• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
oli ja tu jednym ockom :wink:
2. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny aj ja :wink:
ako sa mate? ste zdrave?
2. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
2. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli tinni ahojky,mame sa fajn a veru sme aj zdrave...a vy ako? a ty oli ako dietkujes?hmm?
2. máj 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj to sa tu rozbieha :wink:
čaute kočky :slight_smile:
2. máj 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka vlozila som jednu aktualnu fotto :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany všimla som si :wink: malá je podarená ako vždy :wink: A to je jej kamarátka??? :confused:
A na tej druhej je predok z vášho auta,??? :confused:
2. máj 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka trefa do cierneho...ano na prvej je kamaratka a na druhej uz spominany zachraneni predok s auta :sweat_smile:
2. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka idem uz bruu lebo ma mangelik vola pa pa snad zajtra :wink:

:pensive: :pensive: :pensive:
2. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon niečo sa zachránilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dany musím už ísť od pc sorry - povinnosti volajúúúúúúú a film pokračuje :sweat_smile:
tak brúúúúúúú nocku :pensive:
2. máj 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja len na skok, včera sa nám stala taká nepríjemnosť :pensive: tinka na IP odpíšem neskôr :wink:

boli sme v meste s marekom asi 50 km od nás a pokazilo sa mu auto :angry: boli sme u jeho kamaráta ktorého má tam kdesi v tom meste a nemal kto po nás prísť lebo všetci pracovali tak sme museli čakať kým skončí maťko a prišiel až okolo pol noci a domov sme prišli okolo druhej takže sem som už nešla strašiť bola som rada že som doma lebo aj malá bola nervózna, zaspinkala u nich na posteli potom som ju musela prevláčať do auta a z auta zas domov no strašné :confounded:

tak snáď večer sa tu ukážem teraz chcem ísť von s malou nech si pospinká v kočíku na vzduchu tak zatiaľ pa pá
3. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mati :confounded: to mi je lúto :frowning2: muselo to byť strašnéééé , a hlavne pre malú také zmeny :unamused: No hlavne že ste v poriadku dorazili.... :dizzy_face:
3. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ahooooj :grinning:
3. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaaaaaaaaaau :grinning: ty si striehla kto sa ozve čo?? :grinning: Pekné foto :wink:
3. máj 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ani nie..citala som jednu temicku od zaciatku..a dakujem :slight_smile:
3. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - no ja len, že si bola nenormálne rýchla :sweat_smile: :grinning:
A čo ako ste sa dnes mali mojko?? :confused:
3. máj 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to ja som vzdycky ci nie :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

no dnes pohodicka celkom,doobedu sme boli v meste a poobede bol mangel vonku aj s Gabikou tak ja som si stihla medzicasom aj hlavu nafarbit :grinning: :grinning: :grinning:

a vy ste sa dnes ako mali?
3. máj 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už tu asi nie si však?? :unamused:
3. máj 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale som.... :slight_smile:

asi pockam na mangela kym sa vrati domov :wink:
3. máj 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha sory, sme písali zase v rovnakom čase :grinning:
A akej farby ich máš teda?? :confused:
No doobeda som sa motala v kuchyni, vypratala som z nej všetky veci, lebo sa bude prerábať o týžden :zipper_mouth:
a od tretej do deviatej tu bola návšteva - majáles oslavy sú v BA - teraz ohňostroj,, samé koncerty vonku, tak sme boli s nimi kuknúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy sa má vrátiť ??? :confused:
3. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sme rychle obe :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si všimla, že pridávaš fotky pre niekoho :zipper_mouth: no peknučké sú - to sú dnešné?? :confused:
3. máj 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz mam cervene....ved ak sa mi podary zajtra sa odfotim a vlozim na chvilku fotto oki :wink:

coo idete prerabat kuchynku..tak drzim palceky aby ste ju uz cim skvor mali :wink:
autor
no pridala som,novsia je iba ta posledna...to sme boli vcera na brezine a bolo super.... :wink:
oki, budem zvedavá :wink:
No musíme už , lebo je pôvodný stav, a už sa rozpadáva :sunglasses: TAk sa vytešujem, že konečne nová kuchyňa bude :dizzy_face: aj ked je s tým makačka, ale každú ženu nová kuchyna poteší, no nie,?L :sweat_smile: Však v nej sa motáme najviac :rolling_eyes:
3. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na brezine??? A to je čo?? :sweat_smile:
3. máj 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved,nova kuchyna je nova kuchyna,aj mi ked sme tento byt kupili sme si rovno aj linku dali novu,plavajucu podlahu do celeho bytu a tak podobne... :wink:
dufam ze potom vlozis fotto ako kuchyna vyzerala pred a po :wink: uz sa tesime.. :grinning:
3. máj 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brezina...ako by som ti to opísala.... :sweat_smile:

to je asi 5-km od nas peso,ide sa do kopca ako keby do lesiku.....je tam take detske drevenne ihrisko...drevenne pieskovisko a smykalky,super vzduch a aj prechadzka...ked niekedy prides mozem ta tam zobrat na vylet :grinning:
3. máj 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zase samomluva :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok