Podvodník pred nákupným centrom

natuska87
8. júl 2014

Stalo sa mi predvcerom, ze ma pred Lidlom oslovil seriozne vyzerajuci muz a pytal sa na cestu do ZA.Ja hlupa, sediac v aute a zapasana som mu slusne vysvetlovala.Podakoval sa, podal mi ruku /uz to mi bolo podozrive/ a vhodil mi do auta nejaky holiaci strojcek...ja som "cumela", vhodil druhy a potom, vraj, aby som mu dala aspon nejake euro na cestu.Vyhodila som mu krabicky so "strojcekmi" naspat, v dobrej viere som mu ukazala penazenku, v ktorej som mala 10 eciek.On mi ich uchmatol a kym som sa spamatala bol prec.Mali ste, alebo mate podobnu skusenost? Citila som sa ako poriadna ťava, takto sa nechat dobehnut....davajte si bacha, pekny den

stefka33
8. júl 2014

@natuska87 No paráda. Toto neznášam. Ja mám takú smolu, že tieto typy priam priťahujem. ☹

ivett1
8. júl 2014

@natuska87 tak, ja zasa priťahujem tých, čo sa pýtajú na cestu, alebo kde je tá a tá ulica ... to je super, lebo nie som z mesta...xi-xi ...
tak ale, v živote by mi nenapadlo otvárať pred niekým peňaženku, aby som mu ukázala koľko tam mám peňazí ...(ani vlastnému mužovi nepriznám farbu🙂) ...kokso ...ty si fakt dobrá duša ... 😉 keby ti tú peňaženku neukradol, tak by ťa možno ukecal, aby si mu dala tých 10€...čo v nej máš/vlastne si mala 😅
PS: a s neznámym si podávať ruku? ...musel ťa poriadne prekvapiť ...

natuska87
autor
8. júl 2014

@ivett1 Pravdu mas...ja si davam tak uzkostlivo pozor a takto idiotsky sa zachovat.Vies, bola som priputana v sedadle, akurat som sa chystala vystupit...zmatena som bola ako holka z gymplu...tiez mi neslo o tie prachy /???/, ale o princip...spravil zo mna pekne "jelito"....vies, na jednej strane som opatrna, na druhej strane verim ludom,niekedy az moc....v zivote uz penazenku do ruky pred takymto niecim do ruky nechytim.....moja chyba, zaplatila som, len sa poucte z tej mojej, nie z vlastnej

ivett1
8. júl 2014

@natuska87 no, tak čo už...využil tvoju prirodzenú vlastnosť...pomáhať ľuďom...a nielen tvoju, lebo nech si hovorí a píše kto chce a čo chce ...väčšinou sú ľudia ochotní pomáhať druhým...to, že sa mračia, ešte neznamená, že sú "zlí" ... skôr ťa chce oklamať a dobehnúť niekto s "milým" úsmevom, ako niekto, kto vyzerá, že by ti v živote nepodal ani pohár vody...aspoň taká je moja osobná skúsenosť ...
PS: už som bola aj v situácii, keď som vpálila do skupinky "hrubokrkých" a v pohode...nezabili ma ...ešte ma aj odprevadili na kúsok ...😉

asfodelka
8. júl 2014

@natuska87 ja Ti tu pridam vlastnu skusenost. nikdy never ludom ktori Ti z nicoho nic tykaju. robia to vsetci podvodnici a zlodeji. samozrejme aj nasi tmavsi spoluobcania, predavaci nakradnutych vonaviek a samozvane vestice... a uz vobec nepoziciavam peniaze nikomu kto chce na cestovne. minule som sa smiala kolegyni ked nam vosla holka ze na cestovne nech jej dame euro a ja som sa nadychla ze nie a kolegyna hlupa jej uz ze jasne. samozrejme holka jej to ani nahodou neprisla vratit. ako inak.

terezka1947
8. júl 2014

@natuska87 nie si tava...jednoducho si chcela pomoct
inak ti ludkovia so strojcekami su mazani 😠
co viem,tak su snad po celom slovensku=ci je to parkovisko,cervena na semafore niekde na okraji mesta....
bud clovek odklada nakup z kosika do kufra alebo sedi a na nieco caka...nadviazu nejaku rec a uz aj hadzu nieco dnu... 😠

uz budes mudrejsia....ono je teraz vela podozrivych individui...a ako pisala
@ivett1 vacsinou ti,kt.sa cloveka snazia dobehnut to skusaju s krasnym usmevom a s nejakou hlupostou zacinaju debatu celkom nenapadne...

dejka77
8. júl 2014

Ked uz spominas ten strojcek, mne sa raz stalo, ze som sla po ulici a za mnou nejaky muz mi chcel dat holiaci strojcek. Vraj zadarmo. No kto ti da nieco len tak zadarmo. Len som povedala, ze nechcem a isla som dalej, aj tak som sa ponahlala. O co tym ludom vlastne ide?

