Pokazené jedlo z obchodu - červy v Nive

1. máj 2023

Aký máte názor na produkty , ktoré máme v obchodoch ? Mne sa prvý krát stalo , že v pečive sme mali niečo divné a posledne som chcela variť omáčku a keďže prvý krát som sa ponáhľala a nivu nerozdrvila tak som si nevšimla , že je pokazená. Neviem či sa to dá aj reálne všimnúť či je pokazena ale keď som varila už celkom dlho všimla som si divne veci v omáčke. Vybrala som to na varechu a vyzeralo to ako kúsky plastu a keď som hľadala ešte viac našla som tam akoby larvy. Nepovedala by som , že červy ale vyslovene larvy a potom som to už viac neskúmala len keď som to vyliala do wc . Po tejto skúsenosti ma na nivu prešla chuť , kedže sme to kúpili už v tomto stave z obchodu a na druhý deň som išla variť . Keby nájdem niekde chrobáka alebo nejakú malú drobnosť neriešim to ale takéto niečo je už priveľa! Človek aby už všetko vyrábal doma a mám pocit , že nikomu nevadí či sa niekto otrávi alebo bude mať vážne zdravotné problémy.

petulda333
1. máj 2023

Ja som nastastie nikdy nic nenasla. Asi raz plesen na cokoladovej pene. Inak fakt nic

autor
1. máj 2023

@petulda333 hlavne tam toho bolo dosť . mne sa to stalo prvý krát a čudujem sa , že vo výrobe si toho nikdy nevšimol ta niva sa im tam musela hýbať .

lenvam
1. máj 2023

Prosím ta v ktorom obchode si kupovala? Kľudne do správy, ze ci nie v tom v ktorom v poslednom čase natrafim na samí sajrajt. Dik

petulda333
1. máj 2023

No ono sa to mohlo stat pri preprave,resp zle uskladnenie a uz to ide. Aj ked toto vyzera divne. A schvalne napis zbacku a kde

monika185243
1. máj 2023

Ja som v piatok kupovala v bille morčacie mäso na polievku, v sobotu idem variť, otvorím a smrdelo ako pokazené vajcia, už sa my kedysi toto stalo, už tam viacej mäso nekúpim...

autor
1. máj 2023

akoby ono možno nejde ako ani o obchod ale kúpili sme to v Pezinku Tesco - možno cely BA kraj ak by bola zla várka. Mne skorej príde , že to už vo výrobe muselo byť zle. Neviem či sa ta niva nejako kraja potom alebo pred procesom lebo neviem vôbec aké tam sú postupy . Ale bol to jednoducho hnus a reálne asi najhoršie čo som videla

autor
1. máj 2023

@monika185243 aj tie masa sú pekný odpad občas . Treba kupovať domáce ak sa da ale to nie všade dostať. Ja už tiež neverím ničomu . Naozaj odpad

lulu1217
1. máj 2023

To vyzerá ako pleseň, ale tá, ktorú má syr mať. Aj vgorgonzole sú takéto šulčeky.

gabika128
1. máj 2023

Plesnive syry sú špeciálne na pichávané a mávajú aj takétoako keby šulčeky v sebe. Ale však radšej vyhodiť ako jest niečo čo sa ti nezdá

liusa82
1. máj 2023

ja som minule našla nejaké chrobáčiky v cestovinách také maličké.Vo fliačkoch.Ani som si to riadne nevšimla, až ked už boli uvarené že je tam na nich čosi malinke a čierne.No potom som si spomenula že som ich vôbec nekorenila.A kukla som lepšie do sáčika a tam všade mini chrobáčiky.Celú špajzu som povyhadzovala a nikde nič iba v tých jedných cestovinách z Jednoty.Už si na to dávam bacha a pretriasam sáčok aj v obchode.Asi boli zle skladované alebo čo.Ani nechcem vidieť, aký bordel v tých prevádzkach majú.Rovnako nemám rada chodenie do reštík.Ked si predstavím, v akom stave majú možno kuhyňu a sklady tak dakujem neprosím

petulda333
1. máj 2023

@liusa82 nemusi byt zle skladovane. Mne sa aj doma take chrobaciky objavili. A tom som mala v dozach potraviny. To sa stane

liusa82
1. máj 2023

@petulda333 ved to bolo len v tých jedných čisto nových otvorených.To by bolo potom v celej tej špajzke aj v inom porozliezané si myslím lebo som ju celú vyhádzala a kontrolovala

domak2
1. máj 2023

Mne to tiež nepride ako červ ale kúsok tej plesne keď je prezreta tak ostanú také sulceky

petulda333
1. máj 2023

@liusa82 ved dobre,ja len tvrdim,ze toto sa prosto stane,aj ked skladujes dobre.

lenka2813
1. máj 2023

Mne sa posledne stalo, ze v cisto novej jednotackej ryzi som uz 2 krat nasla cerva a v muke mysaci trus. Az ma striaslo🙉

diamondsspaces
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. máj 2023

@domak2 práveže tam boli aj nejaké larvy ale aj plasty 😄 tak neviem

autor
2. máj 2023

Boli tam aj takéto larvy. A hneď ako sme kúpili tak sme aj varili . Tak doma by sa to určite nespravilo lebo by boli ešte živé ale už to bolo mŕtve .

diamondsspaces
2. máj 2023

@monika185243
@liusa82
@lenka2813
Neboli tie potraviny v zľave?

autor
2. máj 2023

@diamondsspaces ja som nekúpila nič v zľave 😏 všetko plná cena tak to je už na náhode

kiwi3
2. máj 2023

presne, ako tu uz niekto pisal, toto byva v gorgonzole.
urcite to nie su ziadne cervy a nie je ani pokazena. ale tiez celkom neviem, co to presne je, pretoze sa mi zda, ze kedysi to tam nebyvalo. my sme ju kvoli tomu aj prestali kupovat

monika185243
2. máj 2023

@diamondsspaces nie neboli

autor
2. máj 2023

@kiwi3 keď toto nie sú nejaké larvy tak už neviem 😄😄

gabika128
2. máj 2023

Fuj, akože toto vyzerá divne.

autor
2. máj 2023

@gabika128 tie plasty vyzerali ešte ok ale keď tam bolo niečo taketo tak už treba vyhodiť 😏

gabika128
2. máj 2023

Určite, neviem si predstaviť ako sa to tam mohlo dostať ale teda budem si dávať pozor na nivu

petulda333
2. máj 2023

A nedavala si tam maso? To skor by davalo zmysel. Ja neviem,ale take larvy vyzeraju inak,nez toto