicku,alebo na vikend (ked ma peniaze na milenku)urcite najde nejake aj na vikendovy pobyt niekde v hoteli.
jarus1 co viem tak ja a par dievcat sme sa ospravedlnili jv245 ze sme do nej tak skocili,nik ju neukamenoval a ani nevynadal,kludne sem moze prispievat dalej nik ju nevyzenie a ani ju skaredo nenazve.len tie jej nazory..

mirka414
4. feb 2010

boze ved ja som ani nezazelala dobre rano. 😅 takze dobre ranko prajem.