Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
27. apr 2008

jeej super...ze som niekoho stihla 😉

akurat som nejake fotto vlozila s dnesku tak ak chces nakukni... 😉

a vy ste sa dnes ako mali s didinkou?hmm 🙂

martinadt
27. apr 2008

danny pekné
no my dnes sme boli len doma lebo malá ráno vracala a tak sme ostali domka sa hrajkať ale už spinká a čo vy?

dannynka
autor
27. apr 2008

matka cooo...vracala chudatko,ze by jej nejake nesadlo,hmm 😒

martinadt
27. apr 2008

no veru neviem čo chúďatko 😖 ale poobede mi už štvornožkovala ako blázonko tak som rada že zatiaľ nič vážne no "klop klop"

dannynka
autor
27. apr 2008

hmm mozno jej naozaj len nieco nesadlo 😒 ,tak drzim palceky aby bola zajtra oki 😉

martinadt
27. apr 2008

ďakujeme 🙂

dannynka
autor
27. apr 2008

a co planujete zajtra 🙂

tinakul
27. apr 2008

čaute 🙂
No Sophinka už je domka a sladko hajinká 😵 Inak dnes si kukala albumík z čias ked som bola tehu pýtala sa, že či ma doktoli vybelali zbluška??? 😕 A ja že áno - na to sa rozplakala, že ma to muselo bolieť 🤐 no normálne sme ju museli ukludnovať 🤐 A vy ako ste sa mali??? Mati vidím, že malá bola nesvoja, už je oki?? 😕 Dany zase nové foto?? 😅

martinadt
27. apr 2008

danny to ešte neviem, Lucasko zajtra nepríde stále je chorý zase s ním museli k dr 😖 chudáčik a čo vy?

tinka to muselo byť krásne chúďatko ju to zobralo ... my sme už v poriadku teda zatiaľ hádam zajtra bude oki

tinakul
27. apr 2008

A Lucascovi je čo prosím ťa keď zase museli k dr?? 😕

dannynka
autor
27. apr 2008

tinka ahojky,je zmena 😀 😀 😀

no ja tiez neviem este co zajtra...asi pojdeme k mamine ak bude pekne pocko 😉

tinakul
27. apr 2008

No to počko by ozaj bodlo... aj my ceme byť vonku na nejakom ihrisku 😵 lebo poobede čakáme návštevku tak už nehrozííííííííííííí 😉
Inak dobrá foto zas 🙂

tinakul
27. apr 2008

No babenky, manželík pýta pc, tak vás opúšťam, ale zajtra určite nakuknem na obed, aj večer sa pokúsim, želám vám krásnu noc... papááááááááá 😔

dannynka
autor
27. apr 2008

tinka,noo ved ked je krasne je skoda byt doma zavrety..my sme cely vikend boli u svokrovcov na zahrade a Gabike sa moc pacilo vid fotto 😉
a dakujem za fotto,aj ty by si mohla nejake nahodit 😉

martinadt
27. apr 2008

lucas má chrípku 😖 nechcem aby to malá chytila a on to zase chytil od ocka tuším som spomínala .

danny a mamina je stále na PN? 😕

dannynka
autor
27. apr 2008

tinka oki..tak bruu nocku neviem ci tu zajtra cez obedik budem ale vecer snad hej... 😉

matka no ano maminka je este PN ale od 1-maja uz je vypisana tak od 5-teho robi 😉 tak to musime este vyuzit 😀

michalag
27. apr 2008

Ahojte 🙂 ,
matka, chudatko Didinka, ale je super ze uz je v poho 😉
danny, foto super ako vzdy 😉 🙂

martinadt
27. apr 2008

tinuška dobrú noc 😉

danny to je super 😀 veď aspoň neni ste samé 🙂

ahoj miška vy ste sa ako mali?

michalag
27. apr 2008

matka, mali sme sa super, aj my teraz travime co najviac casu von, ked je tak pekne 🙂 . Dnes sme isli von hned ako sa maly zobudil - od 16:00 a dostali sme sa domov az o 18:15, aj to koli tomu ze Sami uz bol hladny a nemali sme uz nic so sebou, iba dzusik. Teraz by iba na motorke chodil a ani domov ho clovek nedostane 😝 😀

dannynka
autor
27. apr 2008

tveru treba kym je este doma 😉

miska ahojky.... 😉

martinadt
27. apr 2008

miška no super 😵 😵 treba využiť pekné počasie veru .. tu je už nádherne teplo tiež cez obed no len k večeru je kosa

danny a chodíte autíčkom? 😕

michalag
27. apr 2008

danny a ako sa mate vy???

dannynka
autor
27. apr 2008

matka no ako kedy ale vacsinou busom a už bez kocika 😉

miska mi celkom fajn a vy? 🙂

michalag
27. apr 2008

aj my sa mame celkom fajn, len neviem ako budem premyslat o tyzden 😅

dannynka
autor
27. apr 2008

miska a to preco 😲 😅

martinadt
27. apr 2008

danny nechce malá už moc sedkať v kočíku?

michalag
27. apr 2008

lebo tatino, chce zobrat Samiho ku starkovcom na nejake 2,3 dni aby sa pomaly ucil 😅 . Len ja budem asi stale mysliet ze co robia a .... neviem si to predstavit 😅

dannynka
autor
27. apr 2008

matka no uz radsej tlaci kociarik s babikou a ide po svojich 😀

miska coo ake ucenie 😲

martinadt
27. apr 2008

miška tak to ti verím ... to bude asi zo začiatku ťažšie

danny to je super ale isto to chýba tebe či nie? 😕 ja si to neviem predstaviť že o chvíľu mi malá ani nebude v kočíku spinkávať len chodiť a chodiť 😀

dannynka
autor
27. apr 2008

matka no ako sa to vezme,je tolepsie ked ideme busom tak nemusim kocik aspon nakladat do busu 😀 ,a ani nechyba na to si casom zvyknes 😀