@ivett1 To su kto ti hrubokrki? 🙂

ivett1
8. júl 2014

@dejka77 júj, takí tí namakaní, samý sval, ledva sa hýbu, ktorí keď na teba kuknú, tak máš pocit, že už len ten ich pohľad ťa zabije... 😀 😀 😀

acer11
8. júl 2014

moje rady-nedávať sa do reči s cudzími ľuďmi na parkovisku-čo tam asi chcú?
-mať na očiach kabelku,peňaženku a dieťa
-auto po nastúpení zamknúť-na križovatke sa dajú ukradnúť veci zo sedadla aj z kufra
-komunikovať-ak už musíte len pri pootvorenom okienku na pár cm
-ak sa motajú čudní ufóni po parkovisku-odchod k inému obchodu-je ich dosť
a ďakujem za inšpiráciu 😖

kikushka2386
8. júl 2014

Na taketo veci si davam sakra pozor ale stat sa moze hocikomu.deti a kabelku si strazim.auto zatial nemam takze mam iba skusenosti co sa tyka na zastavkach.s detmi som bola sama na zastavke.velavazena nasa spoluobcanka este s jednou mi prisla podarovat parfem.samozrejme odmietla som.a uz na to pytala nejake euro na cestu vraj sa nemaju ako dostat....hned som ju odbila ze tiez nemam 😀 hlavne ze som mala tasku plnu nakupu 😀

tova
9. júl 2014

@natuska87 ty si mu ukazovala 10 eur??? ved sa nad tym zasmial a schmatol ich, alebo si myslel ze mu ich davas, ani nepcuval co rozpravas, denne mu xxx ludu musi nakecat vela vyhovoriek.

szasza
26. aug 2014

Toto sa stalo aj s jednym znamym vo Velkom Mederi pred Tescom. Myslite,ze naozaj ide iba o to,aby ukradol penazenku?Ja som rozmyslala nad tym,ci v tych strojcekoch nie su skryte nejake gps vysielace ,alebo nieco. Co myslite?

ukulela
26. aug 2014

ja som ochotna ludom pomoct. ale zo zasady NIKDY nie niekomu z parkoviska pred supermarketom.minule mi bolo az zle zo mna, ked nejaky mlady chalan "pani velmi som hladny" a na druhy den babka s usmevom "pre vnucatko potrebujem".
najprv som ich posielala na mestky urad na socialny odbor, ze tam impomozu. teraz sa spakujem s "dakujem, neprosim" a idem.

benjamin2
22. sep 2015

Zdá sa, že chlapci s tým pokračujú naďalej... Dnes v Petržalke v blízkosti pumpy pri Auparku - pýtali sa na cestu (z auta), po krátkom dialógu mi do rúk v tlačili holiaci strojček a hneď už aj vyťahovali ďalšie veci. Našťastie som im ho stihol veľmi rýchlo vrátiť a debata sa skončila. Poučenie - ak sa s niekým dávať do reči v dobrej viere, že potrebuje pomoc, tak len do tej chvíle, kým začne robiť niečo neštandardné... 😖

lacike007
27. apr 2016

@natuska87 toto sa mi stalo asi pred 2hodinami pred OC KAUFLAND v PRESOVE.Strieborne auto s SPZ NZ a dvaja cigani sa pytaju na cestu do Trebisova,za odmenu mi hadzu do auta hol.strojcek,potom hodinky a tak z neho vypadne ze ci mu nedam aspon 30e na benzin,bol neodbytny ale neuspel,dal som naspat veci a nasraty odisiel.OTRAS CO SA DEJE

grankosko
27. apr 2016

@lacike007 takýto ľudia už ozaj nevedia, čo od radosti? že im nie je hlúpo.. :(

natuska87
autor
27. apr 2016

@lacike007 tak to sa divim, ze su nekreativni a pouzivaju tuto "fintu"...Som rada, ze ste nenaleteli...

lacike007
28. apr 2016

Nepocul som predtym o tom,ale bolo to max podozrive ked Vam niekto 3krat poda ruku a ptm hadze veci len tak.Vsak dnes nic nie je zadarmo.Nabuduce uz budem obozretnejsi.Clovek v dobrom chce pomoct a tie spiny to zneuzivaju.....Clovek sa pouci