Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
dannynkaautor
2. máj 2008
oli ja tu jednym ockom 😉
olianko
2. máj 2008
danny aj ja 😉
ako sa mate? ste zdrave?
tinni
2. máj 2008
ahojte 😉
dannynkaautor
2. máj 2008
oli tinni ahojky,mame sa fajn a veru sme aj zdrave...a vy ako? a ty oli ako dietkujes?hmm?
tinakul
2. máj 2008
jééééj to sa tu rozbieha 😉
čaute kočky 🙂
dannynkaautor
2. máj 2008
tinka vlozila som jednu aktualnu fotto :-N :-N :-p
tinakul
2. máj 2008
Dany všimla som si 😉 malá je podarená ako vždy 😉 A to je jej kamarátka??? =-)
A na tej druhej je predok z vášho auta,??? =-)
dannynkaautor
2. máj 2008
tinka trefa do cierneho...ano na prvej je kamaratka a na druhej uz spominany zachraneni predok s auta :-N
dannynkaautor
2. máj 2008
tinka idem uz bruu lebo ma mangelik vola pa pa snad zajtra 😉

|-| |-| |-|
tinakul
2. máj 2008
tak aspon niečo sa zachránilo :-p Dany musím už ísť od pc sorry - povinnosti volajúúúúúúú a film pokračuje :-N
tak brúúúúúúú nocku |-|
martinadt
3. máj 2008
ahojte

ja len na skok, včera sa nám stala taká nepríjemnosť |-| tinka na IP odpíšem neskôr 😉

boli sme v meste s marekom asi 50 km od nás a pokazilo sa mu auto ]-( boli sme u jeho kamaráta ktorého má tam kdesi v tom meste a nemal kto po nás prísť lebo všetci pracovali tak sme museli čakať kým skončí maťko a prišiel až okolo pol noci a domov sme prišli okolo druhej takže sem som už nešla strašiť bola som rada že som doma lebo aj malá bola nervózna, zaspinkala u nich na posteli potom som ju musela prevláčať do auta a z auta zas domov no strašné :-S

tak snáď večer sa tu ukážem teraz chcem ísť von s malou nech si pospinká v kočíku na vzduchu tak zatiaľ pa pá
tinakul
3. máj 2008
No Mati :-S to mi je lúto 😞 muselo to byť strašnéééé , a hlavne pre malú také zmeny :-| No hlavne že ste v poriadku dorazili.... x-)
dannynkaautor
3. máj 2008
tinka ahooooj 😃
tinakul
3. máj 2008
čaaaaaaaaaau 😃 ty si striehla kto sa ozve čo?? 😃 Pekné foto 😉
dannynkaautor
3. máj 2008
no ani nie..citala som jednu temicku od zaciatku..a dakujem 🙂
tinakul
3. máj 2008
aha - no ja len, že si bola nenormálne rýchla :-N 😃
A čo ako ste sa dnes mali mojko?? =-)
dannynkaautor
3. máj 2008
no to ja som vzdycky ci nie ]-( 😃 😃 😃

no dnes pohodicka celkom,doobedu sme boli v meste a poobede bol mangel vonku aj s Gabikou tak ja som si stihla medzicasom aj hlavu nafarbit 😃 😃 😃

a vy ste sa dnes ako mali?
tinakul
3. máj 2008
tak už tu asi nie si však?? :-|
dannynkaautor
3. máj 2008
ale som.... 🙂

asi pockam na mangela kym sa vrati domov 😉
tinakul
3. máj 2008
Aha sory, sme písali zase v rovnakom čase 😃
A akej farby ich máš teda?? =-)
No doobeda som sa motala v kuchyni, vypratala som z nej všetky veci, lebo sa bude prerábať o týžden :-x
a od tretej do deviatej tu bola návšteva - majáles oslavy sú v BA - teraz ohňostroj,, samé koncerty vonku, tak sme boli s nimi kuknúť :-p 😉
tinakul
3. máj 2008
A kedy sa má vrátiť ??? =-)
dannynkaautor
3. máj 2008
no sme rychle obe 😃 😃
tinakul
3. máj 2008
som si všimla, že pridávaš fotky pre niekoho :-x no peknučké sú - to sú dnešné?? =-)
dannynkaautor
3. máj 2008
no teraz mam cervene....ved ak sa mi podary zajtra sa odfotim a vlozim na chvilku fotto oki 😉

coo idete prerabat kuchynku..tak drzim palceky aby ste ju uz cim skvor mali 😉
dannynkaautor
3. máj 2008
no pridala som,novsia je iba ta posledna...to sme boli vcera na brezine a bolo super.... 😉
tinakul
3. máj 2008
oki, budem zvedavá 😉
No musíme už , lebo je pôvodný stav, a už sa rozpadáva 😎 TAk sa vytešujem, že konečne nová kuchyňa bude x-) aj ked je s tým makačka, ale každú ženu nová kuchyna poteší, no nie,?L :-N Však v nej sa motáme najviac 8-(
tinakul
3. máj 2008
Na brezine??? A to je čo?? :-N
dannynkaautor
3. máj 2008
no ved,nova kuchyna je nova kuchyna,aj mi ked sme tento byt kupili sme si rovno aj linku dali novu,plavajucu podlahu do celeho bytu a tak podobne... 😉
dufam ze potom vlozis fotto ako kuchyna vyzerala pred a po 😉 uz sa tesime.. 😃
dannynkaautor
3. máj 2008
brezina...ako by som ti to opísala.... :-N

to je asi 5-km od nas peso,ide sa do kopca ako keby do lesiku.....je tam take detske drevenne ihrisko...drevenne pieskovisko a smykalky,super vzduch a aj prechadzka...ked niekedy prides mozem ta tam zobrat na vylet 😃
dannynkaautor
3. máj 2008
zase samomluva 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli