Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Podvod od firmy Janička, s.r.o. - české obliečky

megyeee
30. dec 2012

ahojte, najde sa tu niekto, kto si cez zlavovy portal (hyperzlava.sk a primazlava.sk) objednal luxusne pashminy a tovar im neprisiel? Tovar si kupilo vyse 1200 ludi, tak ma zaujima, ci vobec niekto nieco obdzal.. lebo vo fore su same prispevky od nespokojnych a oklamanych ludi a ja patrim k nim 😠
Dakujem

zuzulienka31
30. dec 2012

Ahoj, ja som sice nekupovala, ale minule v spravach ukazovali podobny pripad...
Ludia sa v takomto pripade maju obratit na zlavovy portal, kde kupon kupovali a ten by to mal riesit, pripadne vratit peniaze za dany kupon.

megyeee
autor
30. dec 2012

@zuzulienka31
diky.. pisala som im mail, tak uvidime..

zuzulienka31
30. dec 2012

@megyeee drzim palce, podvodnikov je stale vsade dost 😠

luciaaak
30. dec 2012

oni to budu urcite riesit, tie peniaze by mali byt stale na ucte zlavoveho portalu, vacsinou firmy dostavaju peniaze spatne. ja som pocula o dvoch pripadoch, jeden bol s pobytom v chorvatsku, niekto si vytvoril vlastny portal a mal tam cenovo velmi vyhodnu ponuku, takze peniaze ludom nikto nevratil, kedze cely portal bol podvodny. dokonca si vytvorili vlastnu stranku penzionu v chorvatsku, ktory ponukali a ked ludia volali do penzionu, ci ho ponukaju na zlavovej stranke, tak sa dovolali tym istym podvodnikom co zalozili portal. druhy pripad bol na overenej stranke, mali ponuku hotela v polsku s tym, ze pred zaplatenim si treba zavolat na uvedene slovenske cislo a zarezervovat termin, mali sa dovolat osobe, ktora zastupuje hotel na slovensku. par ludi si zarezervovalo izbu a kupilo kupon cez portal, par ludi sa tam dozvedelo, ze sice na dany termin nie je volne, ale hotel vie za trochu drahsiu cenu poskytnut luxusnejsiu izbu. ze im ju zarezervuje a nech poslu peniaze priamo na ucet hotela, ktore im nadiktoval do telefonu alebo poslal mailom. nakoniec to bol podvod, hotel v polsku ani netusil, ze je ponukany na stranke na slovensku. ludom, ktori si kupili kupon peniaze vratili, ale ludia, ktori zaplatili priamo na ucet ich uz spat nedostali, kedze s tym zlavovy portal nic nemal

ika1312
4. jan 2013

Ahoj,
ja som si tiež objednávala 3 ks šálov od českej firmy Janička. Vzhľadom na to, že som nebolo ochotná platiť 3x prepravu za každý šál, dohodla som sa telefonicky a aj písomne s "Janičkou", že mi šály pošlú v jednej zásielke. Zaslali mi fakturačné údaje (číslo českého účtu), čo sa mi zas "nehodilo", nakoľko by som musela platiť banke za prevod meny z E na ČK. Zas som teda písala mail (podotýkam, že to bolo začiatkom decembra), že by som chcela zapaltiť za balíček pri prevzatí, s čím aj súhlasili. Čakala som cca 10 dní a keďže sa Vianoce brlížili (mali to byť všetko vianočné darčeky), zavolala som im. Pani nebola vôbec v obraze, vraj toho majú veľa, bla, bla, že im mám napísať. Tak som teda opäť písala, že či evidujú moju objednávku a či mi šály pošlú do Vianoc. Dostala som odpoveď, že vybavujú objednávky a že sa budú snažiť poslať šály do Vianoc. Cca 17.12. som im písala, ako to je s dodaním, na čo som dostala odpoveď, že aké mám číslo voucheru. Bolo mi jasné, že moja doterajšia korešpondencia bola úplne zbytočná (pritom maily boli súčasťou jednej "správy",stačilo sa len pozrieť nižšie) - kúpila som preto iné darčeky a na nich som sa už nespoliehala. 3. januára po návrate do praáce (maily som vybavovala na mojom pracovnopm PC), som našla správu, že mi balík poslali 20.12. a že dúfajú, že do Vianoc príde. Do dnešnej doby mi nič neprišlo, na mail neodpovedali, telefóny neberú (asi majú zatvorené). Počkám do budúceho týždňa, uvidím čo sa "stane".
V porovnaní s ostatatnými "obchodnými partnermi" mám šťastie, že som im dopredu nič neplatila. Hoci sa nejedná o veľký peniaz, ľudí môže mrzieť skôr to, že nedostali zaplatený tovar, na ktorý sa tešili.
Apropo: mám doma jeden kašmírový šál, ktorý som si kúpila pred 3 rokmi v Nepále. Je úplne skvelý. Tým, že je široký, používam ho v práci ako prehoz cez ramená, ak mi je zima. Má výbornu kvalitu, je mäký a naozaj veľmi hrejivý. 😵 Držím palce ostatným, hádam to s "kúpou" dobre dopadne. Silvia

marian66
17. jan 2013

Podla vsetkeho su to podvodnici. V ceskom registri ma ta firma co do cinenia s exekuciou. Ja som objednal 6.12. a dodnes nemam nic. Iba asi 20 mailov, kde sa stale vyhovaraju a slubuju. A ani za nic nechcu povedat meno. Takze Janicke a kvalitnemu ceskemu povleceni sa oblukom vyhnite.

marian66
18. jan 2013

Aktualizacia z dneska. Tovar este ani dnes nie je odoslany. Objednavku som zrusil a s hyperzlavou dohodol, ze mi vratia peniaze. Hyperzlava reagovala zatial celkom ustretovo, tak uvidim.

galardo
31. jan 2013

Ja som si to objednala na primazlavy.sk mala som garantovane dodanie tovaru do vianoc ale darcek nedorazil :( Portal primazlavy.sk mi vratil peniaze. Od janicka s.r.o nikdy viac !

tintinka
19. feb 2013

my sme objednavali 8.1., zatial nic nedorazilo..uz sme im pisali 3 mejly, na kazdy zatial odpovedali, ze uz to posielaju..dnes odpisali na ten treti..ze cakali na naskladnenie toho tovaru, kt. sme my objednali..ze v pondelok poslu, tak som zvedava...uz som volala aj na primazlavy.sk odkial sme ten zlav. kupon kupovali..tak este pockam ten tyzden a uvidime..

janickasro
25. apr 2013

Dobrý den, odeslali jsme úplně zdarma 1700 objednávek, veškeré Vaše peníze má na účtu hypersleva.cz se kterou se momentálně soudíme. Dluží nám cca 250tis korun. My jsme od nich nikdy Vaše peníze nedostali, zásilky co jsme odeslali nám neproplatili. Peníze jste zasílali na účet hypersleva.sk a tudíž přihlašte své pohledávky do insolvenčního správce hypersleva.sk, cz. Je tam už hodně podvedených podnikatelů i lidí. Přihlašte se co nejdříve, at o své peníze nepřídete. My jsme je nikdy na účet neobdrželi, děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem Janička s.r.o

patkaza
30. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

za toto môže ten zlavový portál ... zlatove portaly sú fajn ale musia byť veľké a preverené 🙂 .. ja obliečky pre detičky nakupujem tiež cez internet ale nejaké zlavove kody som nikdy nepoužila http://akoapreco.com/ako-vybrat-detske-obliecky/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli